Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1652 Resultaten
Kavel: 6239

3x Goebel borden

Resultaat: 20 EUR

Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 6451

Antieke oliekruik

Resultaat: 20 EUR

18e - 19e Eeuwse bruin steengoed oliekruik met bruine glazuur. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6578

Chinees bord

Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6594

6x Divers aardewerk

Resultaat: 20 EUR

Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...


Kavel: 6622

5x KPM schaaltjes

Resultaat: 20 EUR

Vijf oude/antieke Duitse K.P.M porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6649

Zeer grote 'Westerwald' kruik

Resultaat: 20 EUR

Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.


Kavel: 6689

Aziatisch bord en Makkums bord

Resultaat: 20 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2524

Staande lamp met latoenkoperen voet

Resultaat: 18 EUR

Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 896

2 Karaffen met zilver

Resultaat: 15 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen met zilver, 835/000. Eén karaf met gladde zilveren hals en één kleine karaf met zilveren stop. Grote karaf is gelijmd. 16x13x28cm en 10x7x18cm. In redelijk staat.


Kavel: 899

Zilveren miniatuur

Resultaat: 15 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.


Kavel: 1407

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft

Resultaat: 15 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2153

2 Delig messing haardset

Resultaat: 15 EUR

Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.


Kavel: 3651

Eigenbouw wandklok met putti.

Resultaat: 15 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6355

4x Chinese borden

Resultaat: 15 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.


Kavel: 6607

2 Meissen reliëf bonbon schalen

Resultaat: 15 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 825

Zilveren borstel en kam

Resultaat: 10 EUR

Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.


Kavel: 2507

Tabakspot + pijp.

Resultaat: 10 EUR

Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3652

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.

Resultaat: 10 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6222

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.

Resultaat: 10 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6613

3 Delen Fayence

Resultaat: 10 EUR

Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...