Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Grote gember coupes
Startprijs 200 EUR

Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.

3x Kristallen gember coupe
Resultaat: 250 EUR

Set van drie 19e eeuwse Louis Seize-stijl kristallen deksel coupes met florale graveringen. Gember/marmelade. Afmeting: 20 - 30 cm. In zeer goede staat.

Antieke slinger dekselbokaal
Resultaat: 449 EUR

Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Gesigneerde Iittala vogel
Resultaat: 500 EUR

Grote gesigneerde Iittala Finland kunstglazen vogel. O. Toikka etc. Nr. 600/2000. Afmeting: 26 - 37 x 14 cm. In goede staat.

Vrijmetselaar bokaal
Startprijs 200 EUR

Grote antieke kristallen vrijmetselaars bokaal met monogram etc. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Vrijmetselaar bokaal
Startprijs 200 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaars bokaal met pavilions en ranken. Circa 1920. Afmeting: 15,5 x 11,3 cm ø. In goede staat.

Lot antiek glas, 1915 - 1940
Resultaat: 115 EUR

Lot antiek glas. 1915 - 1940. Eén Jugendstil vaas, handbeschilderd. Eén Art Deco beker, handbeschilderd. Drie Art Deco bekers, Copier ? Afmeting 10 - 20 cm. In goede staat.

Stel grote slinger-glazen
Startprijs 400 EUR

Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.

Daum Beeld, Apres L'amour,
Resultaat: 1.289 EUR

Prachtig Daum beeld door Sylvie Mangaud-Lasseigne, "Apres L'Amour". Limited edition 201/375, in goede staat, 69x18x23cm.

Gegraveerde 19e eeuwse druivenspoeler
Startprijs 100 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.

Jugendstil karaf + glazen
Startprijs 50 EUR

Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.

Kunstglazen vaas
Startprijs 60 EUR

Kunstglazen Jugendstil-stijl vaas. In de kleuren roodbruin, rood, geel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 13 cm ø. In goede staat.

Glazen design tafellamp
Resultaat: 80 EUR

Stijlvolle moderne glazen designlamp met glazen kap en stam met messing armaturen. Vermoedelijk Italië. Afmeting: 53 x 39 cm. In goede staat.

Jugendstil glazen schaal
Startprijs 120 EUR

Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.

Flesvaas Serica, Leerdam
Startprijs 50 EUR

Grote groen-glazen Floris Meydam Leerdam vaas, Serica. Jaren 60. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Paperweight, Meisenthal
Startprijs 70 EUR

Antieke glazen presse papier met gekleurde bloem en luchtbellen. Meisenthal. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

12x Versace glazen
Resultaat: 60 EUR

Twaalf stuks Versace glazen, octagonaal. Treasury Medusa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek kristal + draadglas.
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...

Glazen Schneider vaas
Resultaat: 360 EUR

Antieke Jugendstil Schneider glazen vaas met iriserend effect. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

4x Antiek glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Vier maal antiek glaswerk. Circa 1900. Twee boterstolpen. Chips. Twee stopkaraffen. Goed. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Divers glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes karaffen + twee glazen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

9x Karaffen/parfumflacons
Resultaat: 60 EUR

Negen glazen stopflacons voor parfum. Twee-kleurig. 30-er/50-er Jaren. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

8x Karaffen/parfumflacons
Resultaat: 50 EUR

Acht glazen stopflacons met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

5x Orrefors glazen
Resultaat: 40 EUR

Vijf stuks Orrefors design glazen met blauwe stam. Intermezzo, Zweden. 21e Eeuw. Afmeting:17 - 28 cm. In goede staat.

10x Leerdam glaswerk, A.D. Copier
Startprijs 80 EUR

Tien maal Leerdam glaswerk. A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borrelglazen, zes schaaltjes en vaasje. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

3 Delen oud waaierkristal
Startprijs 60 EUR

Drie delen oud/antiek waaierkristal. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

2x Glaswerk, 20e Eeuw.
Startprijs 60 EUR

Twee maal glaswerk. 20e Eeuw. Eén asbak, Maastricht. Eén geplooide moderne glazen schaal met ruitdecor. Afmeting 14 - 18 cm. In goede staat.

6x Mille Fiori-stijl vaasjes
Startprijs 110 EUR

Zes Mille Fiori-stijl glazen vaasjes in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmetig: 6 - 10 cm. In goede staat.

Kristallen fruittest en zilveren beugel
Resultaat: 70 EUR

Kristallen fruitschotel met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. fruitschotel met accoladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Biedermei...

Opaline tafelstuk met zilveren voetjes
Startprijs 90 EUR

Opaline tafelstuk met zilveren voet, 835/000 op houten basement. 2 Opaline vaasjes, sigarettenbeker en luciferdoosjeshouder, met geschulpte omgekrulde rand op zilveren ronde voet met bewerking geplaa...

Glazen stier
Startprijs 60 EUR

Moderne kunstglazen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 27 x 9 cm. In goede staat.

3x Murano vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Italiaanse Murano glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 54 cm. In goede staat.

2x Kunstglazen vazen
Startprijs 60 EUR

Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.

Gesigneerde Vianne glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.

2x Kristallen dekselpotten
Resultaat: 35 EUR

Twee Boheems kristallen dekselpotten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø / 21 x 15 cm ø. In goede staat.

