Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloedkoralen collier met streekslot
Resultaat: 250 EUR

Bloedkoralencollier met antieke geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoraal , bolle staafjes, 5-9 mm, met antieke langwerpige sluiting met filigrainbewerking en gouden applique...

Witgouden rozetring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met een markiesvormige rozet bezet met9 briljant geslepen diamanten, totaal 0,40 crt SI-P. ø 53 ca 1,5 gram In goede staat

Brede zilveren armband, band of angels
Resultaat: 250 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met 14 gevlochten banden bevestigd aan een grote brede sluiting met veiligheid. Getekend "band of angels" Lengte 18,5 cm, breedte 26 mm. ca 213 gram. In goede staat

Gouden oorhangers met diamant
Resultaat: 250 EUR

Antieke geelgouden brisures, 585/000, met een rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 11,5mm. Totaal ca 4,7 gram. in goede staat

Horloge met geelgouden band.
Resultaat: 240 EUR

Dameshorloge met geelgouden band, 585/000. Horloge met een staal vergulde kast, ø 20 mm, Monet, voorzien van een geelgouden geschakelde band. Lengte 18-20cm. totaal ca 23,8 gram.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, A.W.W. Co, Waltham Mass. ø 45 mm, met witte emaille wijzerplaat en een fraaie guilloche bewerking aan de achterzijde. Werkend. In originele doos.

Geelgouden streekhanger
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met S-vormig applique, verder rondom versierd met kleine knoppen 22,5x32 mm, ca 3,8 gram. In goede staat

Gouden herenhorloge
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden herenhorloge, 750/000, automaat, Angelus datographe, met dagvenster. Zonder band. ø 36 mm.

Gouden solitairring met diamant
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met strakke 4poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,22 P1-W. ø55. ca 2,3 gram. In goede staat

2 Broches met bloedkoraal
Resultaat: 225 EUR

Twee geelgouden broches, 585/000, met bloedkoraal. Langwerpige broche, gemaakt van een sluiting, bezet met 3 bloedkoralen voorzien van een onedele brochering, 32x16mm, de rand is beschadigd. En een ro...

Zilveren set met jade
Resultaat: 225 EUR

Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervormige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...

Gouden Franse gourmet Armband
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 10 mm. lengte 18,5cm. ca 15,3 gram. Diverse restauratieplekken

Zilveren gedraaid collier
Resultaat: 220 EUR

Zilveren collier, 925/000, gemaakt uit vele fijne gourmet en bollen colliers, getorst bevestigd aan een groot zilveren veeroog. ø 18 mm. Lengte 43 cm. ca 129 gram. In goede staat

Zilveren armband met wittopaas en zirconia
Resultaat: 210 EUR

Zilveren armband, 925/000 gerhodineerd. Armband bestaand uit 16 ronde schakels met in het midden een witte topaas en daaromheen diverse zirconias. De armband heeft een bakslot en 2 veiligheidsachtjes....

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 200 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x6,8mm, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 crt...

Gouden ring met diamanten
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat

Antieke gouden broche met diamanten
Resultaat: 200 EUR

Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een tak met bloemen met uitgewerkte bladeren en bloemen bezet met diamanten met een oud slijpsel, gezet in zilver. Grootte 7x2,...

Witgouden solitairring met diamant
Resultaat: 200 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met een diamant. Ring met een 3 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 crt SI-W. ø58 ca 2,1 gram. In goede staat.

2 Gouden hoedenspelden
Resultaat: 200 EUR

Twee geelgouden kapspelden, 585/000, met geschulpte rand versierd met knoppen. ø 12 mm, ca 2,5 gram

3 Gouden trouwringen
Resultaat: 190 EUR

Lot met 3 geelgouden trouwringen, 585/000, bolle modellen voorzien van gravuere. ø 55, 61, 65. Totaal ca 12,9 gram. In goede staat

Geelgouden strreekbroche
Resultaat: 190 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, in markiesvorm versierd met 7 zeeuwse knoppen. Grootte 33x18mm. ca 3,7 gram. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een slag en in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting. ca 0,25 ct, P. ø 53 ca 6,00 gram. In goede staat

Gouden streekbroche
Resultaat: 180 EUR

Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.

Armband met parel en koraal
Resultaat: 175 EUR

Armband van koraal en parels bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 3 rijen bloedkoraal, 4 mm, en zoetparels, ø 7mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met in het midden ...