Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik, Figuratieve compositie 1000
Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startprijs 5.000 EUR
J.H. van Mastenbroek, Gezicht op Maashaven 1001
J.H. van Mastenbroek, Gezicht op Maashaven
Startprijs 10.000 EUR
P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen 1002
P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen
Startprijs 900 EUR
Herman Brood, Meisje 1003
Herman Brood, Meisje
Startprijs 3.000 EUR
Lot diverse werken van Paul Dom 1004
Lot diverse werken van Paul Dom
Startprijs 4.000 EUR
Jan te Wierik, Abstract figuratief 1005
Jan te Wierik, Abstract figuratief
Startprijs 900 EUR
A.Verhoesen, Landschap met koeien, figuren ... 1006
A.Verhoesen, Landschap met koeien, figuren ...
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk 1007
Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk

Resultaat:

1.700 EUR

Toegeschr. aan Borrel, Wintergezicht met ijspret 1008
Toegeschr. aan Borrel, Wintergezicht met ijspret
Startprijs 1.200 EUR
Toegeschr. aan Gesina Terborch, Adelijke dame bij tuinvaas 1009
Toegeschr. aan Gesina Terborch, Adelijke dame bij tuinvaas
Startprijs 3.500 EUR
Jozef Jodocus Moerenhout, Wintergezicht 1010
Jozef Jodocus Moerenhout, Wintergezicht
Startprijs 2.800 EUR
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x) 1011
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Startprijs 2.000 EUR
Lot diverse werken, Paul Dom + Piet v.d. Hem 1012
Lot diverse werken, Paul Dom + Piet v.d. Hem
Startprijs 1.200 EUR
Map diverse werken, o.a. Hoytema, Hendriks etc. 1013
Map diverse werken, o.a. Hoytema, Hendriks etc.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster 1014
Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster

Resultaat:

300 EUR

Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom 1015
Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Jan te Wierik, Abstract figuratief 1016
Jan te Wierik, Abstract figuratief

Resultaat:

570 EUR

Verkocht
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen 1017
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen

Resultaat:

355 EUR

Jacob van Strij, Landschap met koeien 1019
Jacob van Strij, Landschap met koeien
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Karl Wagner, Hollands havengezicht 1020
Karl Wagner, Hollands havengezicht

Resultaat:

650 EUR

A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien 1021
A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar 1022
W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar

Resultaat:

500 EUR

Ongesigneerd, Duits religieus 1023
Ongesigneerd, Duits religieus
Startprijs 1.150 EUR
Verkocht
Litho John Lennon, Bed Peace 1024
Litho John Lennon, Bed Peace

Resultaat:

1.600 EUR