36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

2x Grote gember coupes 5500
2x Grote gember coupes
Startprijs 200 EUR
3x Kristallen gember coupe 5501
3x Kristallen gember coupe

250 EUR

Antieke slinger dekselbokaal 5502
Antieke slinger dekselbokaal

449 EUR

Gesigneerde Iittala vogel 5503
Gesigneerde Iittala vogel

500 EUR

Vrijmetselaar bokaal 5504
Vrijmetselaar bokaal
Startprijs 200 EUR
Vrijmetselaar bokaal 5505
Vrijmetselaar bokaal
Startprijs 200 EUR
Lot antiek glas, 1915 - 1940 5506
Lot antiek glas, 1915 - 1940

115 EUR

Stel grote slinger-glazen 5507
Stel grote slinger-glazen
Startprijs 400 EUR
Daum Beeld, Apres L'amour, 5508
Daum Beeld, Apres L'amour,

1.289 EUR

Gegraveerde 19e eeuwse druivenspoeler 5509
Gegraveerde 19e eeuwse druivenspoeler
Startprijs 100 EUR
Jugendstil karaf + glazen 5510
Jugendstil karaf + glazen
Startprijs 50 EUR
Kunstglazen vaas 5511
Kunstglazen vaas
Startprijs 60 EUR
Glazen design tafellamp 5512
Glazen design tafellamp

80 EUR

Jugendstil glazen schaal 5513
Jugendstil glazen schaal
Startprijs 120 EUR
Flesvaas Serica, Leerdam 5514
Flesvaas Serica, Leerdam
Startprijs 50 EUR
Paperweight, Meisenthal 5515
Paperweight, Meisenthal
Startprijs 70 EUR
12x Versace glazen 5516
12x Versace glazen

60 EUR

Vijf delen antiek kristal + draadglas. 5517
Vijf delen antiek kristal + draadglas.

50 EUR

Glazen Schneider vaas 5518
Glazen Schneider vaas

360 EUR

4x Antiek glaswerk 5519
4x Antiek glaswerk

40 EUR

Divers glaswerk 5520
Divers glaswerk

50 EUR

9x Karaffen/parfumflacons 5521
9x Karaffen/parfumflacons

60 EUR

8x Karaffen/parfumflacons 5522
8x Karaffen/parfumflacons

50 EUR

5x Orrefors glazen 5523
5x Orrefors glazen

40 EUR