Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 120 EUR

Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Zilveren stempel, stempel en lepel met agaat
Resultaat: 180 EUR

Twee zilveren stempels en een lepel met agaat. Een zilveren stempel met wapen, voorzien van oog, 38 mm, een stempel met grote agaten greep, de stempel is voorzien van een monogram, 8,5cm, en een suike...

2x Porseleinen uilen
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas
Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Monogram F.B., Stilleven met appels
Startprijs 70 EUR

Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Ruimteschip 1988
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Horloge
Startprijs 40 EUR

Citizen herenhorloge, goldplated, Eco drive, voorzien van zwarte wijzerplaat met dag en datumaanduiding en bruin leren band. ø 36 mm

H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Startprijs 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren staaframmelaar
Startprijs 200 EUR

Zilveren staaframmelaar, 925/000, met fluit en voorzien van 6 bellen, versierd met bloemen. Lengte 15 cm. Ca 41 gram. In goede staat

Zilveren auto, Renault 1907
Startprijs 200 EUR

Zilveren auto, 915/000, Renault 1907, op marmeren basement. 12x6,5cm. In goede staat

Lot horlogekettingen
Resultaat: 150 EUR

Groot lot met 15 horlogekettingen, o.a. double met hanger, met diverse schakels, witmetaal met kompas en een zilveren ketting.

2x Grote Chinese dekselvazen
Startprijs 2.500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen baluster dekselvazen met florale decors en Foo-honden. 17e - 18e Eeuw. Eén vaas deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: 42 x 25 cm ø. In redelijke staat...

Lot Meissen porselein
Startprijs 260 EUR

Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...

5x Duits Meissen
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.

Servies met goud decor
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...

Chinese vaas met herten
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Duitse kruisboog + accessoires
Resultaat: 725 EUR

Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.

Engelse helm, WO II
Startprijs 25 EUR

Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.

Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR

Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.

Affiche Holland - Amerika lijn
Resultaat: 25 EUR

Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Duitse WO II NSDAP-armband
Resultaat: 120 EUR

Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.

Duitse WO II bajonet
Startprijs 100 EUR

Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw
Resultaat: 900 EUR

Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.

Imari pagode wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.

5x Antiek kristal
Startprijs 40 EUR

Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.

Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915.
Startprijs 50 EUR

Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.

2x Moderne glazen vogels
Resultaat: 70 EUR

Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

4x Hollandse werken
Startprijs 50 EUR

Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Startprijs 30 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...

D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startprijs 35 EUR

Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.

naar Neuhuys
Startprijs 55 EUR

Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

2 x Sitzendorf figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.

Grote porseleinen groep, Kings Napels
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

Onduid. gesign., Naakte dame
Startprijs 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren op terras
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 20 EUR

Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.

Fayence sierschotel, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse Fayence sierschotel met chinoiserie decors. Randschade. Afmeting: ø 34,8 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts-bont Fayence kaststel, 1900
Startprijs 120 EUR

Antiek Delfts-bont polychrome Fayence kaststel. Circa 1900. Afmeting: 22,5 - 36 cm. In goede staat.

Groot Kantonees bord, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.

Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver
Startprijs 100 EUR

Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Franse kogelpendule, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR

Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68...

Lot Hollands keramiek
Resultaat: 65 EUR

Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Majolica dekselvaas, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek
Resultaat: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startprijs 70 EUR

B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Duits Schumann Arzberg servies
Startprijs 80 EUR

Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijstje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.