Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden zakhorloge
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden zakhorloge, 750/000, A.W.W. Co, Waltman Mass. Met guilloche achterzijde met schild. ø 5cm. Voorzien van gouden stofdeksel. Kroon wat afgesleten. In goede staat

Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede
Resultaat: 500 EUR

Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Zonnig landschap Wijk bij Duurstede met koeien en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Vaas met bloemen
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Bak barometer, 1800
Resultaat: 500 EUR

Antieke Hollandse Louis Seize mahoniehouten bakbarometer met alziend oog en achter-glas-schildering. Circa 1800. Tinnen plaat. Engelse en Rhijnl. Duimen. Door A. Peia - Amsterdam. Afmeting: 140 cm. In...

Duits jachtgeweer, ca. 1800
Resultaat: 500 EUR

Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.

Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten panelenkast met origineel slot en patina. Afmeting: 174 x 156 x 65 cm. In goede staat.

Noten bureau met stoel, 1890
Resultaat: 500 EUR

Groot antiek notenhouten schrijfbureau met pronkstoel. Historisme, met ranken, fenixen, klauwpoten. Twee deuren, één lade. Circa 1890. Afmeting: 79 x 168 x 84 cm en 117 x 86 x 67 cm. In goede staat.

Antieke Duitse kist, 1800
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Zuid-Duitse beschilderde kist. Circa 1800. Zuid-Tirol, vermoedelijk Gadertal. Afmeting: 73 x 66 x 146 cm. In goede staat.

Grote Fam Rose vaas
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

Grote Familie Rose vaas, 1900
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met adellijke figuren decor. Chinese hof. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese kop en schotels
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Mankes, Jonge kraai met insect
Resultaat: 475 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Paul Permeke, Zeegezicht met branding
Resultaat: 475 EUR

Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.

A. van Gilst. Rotterdamse haven
Resultaat: 475 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.

Groningse zilveren brandewijnkom
Resultaat: 450 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met gegraveerde guirlandes en bladrand op de ovale voet. Gekrulde grepen met ribdecor en een bol. MT.: W.Schutter, Groningen jl.:F:1840 22x14x13cm. Voorzie...

Gouden horloge
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met een rechthoekige kast met schakelband met gekrulde bewerking, verlopend in breedte. Viking, mechanisch. 17 cm. breedte 10-20mm. ca 34 gram. In goede staat

J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld
Resultaat: 450 EUR

J.J. van Leeuwen (Den Haag). Hollands bloembollenveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Paul Citroen, Collage kubistisch
Resultaat: 450 EUR

Paul Citroen. 1930. Collage kubistisch. Collage op papier. Afmeting: 29 x 17 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Blaeu
Resultaat: 450 EUR

Antieke landkaart door Guiljelmus Blaeu. 1600 - 1699. Gedrukt door W. Blaeu. Handingekleurd. Novus XVII Inferioris Germaniae. Gravure op papier. Afmeting: 54 x 42 cm. In goede staat.

D. Schüter ? Kind in stal bij koe
Resultaat: 450 EUR

D. Schlüter ? 19e Eeuw. Kind in stal bij koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 55 cm. In goede staat.

Franse glasvitrine, 1880
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl glasvitrine met opklapbare schappen en koningsblauwe velours. Circa 1880. Afmeting: 195 x 48 x 85 cm. In zeer goede staat.

Kersen Biedermeier bureau
Resultaat: 450 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...

3x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Servies, Wedgwood Amherst
Resultaat: 450 EUR

Prachtig Wedgwood platinum porseleinen servies. Bestaande uit: Twaalf borden, twee sauskommen, zes soepkommen, twee ovale schaaltjes, twee ovale grotere schalen en twaalf schotels. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. In de kleuren groen, geel en rood. Onderkant haarlijnen. Afmeting: ø 36 cm. In redelijk/goede staat.

2 Gouden kuitgespen
Resultaat: 425 EUR

Twee zeldzame geelgouden kuitgespen, 917/000, opengewerkt versierd met schelpmotieven. MT.: R.A.Verlegh, Breda, 1814-1850. Grootte 19x17mm. Totaal ca 4,8 gram. In zeer goede staat.

Witgouden horloge met diamanten
Resultaat: 425 EUR

Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Fijn dameshorloge, mechanisch, Viking, met gevlochten band en een ronde kast, ø 15 mm, bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. Brutogew...

Lot antiquarische boeken, 8x
Resultaat: 425 EUR

Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....

Friese staartklok, ca. 1800
Resultaat: 425 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

3-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 425 EUR

Drie-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 87 x 70 cm. In goede staat.

Eiken boekenkastje
Resultaat: 425 EUR

Utrechtse eikenhouten Neo Renaissance boekenkast met toogpanelen en leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 160 x 127 x 36 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Resultaat: 425 EUR

Antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast met veel snijwerk en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 140 x 69 x 230 cm. In goede staat.

