Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR

Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind
Resultaat: 200 EUR

Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl
Startprijs 1.800 EUR

Jan te Wierik. 1984. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl. Dikke olieverf. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 120 cm. In goede staat.

H. F. Bieling, 11 werken
Startprijs 450 EUR

Herman Frederik Bieling. 1887 - 1964. Elf diverse voorstellingen. Onder andere: Oosters, naakt, figuren, bomen etc. Aquarel op papier. Circa 20 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Pendant (2x jonge vrouw)
Startprijs 650 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuwse pendant. Eén maal wandelende jonge vrouw met peren. Eén maal jonge vrouw met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 20 cm. In goede staat.

B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht
Startprijs 200 EUR

Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Harry Eliott, Aquarel
Startprijs 150 EUR

Harry Eliott. 1882 - 1959. Musicerende priesters. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR

Jan te Wierik. 1989. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Gesigneerd H. Ronner, Yorkshire terriër met halsband
Startprijs 300 EUR

Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Coming sheep
Resultaat: 400 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Pseudoniem Cor Bouter. Coming sheep in de zon met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan F. van Deventer, Aan de Waal
Startprijs 800 EUR

Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.

2x Theo Wolvecamp, De twee jaargetijden
Startprijs 500 EUR

2x Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. De twee jaargetijden '91 (van de vier). Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Waterval, bergen en dorp
Startprijs 1.200 EUR

Ongesigneerd. Italië. Circa 1700. Italiaans Renaissance schilderij met waterval, bergen, dorp in de verte, bomen en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 77 cm. In goede staat.

Jan Wessels, Drie reeën bij eiken
Startprijs 400 EUR

Jan Wessels. Natuurschilder Hengelo. Drie reeën bij grote eiken in de ochtend. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Herman Brood, Dus dit is um
Startprijs 500 EUR

Herman Brood. Nr. 78/180. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Dus dit is um. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 64 cm. In goede staat.

2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl
Resultaat: 300 EUR

Twee keer Yoshitomo Nara, 1959 Japan. Cosmic Girl. Digitale print op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits religieus
Startprijs 1.150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Groot religieus Duits Barok schilderij met engelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 85 cm. In goede staat.

A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien
Startprijs 1.000 EUR

Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.

Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom
Startprijs 800 EUR

Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....

Lot diverse werken, Paul Dom + Piet v.d. Hem
Startprijs 1.200 EUR

Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...

Toegeschr. aan Gesina Terborch, Adelijke dame bij tuinvaas
Startprijs 3.500 EUR

Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.

A.Verhoesen, Landschap met koeien, figuren ...
Startprijs 3.000 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Herman Brood, Meisje
Startprijs 3.000 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.