Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dienblad met bloemenrand
Startprijs 875 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand met voluten en open grepen uit c-voluten. 900/000. ca 1425 gr. 60x34 cm. Voorzien van Z2 keur. In goede staat.

Staand horloge, ca. 1930
Resultaat: 130 EUR

Wortelnoten Hollands staand horloge met Swiza achtdaags-uurwerk en wekker. Circa 1930. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract/Figuratief
Startprijs 1.500 EUR

Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.

Antieke ivoren wandelstok
Resultaat: 130 EUR

Prachtige 19e eeuwse ivoren wandelstok met bewerking. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Zilveren dekseldoos, rond
Resultaat: 220 EUR

Zilveren ronde dekseldoos, scharnierend deksel versierd met een allegorische voorstelling. De rand is voorzien van een floraal decor. ø9x4cm. ca 131 gram.

Gouden streekbroche
Resultaat: 180 EUR

Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.

Antiek Japans lakwerk kabinet
Resultaat: 80 EUR

Antiek Japans lakwerk kabinet met goud decor, florale decor, rood-zwart, plated. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Jan Nieuwenhus, Modern abstract
Startprijs 700 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Witgouden Bloemring met diamant
Resultaat: 70 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een rozet in de vorm van een bloem, ø 10 mm, bezet met 9 diamanten, totaal ca 0,15 crt. ø54. ca2,1 gram. In goede staat

Mosterdpot met zilver
Startprijs 150 EUR

Geslepen kristallen mosterdpot op gecontourneerde 835/000 zilveren voet. Montuur met handgreep en deksel met acht-kantige knop. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: W: 1856. Afmeting: 14 x 10,5 cm. Scharnier ...

Viool in koffer
Resultaat: 85 EUR

Oude viool met twee strijkstokken. In antieke vioolkist. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

2x Imari bloempotten
Startprijs 80 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.

Set met amethist
Resultaat: 30 EUR

Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...

2x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zwavelstokhouder met zilveren deksel
Startprijs 110 EUR

Porseleinen zwavelstokjes houder met zilveren hengsel, dop en pootjes. Een houder met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf. Voorzien van zilveren deksel m...

Broche met granaat
Startprijs 80 EUR

Geelgouden broche, 585/000, ovaal model bezet met granaten. Grootte 23x18mm, ca 3,6 gram. In goede staat

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

3x Japanse Imari vazen
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse blauwe Japanse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met florale decor. Eén grote geribde vaas, randschade . Eén kleinere geribde vaas, goed. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede s...

3 Antieke klokken
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...

Omvangrijk zilveren bestek
Startprijs 1.800 EUR

Omvangrijk Duits zilveren bestek, 800/000, voorzien van een bewerkte rand, met 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 tafellepels en -vorken, 12 dessertmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels en -vor...

Zilveren soeplepel
Startprijs 100 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand. MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten. 26 cm. ca 130 gram.

Gouden ring met diamant en saffier
Resultaat: 800 EUR

Antieke geelgouden ring, 585/000, voorzien van een ovale zilveren rozet bezet met 2 randen met diamanten met een oudslijpsel. In het midden zit in een geelgouden rand een ovaal gefacetteerde blauw saf...

Gouden armband met lapis
Startprijs 2.200 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Brede armband met vierkante bewerkte schakels,voorzien van een ovale zetrand met een bloemversierde rand bezet met een lapis lazuli. De armband is voorzi...

Zilveren fotolijstje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.