Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilver, 3 delen
Startprijs 75 EUR

Serveerbestek, 3 delig met plated heften. Fraai bestek versierd met graveerwerk en op het heft voorzien van een sierlijk cartouche. O.a. Christofle. 31 cm. In goede staat

Kavel kristal glas met zilveren voet
Startprijs 70 EUR

Vijf delen kristalglas met zilveren voet. 20e Eeuw. Eén smalle vaas heeft minimale chip. Afmeting: 10,5 - 29 cm. In goede staat.

Zilveren zoutvaatje met lepeltje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren zoutvaatje met lepel, 925/000, zoutvaatje met dubbele grepen met vertikale knerren. MT.: Walken & Hall, Sheffield jl.:n:1905, Hierbij een zilveren zoutlepeltjes = met ronde bak en gegraveerd ...

Zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren empire strooilepel. Rechthoekig ajourgezaagde bak met spijlen en sterren en spitse steel met filetranden. Mr. J. van Wijk - Amsterdam. Anno 1882. jL.N: 1822. 34 gr. 15 cm. In ...

Kristallen tassa met zilveren voet
Resultaat: 20 EUR

Kleine kristallen tassa met zilveren voet, 8350/000. Kristallen schotel met aculadevormige rand bevestigd op een zilveren voet versierd met parelrand, gerestaureerd. ø 13x8cm. Minimale chips.

Zilveren pijpje
Startprijs 35 EUR

Pijp met hout en een zilveren dop versierd met een figuur. 33x8cm.

Strooier, jachttrofee
Resultaat: 30 EUR

Plated strooier met schelpvormige gezaagde bak. De steel is gemaakt uit een klein bokkepootje. 18 cm. In goede staat

Lot zilver, schaaltjes + tuit
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver, 925/000, met een schenktuit met gegraveerde randen, Engels, en 4 ovale bonbonschaaltjes met filetrand. MT.: Siebel b.v. 's Gravenhage, jl.:x:1995. 6,5x5cm. totaal ca 90 gram. In goede staa...

Bootje met zilver.
Resultaat: 25 EUR

Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat

Kristallen schaal met zilveren hengsel.
Resultaat: 25 EUR

Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000. Rond schaaltje met opstaande rand versierd met waaierslijpsel voorzien van een zilveren hengsel met parelrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorscho...

Miniatuur zilveren glazenwasser
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur glazenwasser, 835/000, met kar en ladder. 7x2x3cm. ca 24 gram. Voorzien van grootkeur. In goede staat.

Zilveren bel
Startprijs 90 EUR

Zilveren bel, 833/000, versierd met graveerwerk en met onedele binnenbel. MT.: S. & J. van Lier & G.W.F. Bauer, Utrecht 1857-1862 Voorzien van restauartie. 10x18cm. In redelijk goede staat.

Zilveren lekbak met schotel
Resultaat: 65 EUR

Fraaie zilveren lekbak met onderschotel, 925/000, Ronde lekbak met grof getorste rand voorzien van een palmet. De bodem is versierd met een gaatjes in de vorm van een bloem. Op een ronde onderschotel ...

7 Zilveren servetringen
Startprijs 60 EUR

Lot met zeven zilveren servetbanden, voorzien van graveerwerk en bewerking. Met monogramgravure. Diverse gehaltes. Totaal ca 145 gram.

Kristallen parfumflacons + opbergkist
Startprijs 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Sigarenkoker met zilver
Startprijs 100 EUR

Sigarenkoker afgezet met zilveren rand en opgelegd met zilveren elementen, versierd met getrembleerde versiering. MT.: W.Pleyt, Schoonhoven, 1851-1878. 9x14x2cm. Voorzien van restauratie.

Cassette met 12 zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en strakke steel met lijnbewerking. MT.: Zilverstad fabriek, Schoonhoven, jl.: d: 1963. 11 cm. ca 92 gram. In goede staat

Lot zilver
Startprijs 35 EUR

Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.

Zilveren roomstel
Startprijs 45 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, melkkan en suikerbak met een getorst model op bewerkte klauwpoten. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø8x4mm en 9x6,5x6,5cm. Totaal ca 117 gram. Een enkel deukje verder in goe...

2 Kandelaren, zilver en plated
Startprijs 45 EUR

Lot met twee kandelaren, één zilveren kandelaar, laag model MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten, ø8,0x8,5cm. En een bijna identiek plated model, ø7,5x8,5cm. In goede staat.

Grote plated cassette
Resultaat: 70 EUR

Grote cassette gevuld met een uitgebreid 6 persoons silver-plated bestek, aangevuld met o.a. een spiegeleilepel, krukken, theelepels en een wildschaar. Verschillende modellen.

Zilveren fotolijst met bolglas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren ovale fotolijst, 835/000, met bewerkte rand en parelranden. Voorzien van een bolglas. 12x15,5cm. MT.; Moerkerk & Co Haarlem jl: M: 1947. In goede staat

Stel zilveren fotolijstjes
Resultaat: 70 EUR

Stel zilveren fotolijsten, 835/000, met een bewerkte rand. MT.: Moerkerk & Co, Haarlem, ca 1935. 10,5x15cm. In redelijk goede staat

Lot zilver (7x)
Resultaat: 100 EUR

Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, 13x18cm, een hengselmandje uit filigrain, bedelketting met bedels, 3 bekertjes en een vogelstrooiertje, diverse gehaltes.