Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Delfts Jugendstil tafelklokje
Resultaat: 5.500 EUR

Delfts porseleinen Jugendstil tafelklokje. Gemerkt Porceleyne Fles + initialen T.L. Met groen/goud decor en floraal + kippen zijkanten. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zwevend balans. Afmeting: 20 cm. I...

Lot Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 4.000 EUR

Acht zeldzaam Chinese 18e eeuwse porseleinen kop en schotels. Met apen, herten, vlinder en vogel decor. Bodemmerk. Vier beschadigd, drie schotels en één kopje haarlijn. Afmeting: ø 13 x 7,5 cm. In red...

Staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 3.000 EUR

18e Eeuwse wortelnoten Rotterdamse staande klok door Steven Hoogendijk - Rotterdam. 1698 - 1788. Achtdaags-uurwerk, met seconden aanduiding, strike, not strike en datum aanduiding. Afmeting: H 268 cm....

Duitse Flöten Uhr, 1830
Resultaat: 3.000 EUR

Zeer grote Duitse Biedermeier Flöten Uhr in staande klokkast met volle zuilen. Circa 1830. Eiken klokkast. Met originele wijzerplaten. Bijschildering. Kleinere mechanische restauraties ooit toegepast....

Oude Chinese kom met draken
Resultaat: 2.800 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en draak + paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 6 x 14,6 cm ø. In goede staat.

A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee
Resultaat: 2.750 EUR

Anthonie Waldorp. 1803 - 1866. Hollands gezelschap op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 52 cm. In goede staat.

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 2.500 EUR

Prachtige 18e -19e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge door Joachim Hägg-Amsterdam. Met seconden en dagaanduiding, maanstand en sterrenbeelden. Slagwerk op dubbele bel, ankergang, houten poppe...

Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park
Resultaat: 2.500 EUR

Louis Claude Mouchot. 1830 - 1891. Franse school. Frans kasteel met park en vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 81 x 55 cm. In goede staat.

7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met riviergezicht decor, 7x kopje en 6x schotel. Eén schotel gelijmd, rest goed. Eén kopje haarlijn, één kopje gelijmd. Afmeting: 5...

16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820
Resultaat: 2.400 EUR

Museale vuurvergulde bronzen Empire kaarsenkroonluchter. Circa 1820. Later geëlektrificeerd. Met diverse applicaties, onder andere: Zwanen, strijdwagen, lyra, putti etc. 16-Lichts. Afmeting: circa 70 ...

Zeldzame Chinese dekselvaas
Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse grote Chinees porseleinen dekselvaas. Gemerkt met paddenstoel bodemmerk. Acht coulissen met florale en figuren in landschap decors + goud decor. Met wolkachtige blauwe glazuu...

Oude Chinese Kang Xi bolvaas
Resultaat: 2.400 EUR

Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte bolvaas met bloesem decor. Afmeting: 8,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Japans klokkenstel
Resultaat: 2.250 EUR

Zeer zeldzaam antiek Japans messing klokkenstel. Circa 1890. Gedetailleerd uitgewerkt met Japanse figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

Orgelgebogen wortelnoten kabinet
Resultaat: 2.200 EUR

Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.

Groot K.P.M. servies
Resultaat: 2.200 EUR

Zeer groot uitgebreid K.P.M. eet en drink servies. Geheel beschilderd met huizen decors. Bestaande uit: Twaalf grote eetborden, acht ontbijtborden, negen soepborden, vijftien platte borden, tien koffi...

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 2.200 EUR

Antieke Friese dubbelkap staartklok met timpaan kap en mechaniek Abrahams offer. Circa 1800. Eén bewegende arm mist. Klokkast eikenhout. Afmeting: 168 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose dekselpot
Resultaat: 2.000 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met Foo-hond en florale decors. Afmeting: 60 x 33 cm ø. In goede staat.

2x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 2.000 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal blauw-grijs geglazuurde vaas en een zwart-bruin geglazuurde kom. Afmeting: 17 x 11 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Antieke geldkist, 1650
Resultaat: 1.900 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist. Circa 1650. Met slot, zonder sleutel. Kan niet worden geopend. Beschildering later. Afmeting: 40 x 47 x 82 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas, 19e eeuw
Resultaat: 1.900 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom florale decor. Afmeting: 48 x 29 cm ø. In goede staat.

Chinese Ming vaas
Resultaat: 1.750 EUR

Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Barok commode
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...

Lot porselein (Meissen)
Resultaat: 1.500 EUR

Duits Meissen porseleinen servies met handbeschilderde vogel decors. Knaufzeit 1882 - 1929. Bestaande uit: Negen borden, tafelstuk, negen kop + schotels, grote schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting...

Antieke Amsterdamse tafelklok
Resultaat: 1.500 EUR

Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...