Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kandelaren, zilver en plated
Startprijs 25 EUR

Lot met twee kandelaren, één zilveren kandelaar, laag model MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten, ø8,0x8,5cm. En een bijna identiek plated model, ø7,5x8,5cm. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een slee, een koets en een draaiorgel met molen aan de binnenkant. totaal ca 24 gram. 2,5-3,5cm. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnewiel en een vrouw achter een spinnewiel. 3-6cm. totaal ca 40 gram. MT.: o.a. Lesscher Amsterdam. In goede staat

Zilveren sorbetlepels
Startprijs 30 EUR

Lot met sorbetlepels, met 6 zilveren, één gebroken en 2 stalen lepels met ankervormige dopjes. 23 cm.

Zilveren ijslepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 ijslepel met getorste steel en heft met Haags lofje. Voorzien van winkeliersmerk W. Voet en Zonen. Mr. D. van Outvorst & Zn. - Amsterdam. jl: X: 1907. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa ...

3x Zilveren vleesvorken
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren vleesvorken met fraaie floraal gedreven zilveren heften. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.

3 Zilveren miniaturen, slee, stoel man paraplu
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...

2x Zilveren (kinder)lepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 kinderlepel, steel met twee-zijdig rondfilet, initialen ML. Zilverfabriek Voorschoten. Anno 1925. En een 835/000 zilveren lepel, steel met puntfilet, initialen A.L.B. Mr. Gerritsen en...

Plated kaasbestek
Startprijs 30 EUR

Plated bestek met diverse soorten kaasmessen, vorkjes en 2 kurketrekkers.

Lot zilver 8 delen
Startprijs 30 EUR

Lot bestekdelen met deels een zilveren heft, een strooilepels met bewerkte zilveren heft en een kaasmes met zilveren hertfiletheft. 4 mesjes met plated heft en een sardinevork. In goede staat

Zilveren gedenklepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren gedenklepel, 830/000, met gecontourneerde steel voorzien van bloem en strikdecor. 22,5x6cm. ca 83 gram. In goede staat

Zilveren klontentang
Startprijs 35 EUR

Zware 835/000 zilveren klontentang met gegraveerde klauwpoten en Haags lofje. Mr. C.J. Begeer - Utrecht. Gewicht: circa 50 gr. Circa 1900. In goede staat.

Zilveren miniatuur slager
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur slager staand bij hakblok met hakbijl in de hand en vlees snijdend. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: H 3,3 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

Zilveren miniatuur stoelenmatter
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur stoelenmatter, zittend op de grond aan het werk. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: 3 x 5,5 cm. Gewicht: circa 26 gr. In goede staat.

Zilveren miniatuur mandenvlechter
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur mandenvlechter zittend op de grond aan het werk. Afmeting: 3 x 5,5 cm. Gewicht: circa 26 gr. In goede staat.

2x Zilveren (kinder)lepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 kinderlepel. Steel met hamerslag en inscriptie 'Margot 118'. Zilverfabriek Voorschoten, anno 1932. En een zilveren 835/000 lepel met fraaie steel. Voorzien van spiegelmonogram. Mr. Ge...

Zilveren servet+vingerdoekring
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 servetring met omgeslagen rand en hamerslag en een bijbehorende vingerdoekring. Beiden met inscriptie B.v.R. Gewicht: circa 33 gr. In goede staat.

Zilveren miniatuur kanon
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kanon op verrijdbaar affuit met draaiende wielen. Amsterdam keur. Afmeting: 2 x 4,5 cm. Gewicht: circa 16 gr. In goede staat.

Fotolijstje en tafelstukje
Startprijs 35 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...

Zilveren roomlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met ronde bak en gecontourneerde haaksteel met florale graveringen . Mr. H. Ament - Joure. jl: M: 1871. Afmeting: 13,5 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

Zilveren groentelepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures. Greep heeft breukje. Mr. J. W. Tarner - Amsterdam. jl: V: 1880. Afmeting: 26,5 cm. Gewicht: circa 77 gr. In goede sta...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Zilveren naamkaarthouder
Startprijs 40 EUR

Zilveren naamkaarthouder, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat