Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vrouwelijk naakt, door Bert Kiewiet
Startprijs 3.000 EUR

Groot beeld van brons. Bert Kiewiet (Drenthe). 1918 - 2008. Liggend vrouwelijk naakt. Afmeting: 140 x 47 x 38 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard
Startprijs 2.900 EUR

Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.

Indonesische bronzen boeddha
Startprijs 1.200 EUR

Grote oude Indonesische bronzen boeddha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 x 18 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 800 EUR

Grote oude Oosterse bronzen boeddha met vijf biddende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 35 x 33 cm. In goede staat.

F. Gross , Albasten sculptuur
Startprijs 4.000 EUR

Uiterst zeldzame antieke Weense Friedrich Goldscheider Albasten sculptuur. Waterdraagster. Ontwerp F. Gross. Nr. 2741. B.27. Circa: 1903. Afmeting: 62 cm. In zéér goede staat.

Granieten beeld, Jan te Wierik
Resultaat: 900 EUR

Groot granieten beeld. Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve figuur in typische Jan te Wierik stijl. Herkomst collectie Lilian Luiten. Afmeting: 87 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeld met ivoren hoofd
Startprijs 2.000 EUR

Antiek bronzen beeld met ivoren hoofd. Door Josef Jossen. Vissersjongen met speelgoedboot. Op albast basement. Circa 1910. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Houten Barok figuur
Resultaat: 650 EUR

18e - 19e Eeuws houtgestoken figuur met originele polychromie goud/wit. Heilige met schild. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Pierrot met gitaar
Resultaat: 140 EUR

Antiek gesigneerde vergulde bronzen Pierrot met gitaar. De Wever? gesigneerd. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Marmeren beeld, Dal Torrione
Startprijs 500 EUR

Marmeren gesigneerd beeld door Lorenzo Dal Torrione. Nr. 1002. Schrijvende jongen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x Barok putties
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Zuid-Europese Barok putti's met originele polychromie. Musicerend. Italië/Spanje? Afmeting: circa 51 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Gesigneerd keramieken beeld, Leeuw
Startprijs 350 EUR

Grote gesigneerde keramieken leeuw. Geglazuurd en gesigneerd Mateni. Afmeting: 31 x 43 x 18 cm. In goede staat.

Italiaanse marmeren damesbuste, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke Italiaanse marmeren damesbuste met lauwerkrans. Door Prof. E. Nenaioni Firenze. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Houten figuur, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Duitse 18e eeuwse houtgestoken heilige figuur. Aantal vingers missen, verder goed. Afmeting: 48 cm.

Beeld, Gabriël 18e eeuw
Startprijs 550 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Heilige Gabriël. Bijgeschilderd, oude wormbeval, vleugels missen. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.

Pietra met kroon, 17e eeuw
Startprijs 950 EUR

Zeldzame 17e eeuwse heilige pietra met originele polychromie en gedetailleerd haar, prachtig gezicht en met messing kroon. Armen missen. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Grote bronzen Amor
Startprijs 400 EUR

Grote antieke bronzen Amor op marmeren basement. Circa 1900. Gesigneerd Nick en gietstempel S + W. Mogelijk Ludwig Nick. 1873 - 1936. Duitsland. Afmeting: 42,5 cm. In goede staat.

Sven Lindhart, terracotta beeld
Startprijs 180 EUR

Sven Lindhart. 1898 - 1989. Grote terracotta baby. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Moreau beeld, Liefdespaar
Startprijs 350 EUR

Antiek plated figuur door H. Moreau. 1832 - 1927. Liefdespaar onder palmblad. Compositie metaal op zwart houten basement. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Knielende naakte vrouw. Mooie patina. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Lezende dame
Resultaat: 550 EUR

Groot modern bronzen beeld. Lezende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 62 x 33 cm. In goede staat.

Bronzen Coustou figuur
Startprijs 250 EUR

Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Renetti
Startprijs 450 EUR

Grote gesigneerde antieke damesbuste door Renetti. Circa 1915. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jager met kruisboog
Resultaat: 425 EUR

Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Eén zwaard mist. Eén zwaard afgebroken. Eén bodemrand barst. Afmeting: 41 - 42 cm. In matige staat.

