Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1652 Resultaten
Kavel: 3580

Delfts Jugendstil tafelklokje

Resultaat: 5.500 EUR

Delfts porseleinen Jugendstil tafelklokje. Gemerkt Porceleyne Fles + initialen T.L. Met groen/goud decor en floraal + kippen zijkanten. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zwevend balans. Afmeting: 20 cm. I...


Kavel: 6241

Lot Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat: 4.000 EUR

Acht zeldzaam Chinese 18e eeuwse porseleinen kop en schotels. Met apen, herten, vlinder en vogel decor. Bodemmerk. Vier beschadigd, drie schotels en één kopje haarlijn. Afmeting: ø 13 x 7,5 cm. In red...


Kavel: 3502

Staande klok, 18e eeuw

Resultaat: 3.000 EUR

18e Eeuwse wortelnoten Rotterdamse staande klok door Steven Hoogendijk - Rotterdam. 1698 - 1788. Achtdaags-uurwerk, met seconden aanduiding, strike, not strike en datum aanduiding. Afmeting: H 268 cm....


Kavel: 3506

Duitse Flöten Uhr, 1830

Resultaat: 3.000 EUR

Zeer grote Duitse Biedermeier Flöten Uhr in staande klokkast met volle zuilen. Circa 1830. Eiken klokkast. Met originele wijzerplaten. Bijschildering. Kleinere mechanische restauraties ooit toegepast....


Kavel: 6305

Oude Chinese kom met draken

Resultaat: 2.800 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en draak + paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 6 x 14,6 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1000

A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee

Resultaat: 2.750 EUR

Anthonie Waldorp. 1803 - 1866. Hollands gezelschap op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park

Resultaat: 2.500 EUR

Louis Claude Mouchot. 1830 - 1891. Franse school. Frans kasteel met park en vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 81 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 3540

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 2.500 EUR

Prachtige 18e -19e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge door Joachim Hägg-Amsterdam. Met seconden en dagaanduiding, maanstand en sterrenbeelden. Slagwerk op dubbele bel, ankergang, houten poppe...


Kavel: 6094

7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met riviergezicht decor, 7x kopje en 6x schotel. Eén schotel gelijmd, rest goed. Eén kopje haarlijn, één kopje gelijmd. Afmeting: 5...


Kavel: 2000

16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820

Resultaat: 2.400 EUR

Museale vuurvergulde bronzen Empire kaarsenkroonluchter. Circa 1820. Later geëlektrificeerd. Met diverse applicaties, onder andere: Zwanen, strijdwagen, lyra, putti etc. 16-Lichts. Afmeting: circa 70 ...


Kavel: 6032

Zeldzame Chinese dekselvaas

Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse grote Chinees porseleinen dekselvaas. Gemerkt met paddenstoel bodemmerk. Acht coulissen met florale en figuren in landschap decors + goud decor. Met wolkachtige blauwe glazuu...


Kavel: 6420

Oude Chinese Kang Xi bolvaas

Resultaat: 2.400 EUR

Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte bolvaas met bloesem decor. Afmeting: 8,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3511

Japans klokkenstel

Resultaat: 2.250 EUR

Zeer zeldzaam antiek Japans messing klokkenstel. Circa 1890. Gedetailleerd uitgewerkt met Japanse figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3510

Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat: 2.200 EUR

Antieke Friese dubbelkap staartklok met timpaan kap en mechaniek Abrahams offer. Circa 1800. Eén bewegende arm mist. Klokkast eikenhout. Afmeting: 168 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4024

Orgelgebogen wortelnoten kabinet

Resultaat: 2.200 EUR

Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 6020

Groot K.P.M. servies

Resultaat: 2.200 EUR

Zeer groot uitgebreid K.P.M. eet en drink servies. Geheel beschilderd met huizen decors. Bestaande uit: Twaalf grote eetborden, acht ontbijtborden, negen soepborden, vijftien platte borden, tien koffi...


Kavel: 6004

Familie Rose dekselpot

Resultaat: 2.000 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met Foo-hond en florale decors. Afmeting: 60 x 33 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6255

2x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat: 2.000 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal blauw-grijs geglazuurde vaas en een zwart-bruin geglazuurde kom. Afmeting: 17 x 11 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2015

Antieke geldkist, 1650

Resultaat: 1.900 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist. Circa 1650. Met slot, zonder sleutel. Kan niet worden geopend. Beschildering later. Afmeting: 40 x 47 x 82 cm. In goede staat.


