Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws vuursteenpistool 2700
18e Eeuws vuursteenpistool

Resultaat:

1.200 EUR

Duitse kruisboog, 18e eeuw 2701
Duitse kruisboog, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Wapenrek + 2 wapens 2702
Wapenrek + 2 wapens

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen 2703
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen

Resultaat:

600 EUR

Duits jachtgeweer, ca. 1800 2704
Duits jachtgeweer, ca. 1800
Startprijs 750 EUR
Duits 18e eeuws jachtgeweer 2705
Duits 18e eeuws jachtgeweer
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Poortwachters sleutelpistool 2706
Poortwachters sleutelpistool

Resultaat:

250 EUR

Vuursteen pistool, achtkantige loop 2707
Vuursteen pistool, achtkantige loop
Startprijs 250 EUR
Duitse kruisboog + accessoires 2708
Duitse kruisboog + accessoires
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Marokaans Mukala geweer 2709
Marokaans Mukala geweer

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollandse degen 2710
Hollandse degen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollandse degen 2711
Hollandse degen

Resultaat:

180 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2712
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Pistool, 18e-19e eeuw 2713
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR
10 Boeken militaria 2714
10 Boeken militaria
Startprijs 50 EUR
Diverse boeken / documentatie militaria 2715
Diverse boeken / documentatie militaria
Startprijs 50 EUR
Diverse boeken / documentatie militaria 2716
Diverse boeken / documentatie militaria
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2717
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Groot 19e eeuws pistool 2718
Groot 19e eeuws pistool

Resultaat:

250 EUR

Munitiekar 2719
Munitiekar
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot jachtmessen 2720
Lot jachtmessen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen 2721
Lot jachtmessen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen 2722
Lot jachtmessen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot zakmessen 2723
Lot zakmessen

Resultaat:

105 EUR