Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse bronzen buste, Man met bakkebaarden
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Franse bronzen buste. 19e Eeuw. F.F. Roubaud. Felix Francois Roubaud. 1825 - 1876. Man met bakkebaarden. Mooie patina. In goede staat.

2x Bronzen golfspelers
Resultaat: 180 EUR

Twee bronzen golfspelers in 30-er jaren stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Chinese bronzen Boeddha
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met swastika op lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Bronzen man met hoed
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ellie Nadelman. Man met hoed. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Kind bij hond
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd antiek bronzen figuur. Jongen bij hond. Circa 1870. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In goede staat.

Bronzen beeld, Pierrot met gitaar
Resultaat: 140 EUR

Antiek gesigneerde vergulde bronzen Pierrot met gitaar. De Wever? gesigneerd. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bronzen tabakspijphouder, ca. 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke bronzen tabakspijphouder op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Arabische man met oude meerschuim tabakspijp. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Heilig beeld, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek eikenhouten gestoken heiligbeeld. Circa 1900. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Grote Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 130 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha staande op lotusbloem. Veel patina, rest polychromie. Gemerkt op rug. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Adelaars buste
Resultaat: 130 EUR

Grote Art Deco-stijl bronzen adelaars buste op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd C.J. Verhoef. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, Boston Electric Co.
Resultaat: 120 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl plaquette, Boston Electric Co. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 32 x 3,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Hoofd
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bronzen hoofd. Gesigneerd Modligiani. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen kraai
Resultaat: 110 EUR

Bronzen kraai op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Religieus houten figuur
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met kindje Jezus. Eén vinger er af. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Francesco Parente, Jongen balanceerd op kruik
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Jongen balanceert op kruik. Door Francesco Parente. 1885 - 1969. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antiek compositie metalen figuur, Man met sabel
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke gesigneerde compositie metalen figuur door Ch. Masse. Man met sabel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Groot Afrikaans beeld
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Afrikaans houtgestoken beeld. Met dubbelzijdige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Beeld, Man werpt steen
Resultaat: 80 EUR

Antiek gesigneerd compositie metalen figuur. Door H. Eichberg. Circa 1900. Man werpt steen. Steen zit los. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.

2x Houten beeld
Resultaat: 75 EUR

Groot Afrikaans en Indonesisch houtgesneden beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 62 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, 1900
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. Meisje met fruit. Fruit Defendir, door Rancoulet. 1870 - 1915. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

3x Kleine bronsjes, Chinese wijsheren
Resultaat: 60 EUR

Drie Chinese bronzen wijsheren. 20e Eeuw. Afmeting: circa 6 cm. In goede staat.

Antiek Egyptische figuur
Resultaat: 60 EUR

Antiek Egyptisch farao figuur op houten basement. Nagietsel. Circa 1900. Compositiemetaal. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Beeld, Putti
Resultaat: 60 EUR

Koud beschilderde compositie metalen putti op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 38 cm. In goede staat.