Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vrouwelijk naakt, door Bert Kiewiet 5000
Vrouwelijk naakt, door Bert Kiewiet
Startprijs 3.000 EUR
Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard 5001
Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard
Startprijs 2.900 EUR
Indonesische bronzen boeddha 5002
Indonesische bronzen boeddha
Startprijs 1.200 EUR
Oosterse bronzen boeddha 5003
Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 800 EUR
F. Gross , Albasten sculptuur 5004
F. Gross , Albasten sculptuur
Startprijs 4.000 EUR
Verkocht
Granieten beeld, Jan te Wierik 5005
Granieten beeld, Jan te Wierik

Resultaat:

900 EUR

Bronzen beeld met ivoren hoofd 5006
Bronzen beeld met ivoren hoofd
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Houten Barok figuur 5007
Houten Barok figuur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Pierrot met gitaar 5008
Bronzen beeld, Pierrot met gitaar

Resultaat:

140 EUR

Marmeren beeld, Dal Torrione 5009
Marmeren beeld, Dal Torrione
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2x Barok putties 5010
2x Barok putties

Resultaat:

200 EUR

Gesigneerd keramieken beeld, Leeuw 5011
Gesigneerd keramieken beeld, Leeuw
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Italiaanse marmeren damesbuste, 1900 5012
Italiaanse marmeren damesbuste, 1900

Resultaat:

400 EUR

Houten figuur, 18e eeuw 5013
Houten figuur, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Beeld, Gabriël 18e eeuw 5014
Beeld, Gabriël 18e eeuw
Startprijs 550 EUR
Pietra met kroon, 17e eeuw 5015
Pietra met kroon, 17e eeuw
Startprijs 950 EUR
Grote bronzen Amor  5016
Grote bronzen Amor
Startprijs 400 EUR
Sven Lindhart, terracotta beeld 5017
Sven Lindhart, terracotta beeld
Startprijs 180 EUR
Moreau beeld, Liefdespaar 5018
Moreau beeld, Liefdespaar
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw 5019
Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Lezende dame 5020
Bronzen beeld, Lezende dame

Resultaat:

550 EUR

Bronzen Coustou figuur 5021
Bronzen Coustou figuur
Startprijs 250 EUR
Bronzen figuur door Renetti  5022
Bronzen figuur door Renetti
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Jager met kruisboog 5023
Bronzen beeld, Jager met kruisboog

Resultaat:

425 EUR