Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Thaise bronzen boeddha 5084
Thaise bronzen boeddha

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Granieten beeld, Jan te Wierik 5005
Granieten beeld, Jan te Wierik

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer) 5068
Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer)

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Houten Barok figuur 5007
Houten Barok figuur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Lezende dame 5020
Bronzen beeld, Lezende dame

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Chinese bronzen boeddha 5091
Grote Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Jager met kruisboog 5023
Bronzen beeld, Jager met kruisboog

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Italiaanse marmeren damesbuste, 1900 5012
Italiaanse marmeren damesbuste, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Olifant 5043
Bronzen figuur, Olifant

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Vrouw aan tafel 5042
Bronzen beeld, Vrouw aan tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, Jager met jachthonden 5154
Art Deco beeld, Jager met jachthonden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw 5019
Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Terracotta figuur, Naar Clodion 5067
Terracotta figuur, Naar Clodion

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Meisje met honden 5087
Bronzen figuur, Meisje met honden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wit marmeren zittende boeddha 5033
Wit marmeren zittende boeddha

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Houtgestoken engel met luit  5064
Houtgestoken engel met luit

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Indiaan 5096
Bronzen figuur, Indiaan

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha 5110
Bronzen boeddha

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Barok putties 5010
2x Barok putties

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Beeld, Bronzen Hermes 5045
Beeld, Bronzen Hermes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Vrouw met meisje 5107
Bronzen beeld, Vrouw met meisje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Dikke dame 5048
Bronzen beeld, Dikke dame

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Gewichtheffende Chinees 5105
Bronzen figuur, Gewichtheffende Chinees

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Groot beeld, Ruiter te paard 5149
Groot beeld, Ruiter te paard

Resultaat:

190 EUR