Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
79 Resultaten
Kavel: 5500

2x Grote gember coupes

Startprijs 200 EUR

Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5501

3x Kristallen gember coupe

Resultaat: 250 EUR

Set van drie 19e eeuwse Louis Seize-stijl kristallen deksel coupes met florale graveringen. Gember/marmelade. Afmeting: 20 - 30 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5502

Antieke slinger dekselbokaal

Resultaat: 449 EUR

Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

Gesigneerde Iittala vogel

Resultaat: 500 EUR

Grote gesigneerde Iittala Finland kunstglazen vogel. O. Toikka etc. Nr. 600/2000. Afmeting: 26 - 37 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Vrijmetselaar bokaal

Startprijs 200 EUR

Grote antieke kristallen vrijmetselaars bokaal met monogram etc. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5505

Vrijmetselaar bokaal

Startprijs 200 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaars bokaal met pavilions en ranken. Circa 1920. Afmeting: 15,5 x 11,3 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5506

Lot antiek glas, 1915 - 1940

Resultaat: 115 EUR

Lot antiek glas. 1915 - 1940. Eén Jugendstil vaas, handbeschilderd. Eén Art Deco beker, handbeschilderd. Drie Art Deco bekers, Copier ? Afmeting 10 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Stel grote slinger-glazen

Startprijs 400 EUR

Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5508

Daum Beeld, Apres L'amour,

Resultaat: 1.289 EUR

Prachtig Daum beeld door Sylvie Mangaud-Lasseigne, "Apres L'Amour". Limited edition 201/375, in goede staat, 69x18x23cm.


Kavel: 5509

Gegraveerde 19e eeuwse druivenspoeler

Startprijs 100 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5510

Jugendstil karaf + glazen

Startprijs 50 EUR

Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Kunstglazen vaas

Startprijs 60 EUR

Kunstglazen Jugendstil-stijl vaas. In de kleuren roodbruin, rood, geel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5512

Glazen design tafellamp

Resultaat: 80 EUR

Stijlvolle moderne glazen designlamp met glazen kap en stam met messing armaturen. Vermoedelijk Italië. Afmeting: 53 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Jugendstil glazen schaal

Startprijs 120 EUR

Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5514

Flesvaas Serica, Leerdam

Startprijs 50 EUR

Grote groen-glazen Floris Meydam Leerdam vaas, Serica. Jaren 60. Afmeting: 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Paperweight, Meisenthal

Startprijs 70 EUR

Antieke glazen presse papier met gekleurde bloem en luchtbellen. Meisenthal. Afmeting: 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

12x Versace glazen

Resultaat: 60 EUR

Twaalf stuks Versace glazen, octagonaal. Treasury Medusa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

Vijf delen antiek kristal + draadglas.

Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...


Kavel: 5518

Glazen Schneider vaas

Resultaat: 360 EUR

Antieke Jugendstil Schneider glazen vaas met iriserend effect. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

4x Antiek glaswerk

Resultaat: 40 EUR

Vier maal antiek glaswerk. Circa 1900. Twee boterstolpen. Chips. Twee stopkaraffen. Goed. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5520

Divers glaswerk

Resultaat: 50 EUR

Divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes karaffen + twee glazen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

9x Karaffen/parfumflacons

Resultaat: 60 EUR

Negen glazen stopflacons voor parfum. Twee-kleurig. 30-er/50-er Jaren. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

8x Karaffen/parfumflacons

Resultaat: 50 EUR

Acht glazen stopflacons met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

5x Orrefors glazen

Resultaat: 40 EUR

Vijf stuks Orrefors design glazen met blauwe stam. Intermezzo, Zweden. 21e Eeuw. Afmeting:17 - 28 cm. In goede staat.