Kavel: 6082

Familie Rose vaas, 19e eeuw

Resultaat: 1.900 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom florale decor. Afmeting: 48 x 29 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6680

Chinese Ming vaas

Resultaat: 1.750 EUR

Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4056

Barok commode

Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...


Kavel: 3500

Antieke Amsterdamse tafelklok

Resultaat: 1.500 EUR

Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...


Kavel: 6000

Lot porselein (Meissen)

Resultaat: 1.500 EUR

Duits Meissen porseleinen servies met handbeschilderde vogel decors. Knaufzeit 1882 - 1929. Bestaande uit: Negen borden, tafelstuk, negen kop + schotels, grote schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting...


Kavel: 6010

Chinese Kang Xi kom

Resultaat: 1.500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 302

Gouden armband

Resultaat: 1.400 EUR

Prachtige geelgouden armband, 585/000, gemaakt uit gematteerde ovale schakels voorzien van bakslot met 2 veiligheden. lengte 18 cm. Breedte 24 mm. ca 43 gram. In goede staat


Kavel: 4085

Kapitale eikenhouten beeldenkast

Resultaat: 1.350 EUR

Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...


Kavel: 6098

Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw

Resultaat: 1.300 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse Wanli-stijl porseleinen coulissen sierschotel. Floraal. Afmeting: 9 x 55 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6106

Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)

Resultaat: 1.300 EUR

Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1

Zilveren bestek in cassette

Resultaat: 1.250 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette, model puntfilet, met 8 tafelmessen en dessertmessen met zilveren heft, 8 tafellepels en -vorken, 8 dessertlepels en -vorken, 2 opdienlepels, rijstlepel, aa...


Kavel: 157

Bloedkoralen ketting

Resultaat: 1.200 EUR

Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden sluiting, 585/000. 33 Bloedkoralen door middel van ogen aan elkaar bevestigd. ø 12-14 mm. Brutogewicht ca 98 gram lengte 52 cm


Kavel: 6363

Chinees Familie Rose schaal

Resultaat: 1.200 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal. Familie Rose met bodemmerk. Florale decor, goud decor + tekst. Afmeting: 2,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 155

Bloedkoralen ketting

Resultaat: 1.150 EUR

Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden streeksluiting, 585/000, versierd met knoppen.2 Rijen met bloedkoralen, ø 8,5-9,5 mm, lengte 35 cm. ca 113 gram.


Kavel: 4516

Perzisch tapijt, 360 x 250 cm.

Resultaat: 1.150 EUR

Groot handgeknoopt Heris tapijt. In de kleuren rood-blauw. Afmeting: 360 x 250 cm. In goede staat.


Kavel: 1056

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)

Resultaat: 1.100 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...


Kavel: 2002

Duitse geldkist, 17e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 3579

Capucine officiersklok, 1820

Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Franse messing Capucine officiersklok met wekker en touwtjesslinger. Circa 1820. Haarlijn wijzerplaat. Wijzers later. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 12 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 4016

Renaissance kast

Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse 17e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met drie lades, drie deuren en zes kleinere lades achter de kleine middelste deur. Afmeting: 112 x 140 x 51 cm. In goede originele staat.


Kavel: 6007

4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vier-delige kannenset. Met florale en vogel decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 14 x 14 x 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2778

Duitse kruisboog,

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 6008

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6012

2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...


Kavel: 6210

2x Familie Rose vazen (Cheng Lung)

Resultaat: 1.000 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6304

Oud Chinees spekstenen beeld

Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6373

Zeldzaam oud Familie Rose bord

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met apart bodemmerk, goud ranken beschildering + herders decor. Afmeting: ø 19,1 cm. In goede staat.


Kavel: 6445

Oude Chinese Familie Rose penselenpot

Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,3 x 19,3 cm ø. In goede staat.


Kavel: 171

Groningse antieke zilveren brandewijnkom

Resultaat: 950 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, gedreven model met gelobde bewerking op ovale voet. Voorzien van alliantiewapen en monogram L.E. & R.W. MT.:P.J.Kleiwert, Groningen, jl.:5E; 1706. ca 225 gram. 24x12,5x...


