Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke figuren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Eén zwaard mist. Eén zwaard afgebroken. Eén bodemrand barst. Afmeting: 41 - 42 cm. In matige staat.

Bronzen beeld, Jager met kruisboog
Resultaat: 425 EUR

Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Renetti
Startprijs 450 EUR

Grote gesigneerde antieke damesbuste door Renetti. Circa 1915. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bronzen Coustou figuur
Startprijs 250 EUR

Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Lezende dame
Resultaat: 550 EUR

Groot modern bronzen beeld. Lezende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 62 x 33 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Knielende naakte vrouw. Mooie patina. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Moreau beeld, Liefdespaar
Startprijs 350 EUR

Antiek plated figuur door H. Moreau. 1832 - 1927. Liefdespaar onder palmblad. Compositie metaal op zwart houten basement. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Sven Lindhart, terracotta beeld
Startprijs 180 EUR

Sven Lindhart. 1898 - 1989. Grote terracotta baby. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Grote bronzen Amor
Startprijs 400 EUR

Grote antieke bronzen Amor op marmeren basement. Circa 1900. Gesigneerd Nick en gietstempel S + W. Mogelijk Ludwig Nick. 1873 - 1936. Duitsland. Afmeting: 42,5 cm. In goede staat.

Pietra met kroon, 17e eeuw
Startprijs 950 EUR

Zeldzame 17e eeuwse heilige pietra met originele polychromie en gedetailleerd haar, prachtig gezicht en met messing kroon. Armen missen. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Beeld, Gabriël 18e eeuw
Startprijs 550 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Heilige Gabriël. Bijgeschilderd, oude wormbeval, vleugels missen. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.

Houten figuur, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Duitse 18e eeuwse houtgestoken heilige figuur. Aantal vingers missen, verder goed. Afmeting: 48 cm.

Italiaanse marmeren damesbuste, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke Italiaanse marmeren damesbuste met lauwerkrans. Door Prof. E. Nenaioni Firenze. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Gesigneerd keramieken beeld, Leeuw
Startprijs 350 EUR

Grote gesigneerde keramieken leeuw. Geglazuurd en gesigneerd Mateni. Afmeting: 31 x 43 x 18 cm. In goede staat.

2x Barok putties
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Zuid-Europese Barok putti's met originele polychromie. Musicerend. Italië/Spanje? Afmeting: circa 51 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Marmeren beeld, Dal Torrione
Startprijs 500 EUR

Marmeren gesigneerd beeld door Lorenzo Dal Torrione. Nr. 1002. Schrijvende jongen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Pierrot met gitaar
Resultaat: 140 EUR

Antiek gesigneerde vergulde bronzen Pierrot met gitaar. De Wever? gesigneerd. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Houten Barok figuur
Resultaat: 650 EUR

18e - 19e Eeuws houtgestoken figuur met originele polychromie goud/wit. Heilige met schild. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Bronzen beeld met ivoren hoofd
Startprijs 2.000 EUR

Antiek bronzen beeld met ivoren hoofd. Door Josef Jossen. Vissersjongen met speelgoedboot. Op albast basement. Circa 1910. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Granieten beeld, Jan te Wierik
Resultaat: 900 EUR

Groot granieten beeld. Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve figuur in typische Jan te Wierik stijl. Herkomst collectie Lilian Luiten. Afmeting: 87 x 35 x 18 cm. In goede staat.

F. Gross , Albasten sculptuur
Startprijs 4.000 EUR

Uiterst zeldzame antieke Weense Friedrich Goldscheider Albasten sculptuur. Waterdraagster. Ontwerp F. Gross. Nr. 2741. B.27. Circa: 1903. Afmeting: 62 cm. In zéér goede staat.

Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 800 EUR

Grote oude Oosterse bronzen boeddha met vijf biddende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 35 x 33 cm. In goede staat.

Indonesische bronzen boeddha
Startprijs 1.200 EUR

Grote oude Indonesische bronzen boeddha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard
Startprijs 2.900 EUR

Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.