37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Delfts Jugendstil tafelklokje 3580
Delfts Jugendstil tafelklokje

5.500 EUR

Lot Chinees porselein, 18e eeuw 6241
Lot Chinees porselein, 18e eeuw

4.000 EUR

Staande klok, 18e eeuw 3502
Staande klok, 18e eeuw

3.000 EUR

Duitse Flöten Uhr, 1830 3506
Duitse Flöten Uhr, 1830

3.000 EUR

Oude Chinese kom met draken 6305
Oude Chinese kom met draken

2.800 EUR

A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee 1000
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee

2.750 EUR

Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park 1002
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park

2.500 EUR

Amsterdams staand horloge 3540
Amsterdams staand horloge

2.500 EUR

7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw 6094
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw

2.500 EUR

16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820 2000
16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820

2.400 EUR

Zeldzame Chinese dekselvaas 6032
Zeldzame Chinese dekselvaas

2.400 EUR

Oude Chinese Kang Xi bolvaas 6420
Oude Chinese Kang Xi bolvaas

2.400 EUR

Japans klokkenstel 3511
Japans klokkenstel

2.250 EUR

Antieke Friese staartklok, 1800 3510
Antieke Friese staartklok, 1800

2.200 EUR

Orgelgebogen wortelnoten kabinet 4024
Orgelgebogen wortelnoten kabinet

2.200 EUR

Groot K.P.M. servies 6020
Groot K.P.M. servies

2.200 EUR

Familie Rose dekselpot 6004
Familie Rose dekselpot

2.000 EUR

2x Oud/antiek Chinees porselein 6255
2x Oud/antiek Chinees porselein

2.000 EUR

Antieke geldkist, 1650 2015
Antieke geldkist, 1650

1.900 EUR

Familie Rose vaas, 19e eeuw 6082
Familie Rose vaas, 19e eeuw

1.900 EUR

Chinese Ming vaas 6680
Chinese Ming vaas

1.750 EUR

Barok commode 4056
Barok commode

1.600 EUR

Antieke Amsterdamse tafelklok 3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

1.500 EUR

Lot porselein (Meissen) 6000
Lot porselein (Meissen)

1.500 EUR

Chinese Kang Xi kom 6010
Chinese Kang Xi kom

1.500 EUR

Gouden armband 302
Gouden armband

1.400 EUR

Kapitale eikenhouten beeldenkast 4085
Kapitale eikenhouten beeldenkast

1.350 EUR

Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw 6098
Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw

1.300 EUR

Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping) 6106
Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)

1.300 EUR

Zilveren bestek in cassette 1
Zilveren bestek in cassette

1.250 EUR

Bloedkoralen ketting 157
Bloedkoralen ketting

1.200 EUR

Chinees Familie Rose schaal 6363
Chinees Familie Rose schaal

1.200 EUR

Bloedkoralen ketting 155
Bloedkoralen ketting

1.150 EUR

Perzisch tapijt, 360 x 250 cm. 4516
Perzisch tapijt, 360 x 250 cm.

1.150 EUR

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x) 1056
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)

1.100 EUR

Duitse geldkist, 17e eeuw 2002
Duitse geldkist, 17e eeuw

1.100 EUR

Capucine officiersklok, 1820 3579
Capucine officiersklok, 1820

1.100 EUR

Renaissance kast 4016
Renaissance kast

1.100 EUR

4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw 6007
4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw

1.100 EUR

Duitse kruisboog, 2778
Duitse kruisboog,

1.000 EUR

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6008
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw

1.000 EUR

2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6012
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

1.000 EUR

2x Familie Rose vazen (Cheng Lung) 6210
2x Familie Rose vazen (Cheng Lung)

1.000 EUR

Oud Chinees spekstenen beeld 6304
Oud Chinees spekstenen beeld

1.000 EUR

Zeldzaam oud Familie Rose bord 6373
Zeldzaam oud Familie Rose bord

1.000 EUR

Oude Chinese Familie Rose penselenpot 6445
Oude Chinese Familie Rose penselenpot

1.000 EUR

Groningse antieke zilveren brandewijnkom 171
Groningse antieke zilveren brandewijnkom

950 EUR

Antieke Franse pendule, 1820 3504
Antieke Franse pendule, 1820

950 EUR