Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Barok hangvitrine
Startprijs 30 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Spiegel met kroon, ca. 1880
Startprijs 30 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.

Engelse gondel hocker
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten gondel hocker. Circa 1900. Afmeting: 57 x 56 x 38 cm. In goede staat.

Vergulde houten kruk
Startprijs 40 EUR

Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Thonet tafel
Startprijs 50 EUR

Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Eikenhouten kistje
Startprijs 50 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.

Eiken piano
Startprijs 50 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.

Eikenhouten po-kastje
Startprijs 60 EUR

Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Tafeltje met tegels, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Oud Hollands eikenhouten tafeltje met twaalf Hollandse 18e eeuwse vaastegels. Beschadigingen. Afmeting: 45 x 54 x 41 cm. In redelijke staat.

Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.

Empire spiegel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire spiegel 'Retour de Egypte' met kariatiden. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 93 x 50 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten Louis Philippe tafel
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe tafel op vier-spantpoot. Afmeting: 76 x 119 x 90 cm. In goede staat.

Hangkastje met rolluik deurtjes
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.

Mechelse wandspiegel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Mechelse eikenhouten wandspiegel met geslepen glas, koperen kaarskandelaren en kambak. Geflankeerd door leeuwenkoppen. Eén kop neus weg. Circa 1880. Afmeting: 60 x 62 x 11 cm. In redelijk/g...

Buikladenkastje
Startprijs 80 EUR

Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.

Commode, Louis Philippe
Startprijs 100 EUR

Duitse antieke Louis Philippe commode. Circa 1870. Fineer blad iets beschadigd. Afmeting: 83 x 93 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Hindeloopen scheepskastje
Startprijs 100 EUR

Hindeloopen antiek beschilderde scheepvaart-kast met aan beide zijden lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 77 x 90 x 37 cm. In goede staat.

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: 120 x 53 cm. In goede staat.

Mechelse vitrinekast
Startprijs 100 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...

Wandtafel met hangoren
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.

Penantkastje, mahonie
Startprijs 100 EUR

Hollandse antieke mahoniehouten penantkast. Circa 1870. Afmeting: 100 x 105 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode, ca. 1850
Startprijs 100 EUR

Duitse laat Biedermeier wortelnoten commode met vijf lades en messing beslag. Circa 1850. Afmeting: 75 x 96 x 95 cm. In goede staat.

Fratzen kinderstoel
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Duitse gestoken Fratzen kinderstoel. Renaissance-stijl. Afmeting: 62 x 32 x 31 cm. In goede staat.