Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kabinet 4000
Kabinet
Startprijs 6.000 EUR
Verkocht
Duits Barok naaimeubel, 1815 4001
Duits Barok naaimeubel, 1815

Resultaat:

3.250 EUR

Biedermeier opzet secretaire 4002
Biedermeier opzet secretaire
Startprijs 2.800 EUR
Orgelgebogen wortelnoten kabinet 4003
Orgelgebogen wortelnoten kabinet
Startprijs 2.650 EUR
Empire trumeau met spiegel 4004
Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.200 EUR
Empire secretaire 4005
Empire secretaire
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Penantkast, 19e eeuw 4006
Penantkast, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Empire boekenkast 4007
Empire boekenkast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3-Delige Empire boekenkast 4008
3-Delige Empire boekenkast

Resultaat:

700 EUR

Barok kabinet, ca. 1770 4009
Barok kabinet, ca. 1770
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Hollandse Barok porseleinkast 4010
Hollandse Barok porseleinkast

Resultaat:

850 EUR

Franse boekenkast 4011
Franse boekenkast
Startprijs 600 EUR
Empire kabinet, 18e eeuw 4012
Empire kabinet, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Empire dressoir 4013
Empire dressoir
Startprijs 1.200 EUR
2x Armleunstoelen Empire 4014
2x Armleunstoelen Empire
Startprijs 1.600 EUR
Kleine Barok damessecretaire 4015
Kleine Barok damessecretaire
Startprijs 2.500 EUR
Empire commode 4016
Empire commode
Startprijs 1.500 EUR
Kapitale eikenhouten beeldenkast 4017
Kapitale eikenhouten beeldenkast
Startprijs 1.200 EUR
Engelse kast, 19e eeuw 4018
Engelse kast, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Barok kabinet 4019
Barok kabinet
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Poudreuse, ca. 1800 4020
Poudreuse, ca. 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ovale bijzettafel 4021
Ovale bijzettafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Eikenhouten empire kabinet 1820 4022
Eikenhouten empire kabinet 1820

Resultaat:

650 EUR

Rietveld-stijl stoel 4023
Rietveld-stijl stoel
Startprijs 500 EUR