Kavel: 3504

Antieke Franse pendule, 1820

Resultaat: 950 EUR

Antieke Franse vuurvergulde Empire pendule met mannelijke elf. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Klokkast vervuild. Goede vergulding. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 4005

Hessische Wellenkast

Resultaat: 950 EUR

Bijzondere kleine 18e eeuwse Duitse Frankfurter/Hessische Wellenschrank. Uitneembaar. Afmeting: 183 x 170 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

Meissen koffieservies

Resultaat: 950 EUR

Duits Meissen porseleinen koffieservies. Goud/floraal decor. Knaufzeit en sommige delen later aangekocht. Bestaande uit: Koffiekan, 2x melk + suiker, zes messen, twaalf borden, zes kopjes, zes schotel...


Kavel: 45

Bijbel met schildpad en zilver, 17e eeuw

Resultaat: 900 EUR

Bijzondere antieke miniatuur bijbel, 1679, met schildpad omslag voorzien van een zilveren dubbel slot en sierstukken, gemaakt uit filigrain.7,5x5x2cm. Breukje in de rug verder in goede staat.


Kavel: 1066

Jan F. van Deventer, Aan de Waal

Resultaat: 900 EUR

Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4009

2x oude/antieke Chinese stoelen

Resultaat: 900 EUR

Twee oude/antieke houtgestoken twee-delige Chinese stoelen met florale/vruchten decor. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 65 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 6005

Majolica dekselschaal, 1900

Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Majolica dekselschaal in de vorm van een wildzwijnkop. Paar minimale chips. Circa 1900. Afmeting: 36 x 30 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 6022

Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw

Resultaat: 900 EUR

Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6080

3-Delig Familie Rose kaststel

Resultaat: 850 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel. Balustervormig met florale en emaille decors, meerkleurig, met bloempotten. Twee keer goed, één keer haarscheur + deksel beschadiging. Afm...


Kavel: 6100

Antieke Chinese boeddha van jade

Resultaat: 850 EUR

Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 13

Gouden ring met diamant en saffier

Resultaat: 800 EUR

Antieke geelgouden ring, 585/000, voorzien van een ovale zilveren rozet bezet met 2 randen met diamanten met een oudslijpsel. In het midden zit in een geelgouden rand een ovaal gefacetteerde blauw saf...


Kavel: 883

Gouden schakelarmband

Resultaat: 800 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een boloplopende dubbel gourmetschakel. Voorzien van bakslot met veiligheid. Lengte 21 cm, breedte 15 mm. ca 32 gram. In goede staat


Kavel: 6231

Kapitale Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat: 800 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Afmeting: ø 38,7 cm. In goede staat.


Kavel: 1048

H.J. van Wijngaarden, Havengezicht bij avond

Resultaat: 750 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1109

Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc.

Resultaat: 750 EUR

Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 4007

Hollandse Barok-vitrinekast

Resultaat: 750 EUR

Antieke Hollandse orgelgebogen eikenhouten Barok-vitrinekast. 18e Eeuws met origineel beslag. Twee-delig, één-deurs. Afmeting: 240 x 140 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 6003

Meissen theeservies

Resultaat: 750 EUR

Duits Meissen porseleinen theeservies. Hoofdzakelijk Knaufzeit. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, tafelstuk (gelijmd), dekselpot (beschadigd) en dertien kop + schotels. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede ...


Kavel: 6044

Grote Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 750 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6099

Drie grote Queng Lung sierschotels, 18e eeuw

Resultaat: 750 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sierschotels met figuren in landschap decor. Eén bord heeft chip. Twee goed. Afmeting: ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2779

Duitse kruisboog + accessoires

Resultaat: 725 EUR

Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 1071

A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien

Resultaat: 710 EUR

Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 6006

Chinese Kang Xi theepot, 17e-18e Eeuw

Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met figuren en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Chip dekselrand. Afmeting: 10 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6021

Chinees porseleinen koffiekan, 18e eeuw

Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen koffiekan met figuren in landschap en goud decor. Handvat gelijmd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 23,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 47

Zilveren theebus + sleutel

Resultaat: 650 EUR

Zilveren 835/000 Empire theebus op voet, deksel voorzien van fraaie bloemknop. Compleet en afsluitbaar met originele sleutel. Mr. A. Homan - Amsterdam. jl: D: 1838. Afmeting: 13 x 11,5 x 9 cm. Gewicht...


Kavel: 88

Zilveren bestek, parel

Resultaat: 650 EUR

Groot zilveren bestek, 833/000, model parel, met 7 tafelvorken en 6 -lepels, 21 cm, 6 dessertvorken en 6 -lepels, 18 cm, een soeplepel, 31 cm, 3 sauslepels, 17 cm, een eierlepel, MT.: Reeser Den Haag,...


