Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
502 Resultaten
Kavel: 4

Witgouden ring met zwart diamant

Startprijs 2.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...


Kavel: 5

Witgouden armband

Resultaat: 325 EUR

Witgouden armband, 585/000, met bewerkte schakels, breedte 10 mm, lengte 18,5 cm. ca 20,8 gram. Met bakslot en veiligheid. In goede staat


Kavel: 6

Gouden solitairring met diamant

Startprijs 300 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een band verlopend in dikte met een witgouden 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0, 35 crt. ø56 In goede staat


Kavel: 7

Gouden slavenarmband, briljant

Startprijs 1.400 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...


Kavel: 8

Gouden solitairring met diamant 1,4 crt

Resultaat: 5.000 EUR

Kapitale geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een klassiek chaton bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 1,4 crt GH/VS ø 50. ca 3,1 gram In zeer goede staat


Kavel: 9

Gouden ring met diamant

Resultaat: 950 EUR

Prachtige geelgouden ring, 585/000, met diamanten Een ring met grote zilveren rozet bezet met een ovaal gefacetteerde tanzaniet met daaromheen een rand met 8 bolsewiek geslepen diamanten in 6 poot ch...


Kavel: 10

Gouden hanger met diamant

Resultaat: 450 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gedraaid collier met solitairhanger met een princes geslepen diamant, ca 0,54 crt SI-W lengte 45 cm. ca 1,5 gram WVP € 1995,-


Kavel: 11

Rosé gouden ring met diamant

Startprijs 2.500 EUR

Brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57 In zeer goede staat


Kavel: 26

Witgouden cocktailring met diamanten

Startprijs 2.400 EUR

Prachtige witgouden cocktailring, 750/000, met diamanten en spinel. Kapitale ring met in het midden een natuurlijke rode spinel, ovaal gefacetteerd, 9x7,5mm, Om de spinel zitten diverse diamanten, mar...


Kavel: 27

Platinaring met diamant

Startprijs 900 EUR

Fraaie platina ring, 950/000, met 3 diamanten. Solitairring met in het midden een briljant geslepen diamant in een vierpoot chaton, ø 5,5mm, met daarnaast 2 briljant geslepen diamanten lager gezet. To...


Kavel: 28

Witgouden ring saffier diamant

Startprijs 1.200 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, Art Deco model met saffier en diamant. Ring met een achtkantige zetkast bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier met 2 banden met 8 vierkant ges...


Kavel: 29

Onyx-hanger met goud + diamant

Startprijs 450 EUR

Bijzondere hanger van onyx met geelgoud, zilver en diamanten. Grote ovale onyx voorzien van geelgouden oog en fraai uitgewerkt hangeroog. De voorzijde van de onyx is versierd met een zilveren applique...


Kavel: 30

Gouden ring emaille/amethist / diamant

Startprijs 1.400 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met lila emaille. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde amethist, ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een parelrand, een rand met briljant geslepen diamanten en 2 a...


Kavel: 31

Gouden hanger met edelstenen, Keizerin Eugenie

Startprijs 1.950 EUR

Bijzonder kristallen medaillon met geelgouden getorste scharnierende rand en ogen, 750/000,en voorzien van een ingelegde vlinder uit goud, diamanten, parel, robijnen en peridot. "Abeille de France"af...


Kavel: 32

Gouden medaillon met applique en parel

Startprijs 350 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, ovaal medaillon met een hangeroog bevestigd aan voluten. Op het ovale medaillon zit een geelgouden applique bevestigd van uitgewerkte bloemen en bladeren met een vogel en...


Kavel: 33

Gouden broche met amethist

Startprijs 150 EUR

Geelgouden broche, 750/000, medaillon, ovaal model, aan de voorzijde versierd met een amethist in zilveren zetkast, zaadparels en een rand uit graveerwerk. De achterzijde is voorzien van een ovaal me...


Kavel: 34

Gouden oorstekers met diamant 0,20

Resultaat: 140 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met een briljant geslepen diamant, 2x0,10 crt, gezet in een 4-poot chaton.


Kavel: 35

Witgouden armband met diamanten

Startprijs 1.250 EUR

Fraaie witgouden armband, 585/000, met diamanten. Slavenband aan de bovenzijde bezet met 32 briljant geslepen diamanten, oud en nieuw slijpsel, totaal ca 3,5 crt. ca 21,9 gram. De armband heeft een ge...


Kavel: 36

Gouden choker met diamant

Startprijs 600 EUR

Geelgouden choker,585/000. Het breed verlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Charisma. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn co...


Kavel: 37

Twee gouden rijringen met diamant

Startprijs 750 EUR

Twee geelgouden rijringen, 585/000, met diamanten. Twee identieke rijringen van Diamonde, model 611 met 7x0,09 briljant geslepen diamanten. ø 58. totaal ca 6,2 gram. In goede staat


Kavel: 51

2 Gouden rijringen, 5 briljanten

Startprijs 240 EUR

Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.


Kavel: 52

Gouden horlogeketting

Resultaat: 750 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, gemaakt uit gourmetschakels, breedte 6,5 mm., lengte 41 cm. met kapitolstok. Totaal ca 48,5 gram. Gedragen, verder in goede staat


Kavel: 53

Gouden broche met parels

Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parels. Broche met met maan en floraal decor bezet met kleine zaadpareltjes. 16x38mm, ca 3,7 gram. In goede staat.


Kavel: 54

Parelchoker met diamanten hangers.

Resultaat: 550 EUR

Prachtige choker van parels met diamanten hangers. Collier van 2 rijen kleine cultive parels, ø 4mm, verfraaid met 3 bijzondere hangers, goud met zilver en diamanten met een oud slijpsel. De hangers b...