Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws vuursteenpistool
Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzaam groot 18e eeuws vuursteen pistool met zilver inleg op kolf en goud inleg in pistool. Mechaniek zit vast. Verder in goede originele staat. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen
Resultaat: 600 EUR

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.

Wapenrek + 2 wapens
Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...

Set geweren, 19e eeuw
Resultaat: 475 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse geweren met been-inleg en gravering. Afmeting: 85 - 112 cm. In redelijk/goede staat.

Marokaans Mukala geweer
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Noord Marokaans Mukala geweer met zilverdraad inleg in kolf en gegraveerde loop + been. Apart slag systeem. Afmeting: 132 cm. In goede staat.

Koloniale donderbus
Resultaat: 350 EUR

Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.

Donderbus percussie voorlader
Resultaat: 330 EUR

18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

Sabel in lederen foedraal
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.

Arabische sabel in originele schede
Resultaat: 310 EUR

19e Eeuwse Arabische sabel met Arabische schrift op lemet. Heft van been en bekleed met leder. In originele schede, hout met leder bekleed. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Poortwachters sleutelpistool
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Groot 19e eeuws pistool
Resultaat: 250 EUR

Zeer groot 19e eeuws dubbelloops pistool. Voorlader, damast loop, graveringen en dubbele trekker. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Bureaumodel U.S. Air Force
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.

Japans militair sabel
Resultaat: 250 EUR

Japanse militaire sabel, WO II. Diverse tekens. Afmeting: 79 cm. In goede originele staat.

Vuursteen pistool, versierde loop
Resultaat: 200 EUR

Antiek vuursteen pistool met brandschildering op kolf en goud inleg + graveringen in loop. Koloniaal. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. Patina. In redelijk/goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws groot dubbelloops pistool met gravering. Voorlader, dubbele trekker. Stukje kolf, 1 cm ingezet. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek modelkanon, ca. 1900
Resultaat: 195 EUR

Antiek modelkanon op houten verrijdbare affuit. Salut kanon. Voor gelegenheden. Circa 1900. Afmeting: 38 x 66 x 35 cm. In goede staat.

Hollandse degen
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai belijmde heft en bewerkte plated lemmet. Oxydatie. In originele lederen schede. Afmeting: 100,5 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse degen
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.

Jachtgeweer, Enkelloops
Resultaat: 175 EUR

19e Eeuws enkelloops jachtgeweer met klaploop en graveringen. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Percussie dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 175 EUR

19e Eeuws percussie dubbelloops jachtgeweer met knikloop en damast loop + graveringen. Mooie patina. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Penvuur dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 175 EUR

19e Eeuws penvuur dubbelloops jachtgeweer met knikloop, Franse tekst + gravure. Mooie patina. Circa 116 cm. In goede staat.

Kavel diverse militaria
Resultaat: 160 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: diverse kranten/documenten, enkele mouwbanden, kogelhulzen, kogels, etc.

2x Kruithoorn
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Frans percussie jachtgeweer
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met notenhouten kolf met zwijnskop. Voorlader. Afmeting: 123 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en mahonie kolf met graveringen. Mooie patina. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

2x Oude antieke zwaarden
Resultaat: 150 EUR

Twee oude/antieke zwaarden. Eén Indiase messing beslagen kris, 20e eeuw. Eén antiek Afrikaans zwaard in houten met leer schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 59 - 62 cm. In goede staat.

Militair sabel
Resultaat: 150 EUR

Oud/antiek militair sabel. Met gravering I.F.R. 1958 op lemet en adelaar op messing heft. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Japans Katana zwaard
Resultaat: 150 EUR

Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Hembrug sabel, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Lot bajonetten
Resultaat: 140 EUR

Lot bajonetten: Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat., Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte...

3x Antieke sabels
Resultaat: 130 EUR

Drie antieke sabels. Duitsland. 19e - 20e Eeuw. Veel gebruikssporen. Afmeting: 90 - 104 cm. In matig/redelijke staat.

Percussie voorlader geweer
Resultaat: 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse percussie voorlader geweer met achtkantige loop. Mooie patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Kleine buks/geweer, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Zes millimeter geweer/vuurbuks met graveringen. Enkel schots. 19e Eeuw. Met apart kogelinvoer mechanisme FL. 2L met kroonmerk. Lichte oxydatie. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Noord-Afrikaanse voorlader
Resultaat: 125 EUR

Noord-Afrikaanse voorlader geweer met bijl als kolf. Lont ontsteking. 19e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

16e-17e Eeuwse mortier
Resultaat: 125 EUR

Vroege gietijzeren mortier. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 30 x 10 cm ø. In goede staat.

Kavel diverse militaria
Resultaat: 120 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: zeer veel badges, medailles, manchetknopen, spelden, documentenkistje en overige delen.

Dubbelloops pistool, achtkantige lopen
Resultaat: 120 EUR

19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Militair uniform
Resultaat: 120 EUR

Drie militaire uniformen: 1x Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat, Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 196...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 110 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.

Lot zakmessen
Resultaat: 105 EUR

Groot lot diverse zakmessen. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 20 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen
Resultaat: 100 EUR

Lot diverse oude/antieke jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 23 cm. In goede staat.

Duitse helm, WO II
Resultaat: 100 EUR

Duitse WO II Luftwaffe helm + binnenhelm, met adelaar en deel van Swastika. Afmeting: 14 x 27 x 23 cm. In goede staat.

5x Indonesische krissen, divers
Resultaat: 100 EUR

Vijf diverse Indonesische krissen. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Sabel 'Dwell & Co. London'
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse sabel met origineel lederen schede. 'Dwell & Co. London'. Oude patina. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, versierde kolf
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

4x Oosterse dolken/messen
Resultaat: 100 EUR

Vier Oosterse dolken/messen. Eén klapmes. Plated en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.