Chinees of Japans bronzen beeld, Man met hoorn
Startprijs 225 EUR

Chinees of Japans bronzen beeld. Man met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Figuur met giraf
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Figuur met giraf. Toegeschreven aan Piets Althuis. Afmeting: 11,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen beeld (naar Degas), (Ballet)meisje met korte rok
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur. (Ballet)meisje met korte rok. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Adelaars buste
Resultaat: 130 EUR

Grote Art Deco-stijl bronzen adelaars buste op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd C.J. Verhoef. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man bij vuurkorf
Startprijs 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Man bij vuurkorf. Circa 1910. Afmeting: 45 x 22 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen edelhert, Dennis James
Startprijs 250 EUR

Groot bronzen edelhert op houten basement. Gemerkt op plaquette, Balls Tothewall, by Dennis James. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 44 x 27 cm. In goede staat.

Bronzen cowboy, R. Marcuse
Startprijs 350 EUR

Grote antieke bronzen cowboy op marmeren basement. Gesigneerd R. Marcuse. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Wit marmeren zittende boeddha
Startprijs 225 EUR

Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.

Wit marmeren zittende boeddha
Resultaat: 225 EUR

Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 42 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Marmeren zittende boeddha
Startprijs 200 EUR

Grote oude Tibetaanse marmeren boeddha zittend op lotusbloem. Met polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen kraai
Resultaat: 110 EUR

Bronzen kraai op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Terracotta figuur
Startprijs 50 EUR

Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Beeld, Putti
Resultaat: 60 EUR

Koud beschilderde compositie metalen putti op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse bronzen buste, Man met bakkebaarden
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Franse bronzen buste. 19e Eeuw. F.F. Roubaud. Felix Francois Roubaud. 1825 - 1876. Man met bakkebaarden. Mooie patina. In goede staat.

Terracotta figuren groep, 1900
Startprijs 300 EUR

Grote antieke terracotta figurengroep. Twee vechtende amors met boog en hert op de bodem. Nr. 1154 Belgium. Gesigneerd Cano ?. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Chinese houten Quan Yin beelden
Startprijs 130 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin + Chinees op hocker. Eerste helft 20e eeuw met polychromie. Afmeting: 41- 67 cm. In goede staat.

Japans bronzen Geisha met waaier
Startprijs 175 EUR

Japans bronzen Geisha met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw aan tafel
Resultaat: 300 EUR

Bronzen beeld naar Salvador Dali. Vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Gesigneerd Dali. Afmeting: 28 x 20 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Olifant
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse bronzen Indische olifant. Japan of China. Afmeting: 22 x 28 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Ontsteltenis
Startprijs 135 EUR

Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: Ontsteltenis. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Beeld, Bronzen Hermes
Resultaat: 200 EUR

Antiek gesigneerde bronzen Hermes op marmeren basement. Door De Bologne. Circa 1900. Paar chips marmer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Beeld, Vrouw met schoffel
Startprijs 125 EUR

Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met schoffel. Door Schmidt Felling. 1835 - 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, De ontmoeting
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Dikke dame
Resultaat: 190 EUR

Bronzen beeld. Dikke dame, op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeldje, Reservist met pijp
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Circa 1900. Reservist met tabakspijp. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Vergulde bronzen boeddha
Resultaat: 50 EUR

Oude vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Antiek Egyptische figuur
Resultaat: 60 EUR

Antiek Egyptisch farao figuur op houten basement. Nagietsel. Circa 1900. Compositiemetaal. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2x Bronzen golfspelers
Resultaat: 180 EUR

Twee bronzen golfspelers in 30-er jaren stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Hoofd
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bronzen hoofd. Gesigneerd Modligiani. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur, 3 Afrikaanse bokken
Startprijs 300 EUR

Groot oud bronzen figuur. Drie Afrikaanse bokken. Gesigneerd J. Milo. Afmeting: 34 x 15 x 40 cm. In goede staat.

Antiek gesneden figuur, 1900
Startprijs 100 EUR

Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

5x Diverse bronsjes
Startprijs 90 EUR

Vijf stuks divers oud/antiek brons. 19e - 20e Eeuw. Eén Japanse vaas, beschadigd. Eén boeddha. Eén Chinese wierookbrander. Eén lachende boeddha. Eén Chinees varken. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijk/...