Chicken Plate, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

3x 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 425 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bodemmerk. Met donkerblauwe florale decors. Eén kopje chip. Afmeting: 7,8 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Grote Chinese vazen
Resultaat: 425 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale, figuren en symbolen decors. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat.

Antiek Duits tinbuffet, 1800
Resultaat: 420 EUR

Antiek Duits eikenhouten tinbuffet 'Tellerregalschrank' met tin. Twee-delig. Circa 1800. Barok met tin. Met origineel beslag, sloten vervangen. Afmeting: 197 x 177 x 56 cm. In goede staat.

Gouden strikbroche/hanger
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere geelgouden strikhanger/broche 585/000, met harthanger. Broche in de vorm van een strik bezet met een carree geslepen groene steen. Daaronder voorzien van een hartvormige cliphanger, welke g...

Geelgouden armband met smaragd en diamant
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd. Om de smaragd zit een rand met diamanten met een oudslijpsel. Breedte 13 mm. De armband ...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden, de middelste band is bezet met een briljant geslepen diamant wat hoger op de ring geplaatst met aan weerskanten 3 diamanten verlopend in gro...

Witgouden ring smaragd en diamant
Resultaat: 400 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Witgouden ring met een soort rozet, in het midden, bezet met een rond gefacetteerde smaragd, ø 4 mm, met daaromheen 10 briljant geslepen diamanten, tot...

R. Raveel, Figuur in interieur
Resultaat: 400 EUR

R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.

3x Olifanten tafel
Resultaat: 400 EUR

Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel
Resultaat: 400 EUR

Antieke vergulde Art Nouveau spiegel. Circa 1900. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.

Eiken Duitse kast, 1800
Resultaat: 400 EUR

Prachtige gerestaureerde Duitse eikenhouten kast met Bastion panelen. Circa 1800. Uitneembaar, voorzien van schappen (eiken) en lades. Afmeting: 202 x 64 x 188 cm. In zeer goede staat.

Bronzen figuur, Heer in 18e eeuwse klederdracht
Resultaat: 400 EUR

Bronzen figuur. Circa 1880. Heer in 18e eeuwse klederdracht met zwaard. Mooie patina. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bodemmerk en Chinese voorwerp + goud decor. Gecontourneerd. Twee borden haarlijn en minimale chips. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese hoornbeker
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinese beker gemaakt van hoorn. Afmeting: 5 x 8,8 cm ø. In goede staat.

J. van Delden, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 380 EUR

J. van Delden. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door een vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde kandelaren
Resultaat: 375 EUR

Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1880. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Oude mysterieuse klok
Resultaat: 375 EUR

Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.

2-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 375 EUR

Twee-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Afmeting: 150 x 87 x 70 cm. In goede staat.

Oude ridderstoel
Resultaat: 375 EUR

Oude houtgestoken ridderstoel met Renaissance petit point stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Oude ridderstoel
Resultaat: 375 EUR

Oude houtgestoken ridderstoel met Renaissance petit point stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Kapitale Japanse Satsuma vaas met figuren en goud decor. Twee-delig, met console. Eind 19e eeuw. Console onderrand gelijmd. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 90 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse Chinese porseleinen kop + schotels. Onder andere: Chine de commande, Familie Rose. Met figuren en florale decors. Eén Chine de commande kopje heeft haarlijn, verder in goede staat...

3x Oud Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Onder andere: Rode bolvaas met bodemmerk. Blauwe knobbelvaas met bodemmerk. Celadon dekselpot. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

5x Borden met spreuk (aardewerk)
Resultaat: 375 EUR

Vijf antieke Hollandse keramieken handbeschilderde borden. 19e Eeuws met adellijke figuren decors en spreuken, met gecontourneerde omranding. Drie goed, twee met chips, één gelijmd. Afmeting: ø 18,5 -...

Gouden armband met bollen
Resultaat: 360 EUR

Geelgouden gevlochten armband, 585/000, versierd met opgelegde ruiten en ballen. Breedte 12,5 mm. Lengte 19 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 21 gram.

Reisbestek met zilver/kornalijn
Resultaat: 360 EUR

Antiek reisbestek met mesje en vork met zilver en kornalijnen heften. In een etui met roggehuid en zilver versierd met graveerwerk. 17 cm. In goede staat

Bruno Blätter, Interieur met dames
Resultaat: 360 EUR

Bruno Blätter. 1870 - Duitse school. Interieur met dames, schilderijen en pendule (theekransje). Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien
Resultaat: 350 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Veluwse haard
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Veluwse ijzeren haard met draaimechanisme, hengselhaak + ketel. Twee-delig. Afmeting: 193 x 74 x 24 cm. In goede staat.

