Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duits Barok naaimeubel, 1815 4001
Duits Barok naaimeubel, 1815

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Hollandse Barok porseleinkast 4010
Hollandse Barok porseleinkast

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2-Delige winkelkast, ca. 1915 4056
2-Delige winkelkast, ca. 1915

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Empire boekenkast 4007
Empire boekenkast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3-Delige Empire boekenkast 4008
3-Delige Empire boekenkast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Eikenhouten empire kabinet 1820 4022
Eikenhouten empire kabinet 1820

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee-delige Wernicke boekenkast 4087
Twee-delige Wernicke boekenkast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kist met messing beslag 4038
Kist met messing beslag

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Vergulde tafel met marmeren blad 4025
Vergulde tafel met marmeren blad

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse vitrinekast 4034
Engelse vitrinekast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Jugendstil tafel 4174
Jugendstil tafel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, 19e eeuw. 4280
Vergulde spiegel, 19e eeuw.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Pastoorskast, Noten 4073
Pastoorskast, Noten

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Duitse eiken 2-deurs kast 4031
Duitse eiken 2-deurs kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Halve maantafel (kersen), 1800 4046
Halve maantafel (kersen), 1800

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duitse barok vitrine opzetkast 4208
Duitse barok vitrine opzetkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurskast Bückeburg 4203
Eiken tweedeurskast Bückeburg

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Jugendstil spiegel, ca. 1900 4078
Jugendstil spiegel, ca. 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Japanse lakwerk tiltoptafel 4159
Japanse lakwerk tiltoptafel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wit gebogen vitrinekastje 4223
Wit gebogen vitrinekastje

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Penantkast, 19e eeuw 4006
Penantkast, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Secretaire met snijwerk op klauwpoten 4037
Secretaire met snijwerk op klauwpoten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Louis Seize kabinet, eiken 4044
Louis Seize kabinet, eiken

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Barok miniatuurkast, 18e eeuw 4058
Barok miniatuurkast, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR