Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parelchoker met diamanten hangers.
Resultaat: 550 EUR

Prachtige choker van parels met diamanten hangers. Collier van 2 rijen kleine cultive parels, ø 4mm, verfraaid met 3 bijzondere hangers, goud met zilver en diamanten met een oud slijpsel. De hangers b...

Zilveren Lapponia choker
Resultaat: 425 EUR

Zilveren choker, 925/000, Lapponia Björn Weckstörm, lang rechthoekig gecontourneerd model met staafjesketting. 8x5cm. Lengte ca 80cm. ca 56 gram. In goede staat

Ketting met diamant
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere zilver vergulde choker met diamanten. Choker met langwerpige plaatjes versierd met kobaltblauw emaille en bezet met een diamant met een oud slijpsel. De plaatjes zijn in een verlopend patro...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 750 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, gemaakt uit gourmetschakels, breedte 6,5 mm., lengte 41 cm. met kapitolstok. Totaal ca 48,5 gram. Gedragen, verder in goede staat

Gouden herenhorloge
Resultaat: 525 EUR

Geelgouden herenhorloge, 585/000, Pontiac, Automatisch herenhorloge met ronde kast, ø33mm, voorzien van een geschakelde gouden band. Lengte 21 cm. kastnr.: 1157166 66021. Bruto gewicht ca 54,5 gram. I...

Lot bloedkoraal
Resultaat: 70 EUR

Lot bloedkoraal bestaande uit diverse vormen kleine kralen en een klein geelgouden slotje. Totaal ca 30 gram.

Gouden hanger met camee
Resultaat: 45 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met camee en parels. Kleine sierlijke ovale hanger met strikken en krullen versierd met kleine pareltjes en een ovale camee. 34 mm. In goede staat

Zilveren kapspelden
Resultaat: 100 EUR

Zilveren kapspelden, 835/000, in de vorm van een veer met lange steekspelden. 5,5x12 cm. totaal ca 17 gram. In goede staat

Zilveren kapspelden
Resultaat: 160 EUR

Zilveren kapspelden, 835/000, in de vorm van een veer bezet met diamanten met een oudslijpsel met lange steekspelden. 4,5x9 cm. totaal ca 11,3 gram. In goede staat

Zilveren Lapponia ring
Resultaat: 90 EUR

Zilveren Lapponia ring, 925/000, Sirene, ontworpen door Björn Weckström, ca 9,1 gram. ø 56. In goede staat.

Dubbeltjesarmband
Resultaat: 25 EUR

Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.

Oorhangers met bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Oorhangers, 333/000, met peervormige bloedkoralen. Lengte oorhanger 36 mm. In zeer goede staat

Collier met parelhanger
Resultaat: 90 EUR

Collier met hanger, 333/000, met parel. Fijn gourmetcollier met langwerpige hanger met een cultiveparel, 30x8mm, lengte 42 cm, ca 2,4 gram.

Zilver vergulde oorhangers met robijn
Resultaat: 45 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met een ruitvormige hanger bezet met 9 navette vormige robijnen. 3x5mm, lengte 35 mm. ca 4,8 gram. Nieuw

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met grote ovale zetkast met getorste rand voorzien van een ovale bloedkoraal. kop van de ring 24x16mm. ø 56. ca 4,3 gram. In goede staat

Gouden horloge, Pontiac
Resultaat: 320 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat

Gouden getorste armband
Resultaat: 280 EUR

Geelgouden getorste armband, 750/000. Getorste armband uit gevlochten schakels versierd met bollen. Met bakslot en veiligheid. ca 14 gram. lengte 18 cm. breedte 1 cm. In goede staat

Gouden Art-Deco hanger met roze steen
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden Art Deco hanger, 585/000, met roze steen. 34x8mm inclusief oog. ca 1,6 gram.

Gouden pennen-armband
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden pennenarmband, 585/000, met rechthoekige bewerkte schakels. Breedte 11mm, lengte 19 cm, met bakslot en veiligheden. ca. 25,3 gram. In goede staat

Zilveren schakelarmband
Resultaat: 15 EUR

Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.

Zilveren sieraden met o.a. granaat
Resultaat: 110 EUR

Zilveren sieraden, 835/000, met oorclips met rond gefacetteerde granaat en een rad met knoppen, ø 17,5 mm, een armband met bloem vormige schakels met ronde gefacetteerde granaten, breedte 11,5 mm, een...

Gouden ring blauw spinel
Resultaat: 65 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met blauwe spinel. Ring met opengewerkte zetkast bezet met een ovaal gefacetteerde blauwe spinel, 18x14mm, De steen is wat beschadigd. ø 56. ca 7,2 gram.

Gouden oorhangers met granaat
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met granaat. Lange oorhangers met een staaf met granaat met daaronder een rozet met granaten. lengte 45 mm. ca 5,3 gram. In goede staat

Gouden hanger opaal
Resultaat: 135 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met blauw opaal. hanger met ovale blauwe opaal in en bewerkte rand met getorst draad. 34x16 mm. ca 2,8 gram. In goede staat