Poolse Jablonski vaas
Startprijs 70 EUR

Grote Poolse kristalglazen Jablonski vaas. Blauw/transparant. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Rosenthal karaf met stippen
Startprijs 50 EUR

Moderne Duitse Rosenthal glazen karaf zonder stop, met gekleurde noppen-glazen. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek glas
Resultaat: 40 EUR

Vijftien stuks oude/antieke glazen. Gegraveerd en met goudrand. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

Presse-papier (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.

Swarovski asbak
Startprijs 80 EUR

Swarovski facet geslepen kristallen asbak in originele doos. Afmeting: 5 x 9,7 ø cm. In goede staat.

Swarovski tafelaansteker
Startprijs 80 EUR

Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.

Kristalglazen gember dekselcoupe
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse kristalglazen gember dekselcoupe. Enkele chips. Afmeting: 38 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Karaffen + stoppen, divers
Startprijs 75 EUR

Vier antieke bewerkte glazen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.

Moderne kunstglazen stier
Resultaat: 100 EUR

Moderne kunstglazen stier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 37 x 9 cm. In goede staat.

Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915.
Startprijs 50 EUR

Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.

16x Diverse flacons en div.
Resultaat: 60 EUR

Zestien diverse parfumflacons inclusief twee likeurglazen. Diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 15 cm. In goede staat.

8x Karaffen/parfumflacons
Resultaat: 50 EUR

Acht glazen stopflacons met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

8x Karaffen/parfumflacons
Resultaat: 40 EUR

Acht diverse glazen karaffen, onder andere Jugendstil etc. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

Grote glazen vis
Resultaat: 70 EUR

Grote moderne kunstglazen springende vis. Bruin met blauwe stippen. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x A.D. Copier Leerdam glas
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Copier Leerdam glas. Eén gele cactuspot, geel, groot, met haarscheur. Eén Colopal schaal in zeldzame kleur blauw, goed. Afmeting: 13 -24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Persglazen Art Deco dekselschalen
Startprijs 60 EUR

Drie persglazen Art Deco dekselschalen, divers. Circa 1930 - 1940. Eén chip binnenrand. Afmeting: ø 9 - 20 cm. In goede staat.

3 Delen oud/antiek glas
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk. Eén houder met oor. Eén robijnrood glas, Schlosse 5 von Cleve (één chip, voet). Eén rode vaas met zwarte bloemen. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke karaffen
Startprijs 40 EUR

Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Startprijs 80 EUR

Handbeschilderde moderne glazen vaas. Naar Modigliani. Nr.: 23/25. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Antieke opaline vazen, 1880
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke roze opaline vazen met florale decors. Circa 1880. Eén chip. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Palme König, Glazen bolvaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Glazen design appellamp
Startprijs 50 EUR

Glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.

4 Delen glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...

Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart.
Resultaat: 20 EUR

Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.

Lot glazen (29 st.)
Startprijs 40 EUR

Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

16x Glaswerk
Startprijs 45 EUR

Zestien stuks divers glaswerk: Stopflacon, glazen etc. Onder andere: Murano etc. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.

Lot persglazen dierfiguren (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude persglazen gesatineerde dieren-figuren. Twee hazen, ijsbeer, eend en zeeleeuw (Goebel). 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Lot oude glazen vazen
Resultaat: 60 EUR

Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot glaswerk, o.a.: Copier etc.
Startprijs 60 EUR

Drie oude glazen vazen. Eén maal Floris Meydam, goed. Eén maal A.D. Copier, zeskantig, chip. Eén maal kandelaar van Siem van der Marel, chip. Afmeting: 6 -13 cm. In redelijk/goede staat.

Kunstglazen vazen, divers
Startprijs 80 EUR

Acht maal diverse kunstglazen vazen, in diverse kleuren/bewerkingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

4x Kristalunie Leerdam
Startprijs 60 EUR

Vier maal groen mondgeblazen glas met luchtbellen, Leerdam Kristalunie. Twee karaffen, één vaas en één schaal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

2x Leerdam violenvaasjes, A.D. Copier
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse Copier Leerdam glazen violenvaasjes. Amber + Anna-groen. 1923. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.

Glazen vaas, Jean Beck 1930
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse paars glazen vaas door Jean Beck, München. Circa 1930. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

1x Leerdam violenvaasje, A.D.Copier
Startprijs 60 EUR

Hollandse Copier Leerdam paars-glazen violenvaasje. Middelmaat. Vroegste ontwerp. 20-er Jaren. Afmeting: 9,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Leerdam violenvaasjes, A.D. Copier
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Haida, 8-Kantige glazen vaas
Startprijs 60 EUR

Werkstätte Haida. Achtkantige glazen vaas met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.

8x Kleine karaffen + stop
Resultaat: 35 EUR

Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

2x Antiek glas
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderde Duitse Jugendstil glazen vaas met Tiroler huis in bergen. Circa 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk
Startprijs 50 EUR

Groot lot oud bewerkt en gegraveerd glaswerk. Onder andere: Likeur, wijn etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 50 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs glazen tafelstuk
Startprijs 40 EUR

Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.

Art Deco likeurset
Startprijs 50 EUR

Art Deco glazen likeurset, groen/geel. Circa 1930. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.

2 Karaffen + kaasstolp
Resultaat: 15 EUR

Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

R. Rijsz, Glazen kunstobject.
Resultaat: 25 EUR

Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.