Zilveren ring, 800/000, met witte en blauwe gefacetteerde stenen. ø 58
Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat
Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 kaarsenstandaard op ronde voet met dubbele parelrand en gefaseerde stam met parelrand. Licht deukje. Afmeting: H 6 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot zilveren oorknoppen en hangers met o.a. oorclips en diverse hangers met stenen. Totaal ca 25,5 gram.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts
Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.
Twee kristallen schenkkaraffen met zilver, 835/000. Eén karaf met gladde zilveren hals en één kleine karaf met zilveren stop. Grote karaf is gelijmd. 16x13x28cm en 10x7x18cm. In redelijk staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Michael van den Besselaar. 1964. Twee maal Action Men 1999. Olieverf op linnen. Afmeting: 150 x 120 cm. In goede staat.
Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.