Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden munt fl 14,-
Resultaat: 240 EUR

Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm

Lot van 39 munten + penningen
Startprijs 150 EUR

Lot van 39 Amerika muntgeld + penningen, deels zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

½ Zilveren munt, Thaler Saksen 1601
Startprijs 180 EUR

1/2 Thaler 1601 Sachsen

Zilveren Florijn, Deventer 1684
Startprijs 150 EUR

Zilveren florijn (28 stuivers) 1684 Deventer.

Zilveren dukaat Zeeland 1676
Startprijs 120 EUR

Zilveren dukaat 1696 Zeeland

Leeuwendaalder Friesland 1625
Startprijs 120 EUR

Leeuwendaalder 1625 Friesland.

100 Gulden briefgeld 1928
Startprijs 150 EUR

Bankbiljet van 100 gulden 1928.

Postzegelalbum Indonesië
Startprijs 200 EUR

Een verzameling Republiek Indonesia vanaf 1948 tot 1995. Grotendeels postfris, deels gebruikt, deels dubbel verzameld. Mooie collectie blokken, goed gevuld in Davo album. Catalogus waarde € 2.100,=

Verzameling muntstukken, 16e-17e eeuw
Startprijs 300 EUR

Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.

Lot munten Nederland
Startprijs 150 EUR

Kavel diverse munten Nederland waaronder: 10 cent 1849 (met punt), 5 cent 1869, 5 cent 1863, 5 cent 1868, 5 cent 1862, 1/2 gulden 1898, 1/2 gulden 1929, 1 cent 1901, 1 cent 1906, 5 cent 1914, 5 cent 1...

Lot Eurostukken
Startprijs 35 EUR

Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...

Postzegelalbum Suriname
Startprijs 200 EUR

Een verzameling Suriname. Eén Davo album en drie stockboeken. Deels gebruikt, deels postfris. Ook blokken en vel-delen. Ook combinaties uit postzegelboekjes + postfris Indonesië. Vanaf 1904 t/m 1988, ...

3 Gulden Utrecht 1793
Startprijs 120 EUR

3 Gulden 1793 Utrecht

3x Zilveren munten
Startprijs 50 EUR

Kavel met 3 zilveren munten: 1x 1/2 gulden 1858, 1x 1 gulden 1863 WIII en 1x 2,5 gulden 1854.

3x Munten (2x zilver + 1x nikkel)
Startprijs 50 EUR

Kavel van 3 munten: 1x 25 cent 1980 misslag, 1x 1 gulden 1892 en 1x 1 gulden 1913.

Zilveren botdrager Vlaanderen
Startprijs 70 EUR

Zilveren botdrager (z.j.) Vlaanderen, Lodewijk van Male (1346 - 1384).

2x Rijderschelling
Resultaat: 30 EUR

Twee munten: 1x Rijderschelling 1680 Zwolle (klop pijlebundel) en 1x Rijderschelling 1686 Kampen (klop pijlebundel).

Zilveren tolpenning Deventer
Startprijs 120 EUR

Zilveren tolpenning (denier) Deventer (z.j. 1014-1024).

25 Gulden 1923, Type 1921
Startprijs 160 EUR

Bankbiljet van 25 gulden 1923, type 1921.

3x Postzegelalbums, Oostenrijk+Tsjechië
Startprijs 125 EUR

Verzameling postzegels. Onder andere: Twee stockboeken Oostenrijk. Catalogus waarde € 1.350,= . Grotendeels postfris doorlopend tot 1997. Met collectie speciale afstempelingen. En stockboek Tsjecho-Sl...

2x Postzegelalbums, Ned. Indië
Startprijs 100 EUR

Postzegel verzameling. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea In Davo album van 1870 tot 1959. Groot deel Nederlands-Indië gebruikt, goed gevuld en wat ongebruikt. Catalogus waarde € 960,= En stockboek met ...

Bronzen rekenpenning, ter herinn. inname
Startprijs 40 EUR

Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).

Dubbele mijt Brugge
Startprijs 35 EUR

Dubbele mijt Brugge (z.j.)

Drachme oud Egypte
Startprijs 40 EUR

Drachme Oud Egypte (Ptolemaeën 300-150 B.C.)