Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
285 Resultaten
Kavel: 4149

Barok hangvitrine

Startprijs 30 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 4189

Spiegel met kroon, ca. 1880

Startprijs 30 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 4216

Engelse gondel hocker

Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten gondel hocker. Circa 1900. Afmeting: 57 x 56 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4175

Vergulde houten kruk

Startprijs 40 EUR

Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 4266

Voltaire, (mahonie), ca. 1860.

Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4164

Thonet tafel

Startprijs 50 EUR

Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 4183

Eikenhouten kistje

Startprijs 50 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 4270

Eiken piano

Startprijs 50 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.


Kavel: 4158

Eikenhouten po-kastje

Startprijs 60 EUR

Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4220

Tafeltje met tegels, 18e eeuw

Startprijs 60 EUR

Oud Hollands eikenhouten tafeltje met twaalf Hollandse 18e eeuwse vaastegels. Beschadigingen. Afmeting: 45 x 54 x 41 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4271

Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen

Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4147

Empire spiegel, 19e eeuw

Startprijs 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire spiegel 'Retour de Egypte' met kariatiden. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 93 x 50 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4110

Wortelnoten Louis Philippe tafel

Startprijs 80 EUR

Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe tafel op vier-spantpoot. Afmeting: 76 x 119 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 4135

Hangkastje met rolluik deurtjes

Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.


Kavel: 4138

Mechelse wandspiegel

Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Mechelse eikenhouten wandspiegel met geslepen glas, koperen kaarskandelaren en kambak. Geflankeerd door leeuwenkoppen. Eén kop neus weg. Circa 1880. Afmeting: 60 x 62 x 11 cm. In redelijk/g...


Kavel: 4153

Buikladenkastje

Startprijs 80 EUR

Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.


Kavel: 4142

Commode, Louis Philippe

Startprijs 100 EUR

Duitse antieke Louis Philippe commode. Circa 1870. Fineer blad iets beschadigd. Afmeting: 83 x 93 x 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4156

Hindeloopen scheepskastje

Startprijs 100 EUR

Hindeloopen antiek beschilderde scheepvaart-kast met aan beide zijden lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 77 x 90 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 4165

Spiegel, 19e eeuw

Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: 120 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4166

Mechelse vitrinekast

Startprijs 100 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...


Kavel: 4184

Wandtafel met hangoren

Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 4187

Penantkastje, mahonie

Startprijs 100 EUR

Hollandse antieke mahoniehouten penantkast. Circa 1870. Afmeting: 100 x 105 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4188

Wortelnoten commode, ca. 1850

Startprijs 100 EUR

Duitse laat Biedermeier wortelnoten commode met vijf lades en messing beslag. Circa 1850. Afmeting: 75 x 96 x 95 cm. In goede staat.


Kavel: 4195

Fratzen kinderstoel

Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Duitse gestoken Fratzen kinderstoel. Renaissance-stijl. Afmeting: 62 x 32 x 31 cm. In goede staat.