Acht zeldzaam Chinese 18e eeuwse porseleinen kop en schotels. Met apen, herten, vlinder en vogel decor. Bodemmerk. Vier beschadigd, drie schotels en één kopje haarlijn. Afmeting: ø 13 x 7,5 cm. In red...
Delfts porseleinen Jugendstil tafelklokje. Gemerkt Porceleyne Fles + initialen T.L. Met groen/goud decor en floraal + kippen zijkanten. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zwevend balans. Afmeting: 20 cm. I...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Gravure 1872. Spelende kinderen op straat. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 14 cm. In redelijke staat.
Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse wortelnoten Barok reissecretaire met orgelgebogen front, laden en klep met originele sloten. Binnenleven noten met gebogen lades en vakverdeling. Afmeting: 27 x 45 x 28 cm. In goe...
Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 10 mm. lengte 18,5cm. ca 15,3 gram. Diverse restauratieplekken
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met florale decors. 18e - 19e Eeuw. Eén randglazuurschade. Afmeting: ø 33,7 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinese Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur. Florale decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vuurvergulde antieke Franse Charles Dix pendule met religieuze voorstelling onder glazen stolp. Circa 1840. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Bel ophanging afgebroken. Vergu...
Duitse houtgestoken tafelklok in de vorm van een uil. Circa 1920. Ogen geven tijd van wekker. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Gouden 10 Gulden munt 1875, Willem III, munt is gedeukt en heeft diverse gebruikerssporen.
Groot lot diverse Duitse insignia ordens (Abzeichen) WO II. Onder andere: Parachutisten, Flakgeschut, Tag der Arbeit 1934, doodskop etc. München 1933. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier zwarte houten flessenbakken, voorzien van 835/000 zilveren monturen met filetranden. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1870. Afmeting: circa ø 12,5 cm. In goede staat.
Geelgouden herenhorloge, 750/000, automaat, Angelus datographe, met dagvenster. Zonder band. ø 36 mm.
Geelgouden oorhangers, 585/000, streekmodel met ovaal met knoppen en glaspareltje. 27 mm. ca 3 gram. In goede staat
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken sierschotel, Porceleyne Fles. Joost + hoofd + Labouchere, naar een schilderij van Frederikus van Rossum du Chattel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpotje met florale decors en vazen (emaille) en goud decor. Afmeting: 13 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwald klokkenman van gietijzer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee gouden munten, 10 gulden 1897 Wilhelmina met los haar en een 5 gulden munt 1912, Wilhelmina. Beiden voorzien van gouden oog en hangeroog, 585/000. Totaal ca 10,6 gram.
19e Eeuws lindehouten snijstuk. Twee engelen. Afmeting: 24 x 39 x 7 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke miniatuur bijbel, 1679, met schildpad omslag voorzien van een zilveren dubbel slot en sierstukken, gemaakt uit filigrain.7,5x5x2cm. Breukje in de rug verder in goede staat.
Geelgouden gevlochten armband, 585/000, versierd met opgelegde ruiten en ballen. Breedte 12,5 mm. Lengte 19 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 21 gram.
17e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerde Wanli schotel met florale/coulissen decors. Restauratie, gekrampt. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Afmeting: ø 38,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel. Balustervormig met florale en emaille decors, meerkleurig, met bloempotten. Twee keer goed, één keer haarscheur + deksel beschadiging. Afm...
18e Eeuws Chinees Kang Xi porseleinen potje met tuit en florale decor en geisha. Afmeting: 6,3 x 6,8 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met zeldzaam rood-blauwe verlopen glazuur. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met figuren in landschappen decor. Afmeting: 10,5 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.
Grote oude bronzen bodhisattva op lotusbloem. Met vergulding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 67 x 49 cm. In redelijk/goe...
Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 65 cm. In redelijk/goe...
Antieke landkaart door Guiljelmus Blaeu. 1600 - 1699. Gedrukt door W. Blaeu. Handingekleurd. Novus XVII Inferioris Germaniae. Gravure op papier. Afmeting: 54 x 42 cm. In goede staat.
Cassette met twaalf zilveren vorkjes, 835/000, met hamerslag en bloemversiering. MT.: Begeer, Utrecht 1906-1941. 13 cm. totaal ca 170 gram. In goede staat
Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig met gezaagd spijlen- en krulpatroon. Voorzien van parelrand. 13,5x8x5cm. ca 71 gram. MT.: J.Ph. De Vries, Hoorn, jl.: O:1924. In goede staat
Geelgouden zakhorloge, 750/000, klein model met een guilloche bewerkte achterzijde met schild. Met bewerkte stofdeksel. Voorzien van sleutel. ø 31 mm.
Zilveren bestek, 833/000, Haags lofje met 7 tafelvorken en 7-lepels, waarvan 1 voorzien van gravure, een soeplepel en 2 groentelepels. MT.: Gerritsen en Gerritsen en van Kempen, Voorschoten Zeist. De ...
Geelgouden broche, 585/000, met zilver en diamanten. sierlijke broche met bloemdecor bezet met 19 diamanten met een oud slijpsel. Grootte 38x26 mm. Voorzien van onedele veiligheid. Totaal ca 5,3 gram....
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Acht maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Imari bolvaas, Familie Rose schotel, Imari dekselpot, Imari kom, Amsterdams bont kopje, Familie Rose kopje, Familie Rose vaasje en een Imari d...
Twaalf delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Vaasjes, schotels, kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen fruitschaal met tuin en vogel decor. Gecontourneerd. Randschade. Afmeting: 8 x 30 x 24 cm. In redelijke staat.