Duitse SS Dolk
Resultaat: 100 EUR

Kopie van een Duitse SS dolk met doodskop en leibstandarte. Aluminium + staal. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Militair statief
Resultaat: 100 EUR

Groot oud militair statief. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Genummerd 1950. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

4x Antieke dolken, WO II
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....

Antieke Oosterse dolk
Resultaat: 95 EUR

Oude Oosterse dolk met lederen bewerkte schede en tropisch houten heft met zilver en koper inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Duitse sabel, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Antieke sabel. Duitsland. 19e Eeuw. Aug. + Alt Schnitzler Solingen. IJzer met roggehuid beklede heft. Afmeting: 102,5 cm. In goede staat.

27
Resultaat: 80 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een fraai album met ansichtkaarten, diverse delen "militaire spectator", diverse handboeken en overige boeken/documen...

Buks, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse buks met knikloop en noten kolf. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse sabel, ca 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse sabel. Circa 1900. E. Sachs Hoflieferant Berlin. Lemet gegraveerd met: 'Mit Gott für Kaiser'. Bronzen met houten heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 86,5 cm. In goede staat.

Kavel diverse militaria
Resultaat: 75 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: plaquettes, onderdelen van de uitrusting en overige gebruiksvoorwerpen.

Degen, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Grote 19e eeuwse degen met houten heft, Nr. 34. Met originele patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Enkelloops penvuur jachtgeweer
Resultaat: 75 EUR

Fraai antiek enkelloops penvuur jachtgeweer met noten kolf. Voorlader. Afmeting: 111 cm. In goede staat.

Hollandse helm, WO II
Resultaat: 75 EUR

Antieke Hollandse helm, WO II. Met monogram F.G. Inclusief binnen helm. Afmeting: 15 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Bajonetten opsteek
Resultaat: 75 EUR

Twee 19e eeuwse bajonetten opsteek met messing grip. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.

Klein dubbelloops pistool percussie
Resultaat: 70 EUR

Klein 19e eeuws dubbelloops pistool percussie met achtkantige loop. Afmeting: 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Enkelloops percussiepistool
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws percussie pistool, enkelloops met achtkantige loop. Nr. 4545 2. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

Japans Katana zwaard
Resultaat: 70 EUR

Japans Katana zwaard met gezwart houten heft en schede. 21e Eeuw. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Kavel diverse militaria
Resultaat: 65 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: twee schedes van dolken en vele onderdelen van militaire uitrustingen.

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 60 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: opmars naar de galg. handboek voor de politie, het einde, een wereld in oorlog, een map met gedetailleerde informatie...

6x Patroon/kogel maak gereedschap
Resultaat: 60 EUR

Zes maal antiek kogelmaak gereedschap van ijzer. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Duits foldingmes, WO II
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits folding klapmes van messing en staal, WO II. Ongemerkt. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 55 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie banden "De Nederlandsche strijdmacht en hare mobilisatie door J. Kooiman", een fraai album met oude postk...

Lot jachtmessen
Resultaat: 50 EUR

Lot oude jachtmessen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 13 - 22 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 50 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: diverse oude mappen met documentatie, kranten naslagwerken en overige documentatie.

Antiek dubbelloops pistool
Resultaat: 50 EUR

Antiek dubbelloops pistool met knikloop. Onklaar. Afmeting: 20 cm. In matige staat.

3x Nepalese Ghurka dolken
Resultaat: 50 EUR

Drie Nepalese Ghurka dolken met lederen schedes. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 58 cm. In redelijk/goede staat.

2x Duitse officiers dolken (kopie)
Resultaat: 50 EUR

Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Lot blanke wapens
Resultaat: 50 EUR

Lot blanke wapens. Bestaande uit: Vijf sabels en één gurkha. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 95 cm. In goede staat.

Lot wapens, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Lot blanke wapens. 20e eeuw. Bestaande uit: Vier sabels. Eén Oosters wapen, houtgesneden. Twee Oosterse dolken (Gurka). Afmeting: 25 - 92 cm. In redelijk/goede staat.

Set antieke zwaarden
Resultaat: 50 EUR

Set van zes oude/antieke zwaarden etc. Divers. Onder andere: Decoratief, één 19e eeuws Indiase zwaard C.S.A.. Rest decoratief. Afmeting: 47 - 110 cm. In redelijk/goede staat.

Kris, Indonesië
Resultaat: 50 EUR

Oude Indonesische kris met houten schede. Mooie patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Album Militaire (Scenes de la vie du soldat), de gesel van het hakenkruis, the naked and the dead, nee en nog eens ne...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: 6-delige serie "de geschiedenis van de eerste wereldoorlog in foto's en documenten", handboek v.d. kannonier en diver...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie albums met ansichtkaarten, Guns & Gunsmiths, Soldiers Soldiers, Early Percussion Firearms, Uniforms and D...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een mooi album met oude ansichtkaarten, diverse boeken van het ministerie van oorlog, de slag bij Waterloo (Fokken) e...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een ordner met diverse oude krantenknipsels en documenten, Small Arms Makers, Encyclopedie van wapens, Gevechtskledin...

2x Banjonetten + mes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke bajonetten + mes met benen greep. Circa 1910. Eén maal Toledo, zonder schede, Spanje. Eén maal Duitsland, met schede. Afmeting: 24 - 55 cm. In redelijke staat.

Militaire rekenschijf
Resultaat: 40 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 1e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.