Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Queng Long , groen geglazuurde vaas
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame oude groen geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk Queng Long, met dubbel hengsel. Afmeting: 24 x 12,5 cm ø. Inn goede staat.

Chinese theepot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

KPM eetservies (groot)
Resultaat: 1.700 EUR

Groot Duits handbeschilderd KPM servies met stadsgezichten decors + goud decor. Beschilderd door S.S. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee sauskommen, zes-en-dertig kleinere borden (soep + ontbijt), koffieka...

2x Familie Rose borden
Resultaat: 1.700 EUR

Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.

2x Chinese hockers
Resultaat: 1.700 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen zes-kantige hockers met handgeschilderde florale decors. Afmeting: 49 x 29 x 33 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Steil
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinees figuur, Meisje met mandje
Resultaat: 950 EUR

Oude Chinese agaten figuur. Chinees meisje met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

2x Ram Colenbrander vazen
Resultaat: 800 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Fantaisie, G.B. 1920. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Damast
Resultaat: 750 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Damast. 20-er jaren. Letters B. am. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.

Antieke schaal met goudvis en houtnerf
Resultaat: 750 EUR

Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.

2x Colenbrander vazen, Strooming
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander bloempotten. Decor Strooming. Met originele dozen, 1924. Afmeting: 8 x 11,8 ø cm. In goede staat.

Chinese kom met bodemmerk
Resultaat: 700 EUR

Aparte oude/antieke Chinees porseleinen kom met bodemmerk en fijne beschildering goud op rode glazuur. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Kang Xi borden, 17e eeuw
Resultaat: 675 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met zes bodemtekens. Met Chinese vrouwen in tuin decor, coulissen en gecontourneerde omranding. Eén gaaf en één met minimale haarlijn. Afmeting: 4,5 ...

2x Ram Colenbrander vazen (motief)
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Motiefje, A.P. Afmeting: 12,7 cm. 20-er jaren. In goede staat.

Set Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....

KPM eetservies
Resultaat: 550 EUR

Groot Duits porseleinen KPM eetservies + theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee grote dekselschalen, twee schalen, één-en-dertig borden (divers), sauskom, botervloot, koffie + theek...

Colenbrander schaal, Bargten
Resultaat: 550 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Bargten. 20er Jaren. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.

6x Chinees Imari porselein
Resultaat: 500 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...

Water potje, Queng Long
Resultaat: 500 EUR

Klein antiek Chinees porseleinen waterpotje met Queng Long bodemmerk. Uiterst gedetailleerde beschildering met eenden in landschap decor en goudrand. Afmeting: 3 x 6,6 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose schenkkan
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinese Familie Rose schenkkan met olifanttuit, florale + goud decor en bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 15 x 10 cm ø. In goede staat.

Chinese trekpot, Kang Xi-stijl
Resultaat: 475 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinese porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Kleur: rood/groen. Beschadigd bovenrand. Afmeting: 33 x 22 cm ø. In matige staat.

Familie Rose vaas, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en emaille beschildering. Mooie kwaliteit. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

Kang Xi sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met florale decors. Verso Kang Xi gemerkt. Randglazuur chips. Afmeting: 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 420 EUR

Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.

Chinese theebus met zilver
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus met zilveren deksel. Chinese vrouwen in tuin decor. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.

6x Zeldzame Chinese Imari borden
Resultaat: 400 EUR

Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...

Colenbrander schaal, Sprong
Resultaat: 400 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Sprong. 1924. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.

4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen siervaas met florale en goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 31 cm ø. In goede staat.

Duits Sitzendorf servies
Resultaat: 375 EUR

Oud Duits handbeschilderd Sitzendorf servies met Barok putti en landschappen decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Achttien kop + schotels (thee, mokka, koffie), zes gebaksborden, twee kandelaren, vier dek...

Ram Colenbrander vaasje, Bloemetjes
Resultaat: 350 EUR

Antieke kleine Ram Colenbrander vaas. Patroon Bloemetjes. 20-er jaren. Afmeting: 7,6 x 6,6 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 350 EUR

Zeven maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Zes stuks met Lange Lijs-decors. Eén maal met florale schotel. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 6,5 - 10 cm.