Zakkroonluchter, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.

Empire secretaire, 1820
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 157 x 49 x 106 cm. In goede staat.

2x Historisme armleunstoelen, 1880
Resultaat: 350 EUR

Twee eikenhouten antieke historisme armleunstoelen met tekst christi nostra en merito. Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Franse Barok-stijl commode
Resultaat: 350 EUR

Grote Franse Barok-stijl commode met veel verguld brons. Marmer blad mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 136 x 60 cm. In redelijke staat.

Chinese kast met lades
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Chinese ladenkast met vijf-en-twintig (25) lades en schap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 56 x 143 cm. In goede staat.

Empire secretaire
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Servies met goud decor
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...

Lot Chinees porselein , 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes met daarbij drie schotels. Twee kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje haarlijn+chip, één kopje kapot. Schotels chips. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In redelijk...

2x Kantonese gemberpotten
Resultaat: 350 EUR

Twee grote oude/antieke Chinese Kantonese Verte gemberpotten met florale decor. Op hout gestoken consoles. Afmeting: 27 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Antieke siervazen, 1900
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke grote handbeschilderde siervazen met goud decor en vogels etc. Circa 1900. Keramiek. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Familie Rose plaquette
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel in boom decor en tekst met signatuur. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot, 1863
Resultaat: 335 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rond gecontourneerd model met aculadevormige rand met graveerwerk. Geplaatst op een houten basement met bolpootjes. Voorzien van zilveren deksel met opgesoldeerde bloem. M...

Onduidelijk gesign., IJmuiden kade
Resultaat: 325 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse school. IJmuiden kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Resultaat: 325 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Handelskist met inhoud, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Antieke Arabische teakhouten handelsreizigerskist met opium-weegschaal en houders. Houtgestoken met vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 27 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen pendule
Resultaat: 325 EUR

Oude bronzen pendule met meisje en duiven. Collection D. Art. Tweede helft 20e eeuw. Met achtdaags mechanisch uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 34 x 15 cm. In goede staat.

Duitse vitrinekast, 1900
Resultaat: 325 EUR

Mooie Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met zes maal facet geslepen glas, spiegels en verstelbare schappen. Circa 1900. Afmeting: 190 x 55 x 137 cm. In goede staat.

Engelse bakkersstoel
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schommel-bakkersstoel met grote oren. Afmeting: 129 x 66 x 74 cm. In goede staat.

4x Philippe Starck design stoelen
Resultaat: 325 EUR

Vier stuks Philippe Starck design stoelen van transparant polycarbonaat. Louis Ghost 2002. Gebruikt. Afmeting: 92 x 56 x 56 cm. In goede staat.

Notenhouten secretaire
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelhouten koloniale orgelgebogen Barok secretaire met snijwerk, klauwpoten en origineel beslag. Prachtig wortelhouten binnenleven. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 109 x 106 x 60 cm...

Bronzen beeld, Japanse vrouw met mand
Resultaat: 325 EUR

Antiek Japans bronzen beeld. Vrouw met mand. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

4x Chinese rijstkommen
Resultaat: 325 EUR

Vier maal 19e eeuws Chinees Familie Rose porseleinen rijstkommen met bodemmerk, en optocht decor met figuren. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 325 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille Familie Rose decors. Octagonaal en gecontourneerd. Twee landschappen borden, gaaf. Eén floraal, chip rand. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In go...

2x Familie Rose kop+schotels, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met florale decor. Eén kopje haarlijn, minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling
Resultaat: 320 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Religieuze figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 64 x 76 cm. In redelijke staat.

Vrijmetselaars glas met monogram
Resultaat: 320 EUR

Groot 19e eeuws kristallen vrijmetselaars glas met monogram + antieke vrijmetselaars loge, voorschort. Afmeting: 15,7 x 11 cm ø. + 34 x 40 x 2 cm. In goede staat.

Grote Chinese siervaas
Resultaat: 320 EUR

Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelies en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.

Zilveren beugeltas met rokhaak
Resultaat: 310 EUR

Fraaie kralentas met zilveren beugel en rokhaak. 833/000. Kralentas versierd met herten voorzien van een stuivertjesbeugel, MT.: P Siemerink, Amsterdam. Met ring met parelrand en een rokhaak met bijp...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een geslepen gourmetschakel met onedele hanger en sluiting. Breedte 6 mm. lengte 28 cm totaal ca.27 gram. In goede staat

Zilveren broodmand
Resultaat: 300 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 835/000, met gecontourneerde rand met gezaagd spijlen en floraalpatroon. geplaatst op een ovale rand met rib-bewerking. Voorzien van een parelrand. MT.: onduidelijk, Schoonh...