Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
15 Resultaten
Kavel: 3000

ADO speelgoedwagen

Resultaat: 40 EUR

Hollandse houten ADO speelgoed aanhanger met originele beschildering en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 50 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 3001

Pop met porseleinen hoofd

Startprijs 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam en slaapogen. Circa 1930. Gemerkt B.P. met gekruide degens en nr. 624/14. Afmeting: 66 cm. In goede staat.


Kavel: 3002

Pop met porseleinen hoofd

Startprijs 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met babylichaam en slaapogen. Nr. 990/13. Circa 1920. Afmeting: 54 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

Doll stoommachine 1920

Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Doll stoommachine omstreeks 1910 met originele lithografie en messing stoomketel en schoorsteen 18x17x19cm. Cond:G


Kavel: 3004

Steiff beer, Coca Cola

Startprijs 40 EUR

Steiff Coca-Cola Polar Bear Cub), Limited Edition 3354/10.000, compleet in originele doos met certificaat. In goede staat.


Kavel: 3005

Duitse porseleinen pop

Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen pop met klederdracht. Baby Betty D.R.G.M. 20e Eeuw. Afmeting: L 37. In goede staat.


Kavel: 3006

Lot modelauto's

Resultaat: 110 EUR

Lot grote model-speelgoed-auto's. Onder andere: Maisto. Afmeting: circa 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3007

Steiff beer, Mituyu beautiful winter

Startprijs 50 EUR

Steiff Mifuyu - Beautiful Winter White 26, exclusively for Japan 1998, Limited Edition 1653/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 3008

Meccano Hornby trainset

Resultaat: 25 EUR

Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3009

2x Schildpadpoppen

Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes, geschilderde ogen en glazen slaapogen, met gemodelleerd haar. Nr. 42 'Inge'+ Nr. 45 'Katrin'. Afmeting 41 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Oud meubel-transport wagentje

Resultaat: 30 EUR

Oud houten (speelgoed) meubeltransportwagentje met Duitse opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 70 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

2x Schildpadpoppen

Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Poppenwagen, 1900

Startprijs 30 EUR

Antieke poppenwagen met originele beschildering. Circa 1900. Scheur in verdek. Afmeting: 67 x 55 x 70 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3013

2x Antieke poppen, Duitsland

Startprijs 60 EUR

Twee antieke poppen Duitsland. Eén porseleinen Heubach Koppelsdorf 300/10, met echt haar + papier maché lichaam. Circa 1920. Goed. Eén Duits popje met papier maché hoofd en zeemleren lichaam. Circa 19...


Kavel: 3014

Duitse porseleinen pop

Resultaat: 55 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met houten gelede lichaam. C.M. Bergmann Waltershausen, nr. 1916 109. Hoofd gelijmd. Afmeting: 85 cm. In redelijke staat.