37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Lot zakhorloges 602
Lot zakhorloges
Startprijs 15 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1406
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 15 EUR
Antiquarische boeken (14x) 2192
Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 15 EUR
3x Staande lampen, Modern. 2494
3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 15 EUR
Lot metalen figuren 2497
Lot metalen figuren
Startprijs 15 EUR
Tegeltableau, Stilleven 6644
Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 15 EUR
Zilveren armband 428
Zilveren armband
Startprijs 20 EUR
Zilveren collier met zirconia 486
Zilveren collier met zirconia
Startprijs 20 EUR
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1339
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 20 EUR
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret 1399
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 20 EUR
Vergulde Parker pen 2275
Vergulde Parker pen
Startprijs 20 EUR
Antieke strijkijzer 2392
Antieke strijkijzer
Startprijs 20 EUR
3x Bierpullen 2438
3x Bierpullen
Startprijs 20 EUR
Antieke bronzen brievenopener 2484
Antieke bronzen brievenopener
Startprijs 20 EUR
Jugendstil schaal + dienblad 2514
Jugendstil schaal + dienblad
Startprijs 20 EUR
3 Delen oud/antiek glas 5557
3 Delen oud/antiek glas
Startprijs 20 EUR
4 x Chinees borden 6405
4 x Chinees borden
Startprijs 20 EUR
Divers serviesgoed 6561
Divers serviesgoed
Startprijs 20 EUR
2x Oude/antieke Chinese voorwerpen 6585
2x Oude/antieke Chinese voorwerpen
Startprijs 20 EUR
8x Oud Chinees porselein 6591
8x Oud Chinees porselein
Startprijs 20 EUR
3x K.P.M. opdienschalen, wit 6616
3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 20 EUR
Terra cotta figuur, 'De denker'. 6645
Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 20 EUR
Aardewerk schaal+Yixing theepotje 6668
Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Startprijs 20 EUR
Japans vaasje, 1910 6739
Japans vaasje, 1910
Startprijs 20 EUR