Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bordje
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met florale decor. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinees bordje
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees bord met bodemmerk en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom+dekselpot
Startprijs 30 EUR

Grote Chinese porseleinen kom en dekselpot met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 26 cm ø en 17 x 19 cm ø. In goede staat.

Chinese schaal, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen 18e eeuwse schaal met florale decors. Afmeting: 9,5 x 30 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met florale decors. Oren hebben chips af. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.

Fayence bierpul, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse Fayence bierpul. Creme-kleurig met blauw florale decor. Afmeting: 16,5 x 12 cm ø. In goede staat.

Gemberpotje met figuren
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren-decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

Grote kapitale Imari schotel
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale en landschappen in coulissen decors. Gecontourneerd. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

Japans vaasje, 1910
Startprijs 20 EUR

Antieke Japanse vaas met landschap decor. Bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 20 cm. In matige staat.

KPM servies
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

KPM servies (koffie+thee)
Startprijs 200 EUR

Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...

Kraagvaas
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kraagvaas met florale decors en bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In redelijke staat.

Lot goudsteen, 11x
Startprijs 80 EUR

Elf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Divers. Onder andere: 9x schenkkan, kom, schaaltje. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Lot KPM serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...

Noorse tegel in lijst
Resultaat: 30 EUR

Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Startprijs 40 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot in Kang Xi-stijl, met florale, landschappen en coulissen decor. Afmeting: 22 x 9,5 cm. In goede staat.

Penseelhouder + bloempot
Startprijs 60 EUR

Vroege Chinees porseleinen penselenhouder en bloempot. Haarlijnen in penselen vaas. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Queng Long schaal
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal, landschap met pagodes decor. Eén haarlijn. Afmeting: 2 x 27 x 35 cm. In redelijk/goede staat.