De Distel vaas, 1915
Resultaat: 350 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil polychrome 'de Distel' vaas. Circa 1915. Met letters + genummerd. Zwaan met waterlelie decor. Drie chips uitsteeksels boven. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In redelijk/goede staa...

Chinese plaquette, Wang Xiao Ting
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met zeer gedetailleerde beschildering. Wang Xiao Ting gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19,8 x 12,8 x 0,4 cm. In goede staat.

2x Grote Imari vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervazen met paradijsvogels in landschappen decors en goud decor. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Woelig
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Woelig, A.K. 20-er jaren. Haarlijn. Afmeting: 17 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese kop+schotels, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Set 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Twee kopjes haarlijn + chip. Rest goed. Met karper decor, Kang Xi, vier teken merk. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

KPM eetservies
Resultaat: 325 EUR

Groot Duits KPM porseleinen Barok-stijl eetservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier dekselschalen, drie sauskommen, twaalf schalen, dekselpot, elf kop + schotels, theekan, vier-en-twintig borden, dertig...

2x Zeshoekige Imari dekselvazen
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse zeskantige Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Colenbrander schaal, Eenvoud
Resultaat: 300 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Eenvoud. 1923 - 1924. Minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 x 16,3 cm ø. In goede staat.

9x Duitse Meissen gebaksborden
Resultaat: 300 EUR

Negen Duitse porseleinen Meissen gebaksborden met handgeschilderde florale + goud decors. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau met spreuk
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.

KPM servies
Resultaat: 250 EUR

Duits KPM porseleinen handbeschilderd servies. 20e Eeuw. Met goud en stadsgezichten decors. Bestaande uit: Dertien kop+schotels, theekan, twee platte borden etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - ...

2x Dresden vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Duitse Louis Seize-stijl Dresden porseleinen vazen met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2 Grote Imari dekselvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee prachtige grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden op deksel. Eerste helft 20e eeuw. Met bloempotten, goud en florale decors. Afmeting: 50 x 25 cm ø. In goede staat.

Droste Cacao voorraadpot
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame Droste Cacao voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

6x A'dams bont kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes maal 18e eeuws Amsterdams bont porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén schotel haarlijn in bodem. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Frans keramiek
Resultaat: 250 EUR

Drie maal antiek Frans keramiek met figuren decors. Gemerkt. Circa 1900. Eén cake-schaal. Eén cake-dekselschaal. Eén melkkan. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18 Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuren in boot decor. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In goede staat.

Servies, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Mooi vroeg 19e eeuws servies met goudrand. Goud in goede staat. Bestaande uit: Koffiepot, twee dekselschalen, drie grote ovale schalen, twee bonbonnieres, twee dekselpotten, natfruitschaal + onderscha...

Japanse Kutani schotel
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani sierschotel met figuren en aap, goud decor en florale decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 42,8 cm ø. In goede staat.

2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

KPM koffie/mokka servies
Resultaat: 200 EUR

Duits KPM porseleinen koffie/mokka servies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, mokkakan, melk + suikerpot, achttien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goe...

KPM theeservies
Resultaat: 200 EUR

Duits KPM porseleinen theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk + suikerpot en veertien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Japanse Kutani schaal
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.

Delftse Fayence schotel, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met vogel, landschap en floraal decors. Met gecontourneerde omranding. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Set blauwe borden (10x)
Resultaat: 200 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen bordjes + schaal + drie borden, met tuin decors. Vier maal grotere, chip. Verdere minimale randglazuur chips. Afmeting: 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

K.P.M. Servies
Resultaat: 200 EUR

Oud Duits KPM porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie koffiekannen, vier schalen, twee dekselschalen, sauskom, zeventien kop + schotels, vier melkkannen, twee suikerpotten. Afmeting: 7 - 35...

3x Chinees A'dams bont kommen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Chinese figuur
Resultaat: 200 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur met bodemmerk en fijne beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Eén goed, vier met chips, één met barst. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

3x Yixing
Resultaat: 190 EUR

Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Chinese Wanli sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 185 EUR

17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.

