Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
501 Resultaten
Kavel: 3

Rosé gouden ring met diamant

Startprijs 2.250 EUR

Brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57 In zeer goede staat


Kavel: 4

Witgouden collier met briljant

Startprijs 2.400 EUR

Elegant witgouden choker, 750/000, met diamanten. Choker royaal bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 3,8 ct. Deels gevlochten collier uitlopend in een Y, in het midden versierd met florale...


Kavel: 5

Gouden horlogeketting

Resultaat: 300 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een geslepen gourmetschakel met onedele hanger en sluiting. Breedte 6 mm. lengte 28 cm totaal ca.27 gram. In goede staat


Kavel: 6

Gouden armband met lapis

Startprijs 2.200 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Brede armband met vierkante bewerkte schakels,voorzien van een ovale zetrand met een bloemversierde rand bezet met een lapis lazuli. De armband is voorzi...


Kavel: 7

Gouden oorknoppen met diamant

Startprijs 300 EUR

Elegante strakke geelgouden creolen 585/000 met diamanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr N...


Kavel: 8

Witgouden ring met diamant

Startprijs 1.700 EUR

Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...


Kavel: 9

Goud met zilveren broche bezet met diamanten

Startprijs 1.250 EUR

Prachtige diamanten broche met goud en zilver. Markiesvormige broche gemaakt in florale vormen in het midden bezet met een peervormig geslepen diamant, met een oud slijpsel, 11x8mm. Op de beide punten...


Kavel: 10

Gouden strikbroche/hanger

Resultaat: 400 EUR

Bijzondere geelgouden strikhanger/broche 585/000, met harthanger. Broche in de vorm van een strik bezet met een carree geslepen groene steen. Daaronder voorzien van een hartvormige cliphanger, welke g...


Kavel: 11

2 Gouden kuitgespen

Resultaat: 425 EUR

Twee zeldzame geelgouden kuitgespen, 917/000, opengewerkt versierd met schelpmotieven. MT.: R.A.Verlegh, Breda, 1814-1850. Grootte 19x17mm. Totaal ca 4,8 gram. In zeer goede staat.


Kavel: 12

Gouden armband met bollen

Resultaat: 360 EUR

Geelgouden gevlochten armband, 585/000, versierd met opgelegde ruiten en ballen. Breedte 12,5 mm. Lengte 19 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 21 gram.


Kavel: 13

Gouden ring met diamant en saffier

Resultaat: 800 EUR

Antieke geelgouden ring, 585/000, voorzien van een ovale zilveren rozet bezet met 2 randen met diamanten met een oudslijpsel. In het midden zit in een geelgouden rand een ovaal gefacetteerde blauw saf...


Kavel: 14

Diamant, 1,19 crt met certificaat

Startprijs 1.500 EUR

Diamant 1,19 crt, old European cut VVS2-K. Voorzien van officieel IGI certificaat.


Kavel: 26

Gouden bedel schoen met diamant

Resultaat: 120 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een kinderschoen met diamant. Schoen met witgouden bewerking voorzien va kleine diamanten. ca 2,4 gram.17x10mm. Nieuw


Kavel: 27

Gouden oorstekers

Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000 met diamant. Hartvormige oorstekers met markiesvormig deeltje aan de onderzijde met een briljant geslepen diamanten, totaal 2 x 0.02 crt si. ø 12 mm totaal ca 3.5 gram. ...


Kavel: 28

Gouden choker

Startprijs 275 EUR

Elegante gouden choker 585/000, poly/ruw. Charisma choker, indura, organisch gevormd, met in het midden een breed stuk met een deel ruwbewerkt en een deel gepolijst met daarin een briljant geslepen d...


Kavel: 29

Gouden Franse gourmet Armband

Resultaat: 225 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 10 mm. lengte 18,5cm. ca 15,3 gram. Diverse restauratieplekken


Kavel: 30

Collier met robijn en parel met hanger met briljant

Startprijs 275 EUR

Collier van parels en robijn met witgouden hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels en gefacetteerde robijnkralen met in het midden een harthanger bezet met briljanten, grootte 16 mm, ca 0,38 ...


Kavel: 31

Geelgouden ring met smaragd

Startprijs 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en zirconia's. Oplopende rijring met 4 zirconia's en een rond cabouchon geslepen smaragd, ø 3,5 mm. ø55 ca 2,3 gram. In redelijk, goede staat


Kavel: 32

Gouden ring met saffier en diamant

Startprijs 400 EUR

Roodgouden ring, 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 brilja...


Kavel: 33

Geelgouden armband met smaragd en diamant

Resultaat: 400 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd. Om de smaragd zit een rand met diamanten met een oudslijpsel. Breedte 13 mm. De armband ...


Kavel: 34

Broche met diamant

Startprijs 250 EUR

Vierkante gouden broche, 585/000, streekmodel, met zilver bezet met 13 diamanten met een oud slijpsel. Voorzien van veiligheid. 29x29mm. ca 10 gram. In goede staat


Kavel: 35

Gouden oorhangers met diamant

Resultaat: 250 EUR

Antieke geelgouden brisures, 585/000, met een rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 11,5mm. Totaal ca 4,7 gram. in goede staat


Kavel: 36

Kompas met gouden rand

Resultaat: 70 EUR

Kompas met geelgouden rand, ø17 mm. Rand iets gedeukt, verder in goede staat.


Kavel: 37

Witgouden cocktailring met diamanten

Startprijs 2.250 EUR

Prachtige witgouden cocktailring, 750/000, met diamanten en spinel. Kapitale ring met in het midden een natuurlijke rode spinel, ovaal gefacetteerd, 9x7,5mm, Om de spinel zitten diverse diamanten, mar...