37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Lot modelauto's
Resultaat: 110 EUR

Lot grote model-speelgoed-auto's. Onder andere: Maisto. Afmeting: circa 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Schildpadpoppen
Resultaat: 60 EUR

Duitse porseleinen pop
Resultaat: 55 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met houten gelede lichaam. C.M. Bergmann Waltershausen, nr. 1916 109. Hoofd gelijmd. Afmeting: 85 cm. In redelijke staat.

ADO speelgoedwagen
Resultaat: 40 EUR

Hollandse houten ADO speelgoed aanhanger met originele beschildering en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 50 x 14 cm. In goede staat.

Duitse porseleinen pop
Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen pop met klederdracht. Baby Betty D.R.G.M. 20e Eeuw. Afmeting: L 37. In goede staat.

Oud meubel-transport wagentje
Resultaat: 30 EUR

Oud houten (speelgoed) meubeltransportwagentje met Duitse opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 70 x 20 cm. In goede staat.

Meccano Hornby trainset
Resultaat: 25 EUR

Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.