Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren hangers met zirconia
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd, met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw

Zilver vergulde ring en hanger met diamant en parel
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde hanger en ring met diamant en grijze parels, in de vorm van een bloem met 5 parels en kleine diamantjes. ø 16 mm. ø55. Totaal ca 4,6 gram. Nieuw

Zilveren gevlochten armband, 2 kleuren
Resultaat: 30 EUR

Zilveren gevlochten armband, 925/000, met zeskantige sluiting. Breedte 8 mm, lengte 18 cm. ca 20,2 gram. In goede staat

3 Broches kleurstenen
Resultaat: 30 EUR

Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat

Zilveren ring met kleurstenen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde ring met diverse kleurstenen, o.a. peridot, citrien, granaat en amethist. ø 59. ca 4,1 gram. Nieuw

Zilveren armband met filigrain
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.

Jade hanger/steen
Resultaat: 25 EUR

Grote jadehanger peervormig met aan de bovenkant een gesneden floraal decor. 5,5x3cm. In goede staat

Zilveren ring Smaragd
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met smaragd en zirconia's. Ring met in het midden een markiesvorm bezet met markiesvormig gefacetteerde smaragd voorzien van een rand met kleine zirconia's. ø59 breedte 24 mm

Zilveren ring peridot
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54

Horloge onder stolp
Resultaat: 25 EUR

Zakhorloge in stolp, ø 53mm, Chronometre De valssear. Mechanisch werkend.

Mechanisch horloge
Resultaat: 25 EUR

Goldplated mechanisch horloge, rechthoekig model met leder band. In goede staat.

Zeeuwse knoppen en armband
Resultaat: 25 EUR

Lot met zilver met Zeeuwse knoppen en een rinkelband. 4 losse knoppen, een dubbele speld met 2 knoppen en een oorhanger. De armband is versierd met krullen en floraal decor. totaal ca 23,2 gram.

Zilveren ronde broche met mozaïek
Resultaat: 25 EUR

Ronde zilveren broche, 925/000, versierd met een bloem gemaakt uit een mozaïek van parelmoer en turkoois. ø 36 mm. ca 7,9 gram. Tevens te dragen als hanger. In goede staat

Collier met hanger
Resultaat: 25 EUR

Bijzondere hanger met collier uit witmetaal. Vermoedelijk Afghanistan. 4,5x6,5cm.

Dubbeltjesarmband
Resultaat: 25 EUR

Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.

Zilveren creolen met zirconia's
Resultaat: 20 EUR

Zilveren klapcreolen, 925/000, aan de voorzijde bezet met paarse zirconia's. breedte 9mm, ø 17 mm. ca 6,7 gram. Nieuw

Zilveren collier met zirconia
Resultaat: 20 EUR

Gevlochten zilveren collier, 925/000, met zirconia's. lengte 42+3cm. ca 3,5 gram. In goede staat

Dameshorloge met ketting, zilver
Resultaat: 20 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, klein model, ø 35 mm met witte emaille wijzerplaat en goudkleurige wijzers. Glad model kast met aan de achterzijde een guilloche bewerking met een bewerkt cartouche. Voor...

Zakhorloge in stolp
Resultaat: 20 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met rosé accenten, voorzien van gravure aan de achterzijde van boeren. Geplaatst in een kunststof stolp met houten basement . Mechanisch. Scharnierachterdeksel zit los. ø...

2 Zilveren colliers en armband
Resultaat: 20 EUR

Lot zilveren sieraden met 2 chokers, één, met markesiet en één met parels en een cfe (close for ever) armband met een muntje. Totaal ca 26,5 gram.

Zilveren schakelarmband
Resultaat: 15 EUR

Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.

Zilveren zakhorloge, dames
Resultaat: 15 EUR

Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast

Lot diverse sieraden
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche