Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
202 Resultaten
Kavel: 3500

Antieke Amsterdamse tafelklok

Resultaat: 1.500 EUR

Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...


Kavel: 3501

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

Startprijs 1.800 EUR

18e Eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok met scheepjesmechaniek en engel. 20e Eeuw. Met maanstand, achtdaags-uurwerk. Johannes Liwijn Amsterdam. Afmeting: (klokkast) 255 cm. In goede staat.


Kavel: 3502

Staande klok, 18e eeuw

Resultaat: 3.000 EUR

18e Eeuwse wortelnoten Rotterdamse staande klok door Steven Hoogendijk - Rotterdam. 1698 - 1788. Achtdaags-uurwerk, met seconden aanduiding, strike, not strike en datum aanduiding. Afmeting: H 268 cm....


Kavel: 3503

Staande klok

Startprijs 2.500 EUR

Antieke Duitse notenhouten L.F.S. historisme staande klok met halfvolle zuilen en dak. Met kwartierslag uurwerk en barometer, drie-gewichter. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3504

Antieke Franse pendule, 1820

Resultaat: 950 EUR

Antieke Franse vuurvergulde Empire pendule met mannelijke elf. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Klokkast vervuild. Goede vergulding. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 3505

Grote 8-bellen klok

Startprijs 3.200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Engelse tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag Westminster en andere melodie, en Silent functie. Palissander klokkast met boulle inleg, kleinere fineer...


Kavel: 3506

Duitse Flöten Uhr, 1830

Resultaat: 3.000 EUR

Zeer grote Duitse Biedermeier Flöten Uhr in staande klokkast met volle zuilen. Circa 1830. Eiken klokkast. Met originele wijzerplaten. Bijschildering. Kleinere mechanische restauraties ooit toegepast....


Kavel: 3507

Vuurvergulde pendule, 1820

Startprijs 1.000 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...


Kavel: 3508

Franse vuurvergulde pendule, 1800

Startprijs 1.800 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...


Kavel: 3509

Antieke Parijse tafelklok

Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuwse Parijse tafelklok met spillegang. Cormasson Paris. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 54 x 15 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 3510

Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat: 2.200 EUR

Antieke Friese dubbelkap staartklok met timpaan kap en mechaniek Abrahams offer. Circa 1800. Eén bewegende arm mist. Klokkast eikenhout. Afmeting: 168 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3511

Japans klokkenstel

Resultaat: 2.250 EUR

Zeer zeldzaam antiek Japans messing klokkenstel. Circa 1890. Gedetailleerd uitgewerkt met Japanse figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3512

Antieke Franse pendule met centaur

Startprijs 600 EUR

Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 3513

Regulateur

Startprijs 400 EUR

Originele Gustav Becker 2-gewichten regelateur met notenhouten kast en latoenkoperen beslag ca. 1880. Prachtig gegraveerd uurwerk, gewichten en slinger. Uurwerk met halfuurslag. Geheel in goede staat ...


Kavel: 3514

Antieke staande eiken klok

Startprijs 1.500 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3515

Duitse staande klok, 18e eeuw

Startprijs 800 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.


Kavel: 3516

Vergulde bronzen wandklok, 19e eeuw

Startprijs 675 EUR

19e Eeuwse vergulde bronzen wandklok. Circa 1870. Putti bij mandoline. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3517

Antiek Frans bronzen klokkenstel

Startprijs 500 EUR

Antiek Frans bronzen klokkenstel met putti. Met twee kandelaren. Circa 1880. Met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 3518

Franse directoire pendule, 1800

Startprijs 650 EUR

Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule. Circa 1800. Mooie vergulding. Edelman bij boom. Estel et Nemorein (in boom). Eén tak nieuw bevestigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger...


Kavel: 3519

Franse boulle klok op console

Startprijs 1.200 EUR

Franse Westminster console boulle-stijl pendule op bijbehorende piedestal. Fineer belijmd met diverse houtsoorten, florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, kwartierslag op vijf gongstaven. Beslagen met ve...


Kavel: 3520

Mysterieuse pendule, 1915

Startprijs 500 EUR

Antieke Franse mysterieuse pendule, Les Roses par Guillemin. Circa 1915. Compositie metaal. Functies niet getest. Afmeting: 58 cm. In goede staat.


Kavel: 3521

Vuurvergulde pendule

Startprijs 550 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met rozen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 3522

Haantjes-comtoise

Startprijs 450 EUR

Oude/antieke gerestaureerde Franse schotel haan comtoise, deels origineel, deels vervangen. Peerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 17 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3523

Franse tafelklok, 18e eeuw

Startprijs 1.100 EUR

18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met bandintarsia. Minoche a Paris. Spillegang omgebouwd naar ankergang. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.