Grote kapitale Imari schotel
Resultaat: 185 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord met blindmerk, parel-ijsvogels, landschap + florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas.
Resultaat: 185 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

6x Duitse bierpullen
Resultaat: 180 EUR

Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.

Groot Pools servies
Resultaat: 170 EUR

Uitgebreid Pools Boleslawiec aardewerken servies. Bestaande uit: Vijftien borden, zes dekselschalen, twee ovenschalen, zes eierdoppen, twee schenkkannen (thee), twee grote melkkannen, melk + suikerpot...

Chinese knobbelvaas, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Kleine Chinese 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvaas met bodemmerk. Chinese vrouwen en florale decors in coulissen. Afmeting: 9,3 cm. In goede staat.

Breetvelt plateelvaas
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Zuid Holland Gouda Breetvelt platelen vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 31 x 19 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met koperen deksels en florale decors. Afmeting: 20 x 8 cm ø. In goede staat.

Zeer kleine Chinese Imari trekpot
Resultaat: 160 EUR

Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.

Chinese sierschotel.
Resultaat: 160 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met diepe omranding, oker-gele glazuur en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 31 cm ø. In goede staat.

Duits servies, ca. 1800
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws Duits serviesje met Meissen Marcolini tekens en diverse schotels gemerkt met R. Marcolini 1774 - 1814. Bestaande uit: Acht kopjes, één haarlijn bij bodem. Elf schotels met R en Marcolini tek...

Antiek kinder servies
Resultaat: 150 EUR

Antiek porseleinen kinderservies met spelende kinderen voorstelling. Circa 1920. Onduidelijk gemerkt. Bestaande uit: Kopje, haarlijn + chips. Eén deksel, suikerpot, gelijmd. Afmeting: 4 - 10 cm. In re...

Wedgwood of Etruria servies
Resultaat: 150 EUR

Uitgebreid Engels Wedgwood of Etruria keramieken servies. Decor Rosalind. Bestaande uit: Twee schalen, drie ovale schalen, zes kommen, theepot, 2x suikerpot, 2x melkkan, vier-en-twintig kop+schotels, ...

Antieke Chinese draken-kom
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees porseleinen draken-kom met bodemmerk en tekst. In rose, groen geel. Kom heeft zes merktekens. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van zeven stuks Chinees porselein. Vier maal Chinese Imari schotels. Eén haarlijn. Twee maal blauw-witte bloempot. Eén gelijmd. Eén maal blauw-wit vaasje, pioenroos + kiekendief. Afmeting: 9 -12 c...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Drie maal minimale chip. Eén maal met haarscheur. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

7x Chinees porseleinen vazen
Resultaat: 150 EUR

Zeven oude Chinees porseleinen vazen met florale en vogel decors en tekens. Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

2x Terracotta sierschotel
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke terracotta reliëf sier wandschotels. Monogram J.M. S149. Circa 1900. Eén maal Roma Arco di Costantino. Eén maal Roma piazza Vaticana. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 32 cm. In goede ...

5x Porseleinen vogel beeldjes
Resultaat: 140 EUR

Vijf oude Duitse porseleinen figuren. Vier maal Volkstet E.N.S. Eén maal Goebel, W. Germany. Afmeting: 11 -18 cm. In goede staat.

Twee Yixing gemberpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee grote antieke Chinese Yixing gember dekselpotten. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

Lot divers jade (9x)
Resultaat: 140 EUR

Lot divers oud Chinees jade. Onder andere: Armbanden, snijstukken, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.

Opengewerkte Majolica schotel
Resultaat: 135 EUR

Groot antiek opengewerkt Majolica sierbord met vogels en florale decor. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 135 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.

Div. porselein
Resultaat: 135 EUR

Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 cm ø. In goede staat.

4x Japanse/Chinese kopjes
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke Japanse/Chinese porseleinen kopjes. 19e Eeuw. Twee maal figuren + pagode. Twee maal met portret bustes. Afmeting: 5,5 - 7 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 125 EUR

Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.

Purmerend plateelvaas
Resultaat: 125 EUR

Prachtige antieke polychrome Purmerend plateel vaas met distel decor. Diverse tekens en letters, Nr. 1014. Eén minimale chip. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

Imari lamp, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.