Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Delfts Jugendstil tafelklokje 3580
Delfts Jugendstil tafelklokje

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Staande klok, 18e eeuw 3502
Staande klok, 18e eeuw

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Duitse Flöten Uhr, 1830 3506
Duitse Flöten Uhr, 1830

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Amsterdams staand horloge 3540
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Japans klokkenstel 3511
Japans klokkenstel

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3510
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Antieke Amsterdamse tafelklok 3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Capucine officiersklok, 1820 3579
Capucine officiersklok, 1820

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1820 3504
Antieke Franse pendule, 1820

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Friese staartklok, ca. 1800 3658
Friese staartklok, ca. 1800

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Oude mysterieuse klok 3544
Oude mysterieuse klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen pendule 3636
Bronzen pendule

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse Art Deco glaspendule, 1920 3548
Franse Art Deco glaspendule, 1920

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Weense regulateur, 1860 3557
Weense regulateur, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse vergulde pendule, 1870 3569
Franse vergulde pendule, 1870

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Tafelklok in vorm van uil, 1920 3532
Tafelklok in vorm van uil, 1920

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zuid Duitse portaalklok. 3647
Zuid Duitse portaalklok.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 1800 3550
Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule onder stolp 3659
Vuurvergulde pendule onder stolp

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Frans bronzen klokkenstel, 1880 3531
Frans bronzen klokkenstel, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Klokje onder stolp 3664
Klokje onder stolp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Staande klok 3574
Staande klok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Weense één-gewicht regulateur, 1880 3588
Antieke Weense één-gewicht regulateur, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Amsterdamse staande klok 3526
Amsterdamse staande klok

Resultaat:

130 EUR