Bronzen figuur, Bakkersmeisje met manden
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen figuur. Bakkersmeisje met stokbroodmanden. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Havik
Startprijs 130 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Bronzen fazanten
Startprijs 75 EUR

Twee antieke bronzen goudfazanten. 19e Eeuw. De grootste gesigneerd A. Jacquemart. 1824 - 1896. Eén staart iets verbogen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Art Deco Jeu de boules speler
Startprijs 40 EUR

Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen discuswerper
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws bronzen beeld. Griekse discus werper. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Vergulde bronzen buste, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke vergulde bronzen buste. Gesigneerd Ch. Uebé. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Springende haas
Startprijs 100 EUR

Bronzen beeld. Springende haas op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Houtgestoken engel met luit
Resultaat: 225 EUR

Italiaanse houtgestoken engel met luit (snaarinstrument), polychromie en bladgoud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Bronzen man met hoed
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ellie Nadelman. Man met hoed. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2x Naar Coustou figuren
Startprijs 150 EUR

Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Terracotta figuur, Naar Clodion
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke terracotta figuur naar Clodion. Bacchus met vrouw. Circa 1900. Eén teen af. Afmeting: 38 x 30 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer)
Resultaat: 750 EUR

Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Geknevelde man
Startprijs 170 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Geknevelde man. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, Herdershond
Startprijs 75 EUR

Grote Art Deco herdershond met bal op natuurstenen basement. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 26 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Hecht gezin
Startprijs 90 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hecht gezin. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 75 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Thaise bronzen boeddha hoofden
Startprijs 75 EUR

Twee bronzen Thaise boeddha hoofden. Bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Beeld, G. Poitvin
Startprijs 1.200 EUR

G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Halfnaakte zittende dame
Startprijs 120 EUR

Erotisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte zittende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Beeldje, Jongen met geiten
Startprijs 70 EUR

Antiek gesigneerd terracotta figuur. V.D.K. Sechyne ? Circa 1890. Herdersjongen met geiten. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, Boston Electric Co.
Resultaat: 120 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl plaquette, Boston Electric Co. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 32 x 3,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 180 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame bij piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.

Beeld, Strijdwagen
Startprijs 700 EUR

Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Made in France. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Jongen achter schoolbank
Startprijs 75 EUR

Bronzen jongen achter schoolbank steekt vinger op. Monogram J.S. of T.S. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Romeinse strijdwagen, ca. 1870
Startprijs 60 EUR

Antieke compositie metalen Romeinse strijdwagen met originele polychromie. Circa 1870. Figuur mist stukje onderarm. Afmeting: 31 x 33 x 12 cm. In redelijke staat.

Bronzen beeldje met ivoor, vrouw
Startprijs 625 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd + handen en onyx basement. Bloemenmeisje. Door R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 4656. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Chinees bronzen figuren
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese bronzen boeddhistische figuren naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Thaise bronzen boeddha
Resultaat: 1.850 EUR

Bronzen Thaise boeddha op lotusbloem. Twee-kleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 13 cm. In goede staat.

2x Chinees bronzen beeld, Schoenlapster + man met instrument
Startprijs 110 EUR

Twee oude Chinees bronzen figuren. Chinese man met instrument. Chinese vrouw aan het schoenlappen. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Staand jongetje
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, Meisje met honden
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met honden. Gesigneerd F. Barbedienne. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

2 Bronzen figuren, Dame en heer
Startprijs 200 EUR

Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Messen slijper
Startprijs 650 EUR

Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Messen slijper. Petit Pierre, Gagne Petit door P. Dubois. 1829 - . Mooie patina. Afmeting: 50 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Grote Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 130 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha staande op lotusbloem. Veel patina, rest polychromie. Gemerkt op rug. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Grote Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 525 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje met ivoor, man
Startprijs 580 EUR

Antiek verguld bronzen beeld met ivoren gezicht en marmeren basement. Waarschijnlijk R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 2082. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Groot Afrikaans beeld
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Afrikaans houtgestoken beeld. Met dubbelzijdige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Francesco Parente, Jongen balanceerd op kruik
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Jongen balanceert op kruik. Door Francesco Parente. 1885 - 1969. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Joris de drakendoder
Startprijs 150 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Joris de drakendoder. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.