Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
7 Resultaten
Kavel: 3006

Lot modelauto's

Resultaat: 110 EUR

Lot grote model-speelgoed-auto's. Onder andere: Maisto. Afmeting: circa 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3011

2x Schildpadpoppen

Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

Duitse porseleinen pop

Resultaat: 55 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met houten gelede lichaam. C.M. Bergmann Waltershausen, nr. 1916 109. Hoofd gelijmd. Afmeting: 85 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3000

ADO speelgoedwagen

Resultaat: 40 EUR

Hollandse houten ADO speelgoed aanhanger met originele beschildering en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 50 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 3005

Duitse porseleinen pop

Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen pop met klederdracht. Baby Betty D.R.G.M. 20e Eeuw. Afmeting: L 37. In goede staat.


Kavel: 3010

Oud meubel-transport wagentje

Resultaat: 30 EUR

Oud houten (speelgoed) meubeltransportwagentje met Duitse opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 70 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

Meccano Hornby trainset

Resultaat: 25 EUR

Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.