Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Daum Beeld, Apres L'amour,
Resultaat: 1.289 EUR

Prachtig Daum beeld door Sylvie Mangaud-Lasseigne, "Apres L'Amour". Limited edition 201/375, in goede staat, 69x18x23cm.

Gesigneerde Iittala vogel
Resultaat: 500 EUR

Grote gesigneerde Iittala Finland kunstglazen vogel. O. Toikka etc. Nr. 600/2000. Afmeting: 26 - 37 x 14 cm. In goede staat.

Antieke slinger dekselbokaal
Resultaat: 449 EUR

Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Glazen Schneider vaas
Resultaat: 360 EUR

Antieke Jugendstil Schneider glazen vaas met iriserend effect. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

3x Kristallen gember coupe
Resultaat: 250 EUR

Set van drie 19e eeuwse Louis Seize-stijl kristallen deksel coupes met florale graveringen. Gember/marmelade. Afmeting: 20 - 30 cm. In zeer goede staat.

Lot antiek glas, 1915 - 1940
Resultaat: 115 EUR

Lot antiek glas. 1915 - 1940. Eén Jugendstil vaas, handbeschilderd. Eén Art Deco beker, handbeschilderd. Drie Art Deco bekers, Copier ? Afmeting 10 - 20 cm. In goede staat.

Moderne kunstglazen stier
Resultaat: 100 EUR

Moderne kunstglazen stier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 37 x 9 cm. In goede staat.

Glazen design tafellamp
Resultaat: 80 EUR

Stijlvolle moderne glazen designlamp met glazen kap en stam met messing armaturen. Vermoedelijk Italië. Afmeting: 53 x 39 cm. In goede staat.

Kristallen fruittest en zilveren beugel
Resultaat: 70 EUR

Kristallen fruitschotel met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. fruitschotel met accoladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Biedermei...

Grote glazen vis
Resultaat: 70 EUR

Grote moderne kunstglazen springende vis. Bruin met blauwe stippen. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Leerdam violenvaasjes, A.D. Copier
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse Copier Leerdam glazen violenvaasjes. Amber + Anna-groen. 1923. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Leerdam violenvaasjes, A.D. Copier
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

12x Versace glazen
Resultaat: 60 EUR

Twaalf stuks Versace glazen, octagonaal. Treasury Medusa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

9x Karaffen/parfumflacons
Resultaat: 60 EUR

Negen glazen stopflacons voor parfum. Twee-kleurig. 30-er/50-er Jaren. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

16x Diverse flacons en div.
Resultaat: 60 EUR

Zestien diverse parfumflacons inclusief twee likeurglazen. Diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 15 cm. In goede staat.

2x A.D. Copier Leerdam glas
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Copier Leerdam glas. Eén gele cactuspot, geel, groot, met haarscheur. Eén Colopal schaal in zeldzame kleur blauw, goed. Afmeting: 13 -24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot persglazen dierfiguren (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude persglazen gesatineerde dieren-figuren. Twee hazen, ijsbeer, eend en zeeleeuw (Goebel). 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Lot oude glazen vazen
Resultaat: 60 EUR

Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen vaas, Jean Beck 1930
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse paars glazen vaas door Jean Beck, München. Circa 1930. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek kristal + draadglas.
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...

Divers glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes karaffen + twee glazen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

8x Karaffen/parfumflacons
Resultaat: 50 EUR

Acht glazen stopflacons met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

8x Karaffen/parfumflacons
Resultaat: 50 EUR

Acht glazen stopflacons met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

4x Antiek glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Vier maal antiek glaswerk. Circa 1900. Twee boterstolpen. Chips. Twee stopkaraffen. Goed. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.