Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Nepalese Ghurka dolken
Resultaat: 50 EUR

Drie Nepalese Ghurka dolken met lederen schedes. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 58 cm. In redelijk/goede staat.

2x Duitse officiers dolken (kopie)
Resultaat: 50 EUR

Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Lot blanke wapens
Resultaat: 50 EUR

Lot blanke wapens. Bestaande uit: Vijf sabels en één gurkha. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 95 cm. In goede staat.

Lot wapens, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Lot blanke wapens. 20e eeuw. Bestaande uit: Vier sabels. Eén Oosters wapen, houtgesneden. Twee Oosterse dolken (Gurka). Afmeting: 25 - 92 cm. In redelijk/goede staat.

Set antieke zwaarden
Resultaat: 50 EUR

Set van zes oude/antieke zwaarden etc. Divers. Onder andere: Decoratief, één 19e eeuws Indiase zwaard C.S.A.. Rest decoratief. Afmeting: 47 - 110 cm. In redelijk/goede staat.

Kris, Indonesië
Resultaat: 50 EUR

Oude Indonesische kris met houten schede. Mooie patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Album Militaire (Scenes de la vie du soldat), de gesel van het hakenkruis, the naked and the dead, nee en nog eens ne...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: 6-delige serie "de geschiedenis van de eerste wereldoorlog in foto's en documenten", handboek v.d. kannonier en diver...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie albums met ansichtkaarten, Guns & Gunsmiths, Soldiers Soldiers, Early Percussion Firearms, Uniforms and D...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een mooi album met oude ansichtkaarten, diverse boeken van het ministerie van oorlog, de slag bij Waterloo (Fokken) e...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een ordner met diverse oude krantenknipsels en documenten, Small Arms Makers, Encyclopedie van wapens, Gevechtskledin...

2x Banjonetten + mes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke bajonetten + mes met benen greep. Circa 1910. Eén maal Toledo, zonder schede, Spanje. Eén maal Duitsland, met schede. Afmeting: 24 - 55 cm. In redelijke staat.

Militaire rekenschijf
Resultaat: 40 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 1e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.