Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.

KPM servies
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese kommen
Resultaat: 22 EUR

Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Horloges, damesmodellen
Resultaat: 20 EUR

Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts

Lot zilveren oorknoppen en hangers
Resultaat: 20 EUR

Lot zilveren oorknoppen en hangers met o.a. oorclips en diverse hangers met stenen. Totaal ca 25,5 gram.

Zilveren kaarsenstandaard
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 kaarsenstandaard op ronde voet met dubbele parelrand en gefaseerde stam met parelrand. Licht deukje. Afmeting: H 6 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Zilveren lepels
Resultaat: 20 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.

Zilveren mosterdlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat

Zilveren ring
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ring, 800/000, met witte en blauwe gefacetteerde stenen. ø 58

Lot zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot sieraden met zilver. Cultive parelcollier, verlopend met zilveren slot, ring met groene steen, armband, stukje afgebroken, broche met roos en een knop als broche.

Antiquarische prent Lonneker
Resultaat: 20 EUR

Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...

Lot trotseerloodjes + gevelstuk
Resultaat: 20 EUR

Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Lot antiek tin, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

3x Oud China
Resultaat: 20 EUR

Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...

Groot lot tinnen klepkan-deksels
Resultaat: 20 EUR

Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2 Heilig kruizen, 19e eeuw.
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Resultaat: 20 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lotje zilveren munten
Resultaat: 20 EUR

Lotje zilveren munten. Bestaande uit: Eén maal 2½ gulden 1959, één gulden uit 1931, zes ½ guldens (o.a.: 1905 als broche, 1863, 1921, 1928 en twee maal 1929). En één munt 0,25 cent België 1944.

5x Albums eerste dagbladen
Resultaat: 20 EUR

Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.

Doosje met diverse munten
Resultaat: 20 EUR

Doosje met diverse munten en penningen, ook proef.

Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Resultaat: 20 EUR

Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.

Spiegel met kroon, ca. 1880
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.

Boheems kristallen bokaal
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Boheems kristallen bokaal. Eén chip bij voet. Afmeting: 21 x 25 cm ø. In redelijke staat.