Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kabinet
Startprijs 6.000 EUR

Zeldzaam Hollandse roccoco Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.

Duits Barok naaimeubel, 1815
Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzaam Duits Barok naaimeubel uit 1815 met brons beslag. Belijmd met diverse houtsoorten. Interieur onder blad met vakverdelingen voor naaigarnituren + spiegel. Staande op klauwpoten. Recentelijk pr...

Biedermeier opzet secretaire
Startprijs 2.800 EUR

Duitse vroeg Biedermeier mahoniehout belijmde klassisisme secretaire met opzet met hoedenvak, lades etc. Met intarsia. Circa 1820. Hamburg? Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolito...

Orgelgebogen wortelnoten kabinet
Startprijs 2.650 EUR

Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.

Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...

Empire secretaire
Startprijs 500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.

Penantkast, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing versieringen + zwart marmeren blad. Ongerestaureerd. Afmeting: 96 x 52 x 101 cm. In redelijk/goede staat.

Empire boekenkast
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In redelijke staat.

3-Delige Empire boekenkast
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In goede staat.

Barok kabinet, ca. 1770
Startprijs 600 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.

Hollandse Barok porseleinkast
Resultaat: 850 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen Barok porseleinkast met verguld bronzen beslag. Krimpnaad zijkant. Mooie patina. Afmeting: 252 x 175 x 50 cm. In goede staat.

Franse boekenkast
Startprijs 600 EUR

Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...

Empire kabinet, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.

Empire dressoir
Startprijs 1.200 EUR

Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.

2x Armleunstoelen Empire
Startprijs 1.600 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoelen, Bergére met vergulde dolfijnkoppen en klauwpoten. Met oker zijde stoffering. Oudere restauratie. Afmeting: 89 x 62 x 58 cm. In goede staat...

Kleine Barok damessecretaire
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...

Empire commode
Startprijs 1.500 EUR

Grote Duitse vroeg 19e eeuwse wortelnoten Empire commode met volle zwarte zuilen en messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 60 x 120 cm. In zeer goe...

Kapitale eikenhouten beeldenkast
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...

Engelse kast, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse kast, mahoniehout met intarsia en messing capitellen. Circa 1830. Vier-deurs en lades met origineel messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 220 x 176 x 55 cm. In goede staat.

Barok kabinet
Startprijs 800 EUR

Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.

Poudreuse, ca. 1800
Resultaat: 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire poudreuse met vergulde messing versieringen. Circa 1800. Afmeting: 80 x 64 x 43 cm. In goede staat.

Ovale bijzettafel
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Empire ovale bijzettafel met volle zuilen en vergulde messing versieringen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71 x 73 x 50 cm. In goede staat.

Eikenhouten empire kabinet 1820
Resultaat: 650 EUR

Kleinere Hollandse eikenhouten Empire kabinet met halve zwarte zuilen en met origineel verguld ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 207 x 150 x 50 cm. In goede staat.

Rietveld-stijl stoel
Startprijs 500 EUR

Handbeschilderde houten Rietveld-stijl stoel met Mondriaan beschildering. Geheel van hout en handbeschilderd. Afmeting: 87 x 84 x 66 cm. In goede staat.