Kavel: 696

Zilveren gebouw, BWG

Resultaat: 650 EUR

Zilveren Oosters gebouw, BWG, voorzien van graveerwerk en diverse torentjes. geplaatst op een vierkant tablet met torens op de hoeken. 19x19x16cm. ca 876 gram. In goede staat


Kavel: 6026

Familie Rose trekpotje, 18e eeuw

Resultaat: 650 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpotje met florale decors en vazen (emaille) en goud decor. Afmeting: 13 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6043

Chinees vaas, blauw

Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinese porseleinen vaas met zeldzaam rood-blauwe verlopen glazuur. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 6051

2x Pronkvazen met brons

Resultaat: 625 EUR

Twee zeer grote Louis Seize-stijl porseleinen pronkvazen, handbeschilderd en met bronzen monturen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.


Kavel: 130

Witgouden ring met diamanten en robijn

Resultaat: 600 EUR

Witgouden ring, 750/000, met briljanten en robijn. Ring met ovaal gefacetteerde robijn steen, doorschijnend en behandeld, 12x9 mm, en een rand pavé bezet met briljant geslepen diamanten. ø 56, ca 7,5 ...


Kavel: 1005

Jan Holtrop, Beek met knotwilg

Resultaat: 600 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Beek met knotwilg en grazende koeien Gelderse vallei. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1133

Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Resultaat: 600 EUR

Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 65 cm. In redelijk/goe...


Kavel: 1135

Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Resultaat: 600 EUR

Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 67 x 49 cm. In redelijk/goe...


Kavel: 1173

Ongesigneerd, Lachend paard

Resultaat: 600 EUR

Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

2x Vuurvergulde kandelaren, 1840

Resultaat: 600 EUR

Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 6232

Antiek Chinees Familie Verte schotel

Resultaat: 600 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met florale decors. 18e - 19e Eeuw. Eén randglazuurschade. Afmeting: ø 33,7 cm. In goede staat.


Kavel: 189

2x Zilveren kaarskandelaren

Resultaat: 575 EUR

Twee zilveren kaarskandelaren, 950/000, op een rond gecontourneerde voet met palmetten en floraal decor, voorzien van een bewerkte baluster, geheel met floraal decor uitgewerkt. Frans, Parijs. ø15x29c...


Kavel: 202

Baume Mercier horloge

Resultaat: 575 EUR

Geelgouden Baume & Mercier horloge, 750/000, rechthoekig model met witte wijzerplaat met romeinse cijfers, 25x32mm, bevestigd aan een bruine leren band met print. 2 schroefjes missen. In goede staat


Kavel: 2776

Duits 18e eeuws jachtgeweer

Resultaat: 575 EUR

18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.


Kavel: 6048

Kang Xi potje, 18e eeuw

Resultaat: 575 EUR

18e Eeuws Chinees Kang Xi porseleinen potje met tuit en florale decor en geisha. Afmeting: 6,3 x 6,8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1027

A.J. Zwart, Houtvester met paardenspan

Resultaat: 550 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Houtvester met paardenspan aan het werk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Bronzen wierookbrander, 1900

Resultaat: 550 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander met draken, fabel figuren en Foo-hond op deksel. Bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 4038

Duitse buffetkast, 1880

Resultaat: 550 EUR

Duitse antieke notenhouten Gründerzeit buffet met volle Korintische zuilen en ranken. Circa 1880. Afmeting: 151 x 70 x 225 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Beeld, Gabriël 18e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Heilige Gabriël. Bijgeschilderd, oude wormbeval, vleugels missen. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6037

Chinees theepotje, 18e eeuw

Resultaat: 550 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met figuren in landschappen decor. Afmeting: 10,5 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6303

Twee Chinese Kang Xi gemberpotten

Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte gemberpotten. Zes tekens. Met bloesem decor. Afmeting: 24,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4228

Eikenhouten Barok vitrinekast

Resultaat: 525 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 6285

Antieke sierschotel, Porceleyne Fles

Resultaat: 525 EUR

Grote antieke keramieken sierschotel, Porceleyne Fles. Joost + hoofd + Labouchere, naar een schilderij van Frederikus van Rossum du Chattel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.


Kavel: 152

Bloedkoralen ketting

Resultaat: 500 EUR

Collier van grote bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø ca 10 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting versierd met lijnbewerking. lengte 45 cm ca 7...