Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke figuren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Eén zwaard mist. Eén zwaard afgebroken. Eén bodemrand barst. Afmeting: 41 - 42 cm. In matige staat.

Chinees of Japans bronzen beeld, Man met hoorn
Startprijs 225 EUR

Chinees of Japans bronzen beeld. Man met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Figuur met giraf
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Figuur met giraf. Toegeschreven aan Piets Althuis. Afmeting: 11,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen beeld (naar Degas), (Ballet)meisje met korte rok
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur. (Ballet)meisje met korte rok. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Adelaars buste
Resultaat: 130 EUR

Grote Art Deco-stijl bronzen adelaars buste op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd C.J. Verhoef. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man bij vuurkorf
Startprijs 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Man bij vuurkorf. Circa 1910. Afmeting: 45 x 22 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen edelhert, Dennis James
Startprijs 250 EUR

Groot bronzen edelhert op houten basement. Gemerkt op plaquette, Balls Tothewall, by Dennis James. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 44 x 27 cm. In goede staat.

Bronzen cowboy, R. Marcuse
Startprijs 350 EUR

Grote antieke bronzen cowboy op marmeren basement. Gesigneerd R. Marcuse. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Wit marmeren zittende boeddha
Startprijs 225 EUR

Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.

Wit marmeren zittende boeddha
Resultaat: 225 EUR

Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 42 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Marmeren zittende boeddha
Startprijs 200 EUR

Grote oude Tibetaanse marmeren boeddha zittend op lotusbloem. Met polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen kraai
Resultaat: 110 EUR

Bronzen kraai op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Terracotta figuur
Startprijs 50 EUR

Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Beeld, Putti
Resultaat: 60 EUR

Koud beschilderde compositie metalen putti op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse bronzen buste, Man met bakkebaarden
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Franse bronzen buste. 19e Eeuw. F.F. Roubaud. Felix Francois Roubaud. 1825 - 1876. Man met bakkebaarden. Mooie patina. In goede staat.

Terracotta figuren groep, 1900
Startprijs 300 EUR

Grote antieke terracotta figurengroep. Twee vechtende amors met boog en hert op de bodem. Nr. 1154 Belgium. Gesigneerd Cano ?. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Chinese houten Quan Yin beelden
Startprijs 130 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin + Chinees op hocker. Eerste helft 20e eeuw met polychromie. Afmeting: 41- 67 cm. In goede staat.

Japans bronzen Geisha met waaier
Startprijs 175 EUR

Japans bronzen Geisha met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw aan tafel
Resultaat: 300 EUR

Bronzen beeld naar Salvador Dali. Vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Gesigneerd Dali. Afmeting: 28 x 20 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Olifant
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse bronzen Indische olifant. Japan of China. Afmeting: 22 x 28 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Ontsteltenis
Startprijs 135 EUR

Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: Ontsteltenis. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Beeld, Bronzen Hermes
Resultaat: 200 EUR

Antiek gesigneerde bronzen Hermes op marmeren basement. Door De Bologne. Circa 1900. Paar chips marmer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Beeld, Vrouw met schoffel
Startprijs 125 EUR

Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met schoffel. Door Schmidt Felling. 1835 - 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, De ontmoeting
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.