Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren bestek in cassette 1
Zilveren bestek in cassette

Resultaat:

1.250 EUR

Zilver vergulde monstrans 2
Zilver vergulde monstrans
Startprijs 3.500 EUR
Rosé gouden ring met diamant 3
Rosé gouden ring met diamant
Startprijs 2.250 EUR
Witgouden collier met briljant 4
Witgouden collier met briljant
Startprijs 2.400 EUR
Verkocht
Gouden horlogeketting 5
Gouden horlogeketting

Resultaat:

300 EUR

Gouden armband met lapis 6
Gouden armband met lapis
Startprijs 2.200 EUR
Gouden oorknoppen met diamant 7
Gouden oorknoppen met diamant
Startprijs 300 EUR
Witgouden ring met diamant 8
Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.700 EUR
Goud met zilveren broche bezet met diamanten 9
Goud met zilveren broche bezet met diamanten
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Gouden strikbroche/hanger 10
Gouden strikbroche/hanger

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Gouden kuitgespen 11
2 Gouden kuitgespen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden armband met bollen 12
Gouden armband met bollen

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant en saffier 13
Gouden ring met diamant en saffier

Resultaat:

800 EUR

Diamant, 1,19 crt met certificaat 14
Diamant, 1,19 crt met certificaat
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand 15
Zilveren broodmand

Resultaat:

300 EUR

Zilveren schaal/bord 16
Zilveren schaal/bord
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Zilveren koffiekan 17
Zilveren koffiekan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wandelstok met zilveren grip 18
Wandelstok met zilveren grip

Resultaat:

240 EUR

Zilveren kaarskandelaren 19
Zilveren kaarskandelaren
Startprijs 2.500 EUR
Omvangrijk zilveren bestek 20
Omvangrijk zilveren bestek
Startprijs 1.800 EUR
Zilveren bord, Peru 21
Zilveren bord, Peru
Startprijs 700 EUR
Zilveren schaal op voet 22
Zilveren schaal op voet
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren blad, (schuitmodel) 23
Zilveren blad, (schuitmodel)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren molen (groot) 24
Zilveren molen (groot)

Resultaat:

225 EUR