Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
534 Resultaten
Kavel: 2000

16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820

Resultaat: 2.400 EUR

Museale vuurvergulde bronzen Empire kaarsenkroonluchter. Circa 1820. Later geëlektrificeerd. Met diverse applicaties, onder andere: Zwanen, strijdwagen, lyra, putti etc. 16-Lichts. Afmeting: circa 70 ...


Kavel: 2001

2x Vuurvergulde kandelaren, 1840

Resultaat: 600 EUR

Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Duitse geldkist, 17e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Staande bronzen lamp

Startprijs 1.250 EUR

Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2004

2x Franse porseleinen lampenvoeten

Startprijs 340 EUR

Twee antieke Franse porseleinen lampenvoeten met verguld messing. Met handbeschilderde florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Antieke messing tantalus

Startprijs 225 EUR

Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas

Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

Antieke Franse bronzen tafellamp, 1900

Startprijs 125 EUR

Antieke Franse bronzen tafellamp. Circa 1900. Bloemenmeisje, La Bouqueterie. Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Tafellamp met jongen

Startprijs 170 EUR

Vergulde grote messing tafellamp met onyx basement. Zittende jongen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Bronzen wierookbrander, 1900

Resultaat: 550 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander met draken, fabel figuren en Foo-hond op deksel. Bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Veluwse haard

Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Veluwse ijzeren haard met draaimechanisme, hengselhaak + ketel. Twee-delig. Afmeting: 193 x 74 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Tegeltableau

Resultaat: 100 EUR

Groot oud tegeltableau, tegelschouw. 20e Eeuw. Afmeting: 209 x 145 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

2x Wandlamp met Beethoven

Startprijs 150 EUR

Twee messing wandlampen met Beethoven. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

Antieke schildpad dekseldoos

Resultaat: 120 EUR

Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Schildpad theekistje, 19e eeuw

Resultaat: 170 EUR

Schitterende 19e eeuwse schildpad theekist met dubbel deksel. Eén met schildpad en één met geslepen glas. Karetschildpad. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2015

Antieke geldkist, 1650

Resultaat: 1.900 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist. Circa 1650. Met slot, zonder sleutel. Kan niet worden geopend. Beschildering later. Afmeting: 40 x 47 x 82 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

Hanglamp

Resultaat: 100 EUR

Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 90 x 65 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2017

Hanglamp

Resultaat: 120 EUR

Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Eén glazen kap beschadigd, één mist. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 85 x 59 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2018

Naaikastje met been

Startprijs 800 EUR

Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...


Kavel: 2019

Antieke huwelijk speeldoos

Resultaat: 200 EUR

Antieke speeldoos. Huwelijk speeldoos + antieke Engelse wortelnoten 19e eeuwse kist. Afmeting: 20 x 26 x 41 cm. Zes speelplaten. Afmeting: ø 23 cm. Eén tand + kam afgebroken. In redelijke staat.


Kavel: 2020

Venetiaanse moorlamp

Startprijs 800 EUR

Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

Beeld, Strijdwagen

Startprijs 650 EUR

Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Made in France. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Albasten schaal met bronzen figuur

Startprijs 150 EUR

Albasten Jugendstil octagonale schaal met bronzen naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 18 x 18 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

8-Delig Plated servies + tablet

Startprijs 60 EUR

Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.