Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
246 Resultaten
Kavel: 2000

16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820

Resultaat: 2.400 EUR

Museale vuurvergulde bronzen Empire kaarsenkroonluchter. Circa 1820. Later geëlektrificeerd. Met diverse applicaties, onder andere: Zwanen, strijdwagen, lyra, putti etc. 16-Lichts. Afmeting: circa 70 ...


Kavel: 2015

Antieke geldkist, 1650

Resultaat: 1.900 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist. Circa 1650. Met slot, zonder sleutel. Kan niet worden geopend. Beschildering later. Afmeting: 40 x 47 x 82 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Duitse geldkist, 17e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

2x Vuurvergulde kandelaren, 1840

Resultaat: 600 EUR

Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Bronzen wierookbrander, 1900

Resultaat: 550 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander met draken, fabel figuren en Foo-hond op deksel. Bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 2229

Bak barometer, 1800

Resultaat: 500 EUR

Antieke Hollandse Louis Seize mahoniehouten bakbarometer met alziend oog en achter-glas-schildering. Circa 1800. Tinnen plaat. Engelse en Rhijnl. Duimen. Door A. Peia - Amsterdam. Afmeting: 140 cm. In...


Kavel: 2188

Lot antiquarische boeken, 8x

Resultaat: 425 EUR

Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....


Kavel: 2029

2x Vuurvergulde kandelaren

Resultaat: 375 EUR

Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1880. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Veluwse haard

Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Veluwse ijzeren haard met draaimechanisme, hengselhaak + ketel. Twee-delig. Afmeting: 193 x 74 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2170

Zakkroonluchter, 1880

Resultaat: 350 EUR

Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2277

Handelskist met inhoud, 19e eeuw

Resultaat: 325 EUR

Antieke Arabische teakhouten handelsreizigerskist met opium-weegschaal en houders. Houtgestoken met vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 27 x 47 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2028

Polyfoon speeldoos, 1900

Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse notenhouten polyfoon speeldoos met tien platen. Circa 1900. Mechanisme zit vast. Afmeting: 21 x 30,5 x 33 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2226

Antieke Hollandse bakbarometer, 1800

Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen plaat. Circa 1800. Engelse en Rhijn duimen onderbak. Verlijming los. Afmeting: L 119 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2278

2x Roodbruin marmeren zuilen

Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2127

Messing verguld tafelstuk

Resultaat: 275 EUR

Oud messing verguld tafelstuk met twee grote ruitkristallen parfumflacons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2039

2x Empire tafellampen

Resultaat: 250 EUR

Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.


Kavel: 2202

Antieke trechter grammofoon, 1915

Resultaat: 240 EUR

Antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1915. Met originele trechter. Mechanisme compleet. Behoeft aandacht. Lichte wormbeval. Afmeting: 80 x 72 x 62 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2167

Staande schemerlamp

Resultaat: 230 EUR

Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G


Kavel: 2472

Rococo-stijl spiegel

Resultaat: 230 EUR

19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat


Kavel: 2030

Jugendstil tafellamp, 1910

Resultaat: 220 EUR

Antieke messing Jugendstil tafellamp met zweepslag lelie decor. Circa 1910. Afmeting: 39 x 22 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2148

Lot divers antiek tin

Resultaat: 220 EUR

Groot lot divers antiek tin. Bestaande uit: Vier kraantjeskannen en twee klepkannen. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2493

2x Wandkandelaren

Resultaat: 210 EUR

Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Antieke huwelijk speeldoos

Resultaat: 200 EUR

Antieke speeldoos. Huwelijk speeldoos + antieke Engelse wortelnoten 19e eeuwse kist. Afmeting: 20 x 26 x 41 cm. Zes speelplaten. Afmeting: ø 23 cm. Eén tand + kam afgebroken. In redelijke staat.


Kavel: 2061

Zeldzame trekbel

Resultaat: 200 EUR

Zeldzame antieke Duitse bronzen trekbel. Mogelijk scheepvaart of spoorweg. D.R.P. 40753. Circa 1910. Afmeting: 37 x 14,5 cm ø. In goede staat.