36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Barok hangvitrine 4149
Barok hangvitrine
Startprijs 30 EUR
Spiegel met kroon, ca. 1880 4189
Spiegel met kroon, ca. 1880
Startprijs 30 EUR
Engelse gondel hocker 4216
Engelse gondel hocker
Startprijs 30 EUR
Vergulde houten kruk 4175
Vergulde houten kruk
Startprijs 40 EUR
Voltaire, (mahonie), ca. 1860. 4266
Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Startprijs 40 EUR
Thonet tafel 4164
Thonet tafel
Startprijs 50 EUR
Eikenhouten kistje 4183
Eikenhouten kistje
Startprijs 50 EUR
Eiken piano 4270
Eiken piano
Startprijs 50 EUR
Eikenhouten po-kastje 4158
Eikenhouten po-kastje
Startprijs 60 EUR
Tafeltje met tegels, 18e eeuw 4220
Tafeltje met tegels, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen 4271
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen
Startprijs 60 EUR
Empire spiegel, 19e eeuw 4147
Empire spiegel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Wortelnoten Louis Philippe tafel 4110
Wortelnoten Louis Philippe tafel
Startprijs 80 EUR
Hangkastje met rolluik deurtjes 4135
Hangkastje met rolluik deurtjes
Startprijs 80 EUR
Mechelse wandspiegel 4138
Mechelse wandspiegel
Startprijs 80 EUR
Buikladenkastje 4153
Buikladenkastje
Startprijs 80 EUR
Commode, Louis Philippe 4142
Commode, Louis Philippe
Startprijs 100 EUR
Hindeloopen scheepskastje 4156
Hindeloopen scheepskastje
Startprijs 100 EUR
Spiegel, 19e eeuw 4165
Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Mechelse vitrinekast 4166
Mechelse vitrinekast
Startprijs 100 EUR
Wandtafel met hangoren 4184
Wandtafel met hangoren
Startprijs 100 EUR
Penantkastje, mahonie 4187
Penantkastje, mahonie
Startprijs 100 EUR
Wortelnoten commode, ca. 1850 4188
Wortelnoten commode, ca. 1850
Startprijs 100 EUR
Fratzen kinderstoel 4195
Fratzen kinderstoel
Startprijs 100 EUR